حذف Sweet-page.com

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف شیرین صفحه و تغییر مسیر Sweet-page.com (حذف www.Sweet-page.com)

هواپیماربایان مرورگر برنامه های مخرب که تنظیمات مرورگر را تغییر دهید، و Sweet-page.com یکی از موتورهای جستجو است که با نرم افزار کامپیوتر مخرب ترویج است. به منظور جلوگیری از تقلب آنلاین چنین شما باید مطمئن است که سیستم در برابر انواع نرم افزارهای مخرب محافظت می شود، اما اگر شما در حال خواندن این پست، شما احتمالا داشت Sweet-page.com در اینترنت اکسپلورر گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس شوید.

Sweet-page.com جایگزین صفحه زبانه های جدید و جستجو موتور، که منجر به عصب-مخرب مرور جلسات، که به پایان می رسد در Yahoo.com. اگر شما تا کنون سعی یاهو جستجو، شما باید آگاه باشید از لینک که در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می شوند. آگهی های ارائه شده توسط یاهو برای مطابقت با منافع خود فیلتر گفته می; با این حال، هیچ ارائه دهنده جستجو تک است که قادر به خواندن ذهن شما خواهد بود وجود دارد.

sweet page حذف Sweet page.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweet-page.com

موتور جستجو Sweet-page.com می توانید وارد آن لینک به وب سایت های شخص ثالث و شما را با تبلیغات مختلف ارائه. این است ارزش ذکر است که Violeter که صاحب موتور جستجو می باشد که این لینک، تضمین نمی کند یا نه وب سایت هستند، قابل اعتماد، که بدان معنی است که شما استفاده از این موتور جستجو و فهرست وب سایت های شخص ثالث در معرض خطر خود شما.

این واقعیت که Sweet-page.com محتوای وب سایت هایی که شما را با ارائه شده اند را کنترل نشان میدهد که شما به وب سایت های نا امن در معرض ممکن است. البته از این که هر پیوند منفرد است که برچسب به عنوان “حمایت” یا “تبلیغات” شما را به یک صفحه وب با نرم افزار مخرب, اما شما باید آگاه باشید از خطرات مرورگر هواپیماربایان معنا نیست.

مانند هر دیگر موتور جستجوی گوگل از جمله Sweet-page.com برخی از اطلاعات در مورد شما جمع آوری. نگران نباش، نه به فاش کردن هویت خود را از دسترسی به حساب بانکی شما دنبال آن، اما اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را جمع آوری آن, جستجو از جمله شما شرایط کلیک تنظیمات و مانند. هنگامی که خطر از دست دادن اطلاعات شخصی خود را افزایش می دهد قطعا اگر کامپیوتر با برخی از keylogger آلوده بود. با این حال، این که شما باید NationZoom در کامپیوتر شما بی اعتنایی معنا نیست.

اگر شما بدانید که چگونه برای تغییر صفحه خانگی مرورگر، شما نه لزوما Sweet-page.com را از مرورگر خود حذف مدیریت خواهد شد. پس از تغییر صفحه خانگی دستی، Sweet-page.com به احتمال زیاد به ظهور در مرورگر خود. دلایل این تغییرات را در میانبر مرورگر ساخته شده است. Hijacker مرورگر تغییر خط هدف با اضافه کردن یک لینک به Sweet-page.com. همان عملیات توسط هواپیماربایان مرورگر مانند Qvo6.com Qone8.com و PortaldoSites.com انجام شده است. حتی اگر شما موفق به حذف Sweet-page.com از مرورگرهای شما باید مطمئن شوید که مرورگر hijacker از سیستم حذف شده است را.  ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی باید به حذف Sweet-page.com به طوری که تمام فایل های مخرب از برنامه مخرب را حذف می شود در پیاده سازی.

دلیل دیگری که چرا شما باید استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی کامپیوتر عفونت است. اگر شما باید دسترسی به وب سایت خراب شده از طریق Sweet-page.com برخی از خطر مخرب بدون اجازه شما نصب شده اند ممکن است. پس چرا شما حفظ حریم خصوصی شما خطر باید?

نحوه حذف Sweet-page.com

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع –> کنترل پنل.
 2. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 3. حذف برنامه ناخواسته.

ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع – > کنترل پنل.
 2. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
 3. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز 8

 1. کلید Windows برای دسترسی به حالت مترورا فشار دهید.
 2. نوع کنترل پنل.
 3. نماد صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامهرا انتخاب کنید.
 4. حذف برنامه ناخواسته.

چگونه به حذف Sweet-page.com از مرورگرهای

حذف Sweet-page.com از اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + Tرا فشار دهید.
 2. گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 3. بازکردن زبانه پیشرفته .
 4. تنظیم مجددرا کلیک کنید.
 5. تیک تیک جعبه را انتخاب کنید و تنظیم مجددرا کلیک کنید.
 6. بستنکلیک کنید.

Sweet-page.com از موزیلا فایرفاکس حذف

 1. Alt + Hرا فشار دهید.
 2. به اطلاعات عیب یابیرا کلیک کنید.
 3. کلیک کنید به تنظیم مجدد فایرفاکس – > -> پایان تنظیم مجدد فایرفاکس .

Sweet-page.com را از Google Chrome حذف

 1. Alt + Fرا فشار دهید.
 2. رفتن به ابزار –> پسوند.
 3. افزودنی های ناخواسته را حذف کنید.
 4. تنظیمات در سمت چپ کلیک کنید.
 5. در هنگام راه اندازی، آخرین گزینه را انتخاب کنید و کلیک صفحه تنظیم کنید.
 6. حذف Sweet-page.com و صفحه راه اندازی جدید.
 7. در قسمت جستجو، مدیریت موتور جستجو را کلیک کنید و ارائه دهنده جستجو را تغییر دهید.

پس از پایان حذف کلیک بر روی دکمه زیر برای دانلود اسکنر رایگان SpyHunter است که کمک خواهد کرد که شما را به معلوم که آیا برخی از فایل های مخفی و یا فرآیندهای که باید خاتمه داده شود وجود دارد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweet-page.com

پاسخ دهید