حذف Svpeng Virus

Malware

راهنمایی در مورد حذف Svpeng Virus

Svpeng Virus ransomware خطرناک است که در اواسط 2014 دوباره طراحی شده است. حدود یک سال پیش توسط هکرهای روسی است که این ویروس برای سرقت اطلاعات بانکی مردم شد. در آن زمان آن را به عنوان اسب تروا است که به کمک scammers سرقت هزار دلار با نمایش صفحات جعلی loggin موسسات مالی عمل کرده است. با این حال، با توجه به آخرین اخبار این تهدید به تازگی با قابلیت های ransomware و قابلیت های ohishing پر شده است.

این بدان معناست که که Svpeng Virus قفل کردن کامپیوتر پایین و با کمک عکس قربانیان آنها را ارعاب به اف بی آی اختراع به پرداخت جریمه ساخته شده است. آن است که در حال حاضر به کاربران کامپیوتر در آمریکا انگلستان سوئیس آلمان و هند در تحت تاثیر قرار است. لطفا، اقامت در خارج از این تهدید و نه پرداخت جریمه نقدی و خاتمه Svpeng Virus.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Svpeng Virus

svpeng حذف Svpeng Virus

چگونه Svpeng Virus می تواند آلوده به کامپیوتر من?

Svpeng با کمک به روز رسانی فلش جعلی، هرزنامه ها و برنامه های غیر قانونی پخش شده است. مراقب باشید به راحتی می توانید ربودن سیستم ویندوز و آندروید بدون هیچ نشانه ای که. به محض این که آن دستگاه ارتشاح، اختراع اسکن را نشان می دهد و سیستم را مسدود می کند. هنگامی که نشانی از آن، این نمایش یک پیام جعلی است که گزارش مورد بازديد غیر قانونی به سایت های پورنوگرافی و یا استفاده از محتوای ممنوع و سپس مطالبات پرداخت 200 دلار یا 500 دلار. به طور مشابه به ransomwares قبلا منتشر شده Svpeng Virus را به این پرداخت از طریق MoneyPak که در Walmart، مایر Fred kmart و دیگر سوپر مارکت ها یافت می شود می پرسد. قربانی ممکن است همچنین نگاه کنید به او/مخصوص اوست عکس که معمولا با کمک دوربین به دستگاه آسیب دیده گرفته شده است. چون شما به راحتی می تواند به از دست دادن پول خود را لطفاً برای این حیله گری نمی افتد. برای تعمیر دستگاه خود را، شما باید Svpeng Virus را از سیستم حذف کنید.

چگونه به حذف Svpeng Virus

لطفا Svpeng Virus ماندن دلیل آن می تواند برای فعالیت های مخرب مختلف استفاده می شود در رایانه یا دستگاه دیگری را اجازه نمی دهد. این ویروس به راحتی می تواند باعث از دست دادن اطلاعات شخصی، پول، و غیره. اگر می خواهید به تعمیر ماشین خود را اسکن آن را با SpyHunter و Svpeng Virus را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Svpeng Virus

پاسخ دهید