حذف Sweet Page

Browser Hijacker

Sweet Page راهنمای حذف صفحه اصلی (راهنمای حذف Hijacker مرورگر Sweet Page)

Sweet Page hijacker مرورگر ایجاد شده توسط یک شرکت به نام Wify فناوری محدود است. این تنظیمات مرورگر تغییر سخت نفوذ اینترنت کاربر مرورگر نرم افزار آزاد بارگیری در و تغییر صفحه خانگی مرورگر با موتور جستجو پیش فرض برای Sweet Page در زمان پژوهش hijacker این مرورگر با استفاده از نرم افزار آزاد فریبنده دانلود مشتری طراحی و توسعه توسط DomaIQ ترویج شد فکر می کردم.

پس از نصب که مرورگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به Sweet Page بدون رضایت و آگاهی تغییر هستند شما ممکن است. و شما ممکن است دریابید که روی صفحه نمایش اصلی Sweet Page پر از لینک های ناشناخته است. Sweet Page موتور جستجوی آگهی های پشتیبانی شده است و چون از نتایج جستجو با تبلیغات پر Sweet-Page.com و لینک حمایت مالی نمی نتایج جستجو قابل اعتماد را در این دامنه می توانید. ممکن است بسیاری از پاپ مزاحم تبلیغات و هنگامی که شما برای چیزی است که شما ممکن است به برخی از سایت ناشناخته دیگر که ممکن است مسیر جستجو شامل برنامه های مخرب را دریافت خواهید کرد.

sweet page1 حذف Sweet Page

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweet Page

Sweet-Page.com چیست؟

Sweet Page تغییر مسیر، همچنین به عنوان Sweet-Page.com، شناخته شده به عنوان یک ویروس hijacker مرورگر است که معمولا از طریق دانلود رایگان طبقه بندی شده است. Sweet-Page.com مانند واقعی است و ارائه دهندگان جستجو واقعا مفید برای آن فراهم می کند خدمات جستجو متعدد مانند وب، تصاویر، فیلم ها و بسیاری دیگر به نظر می رسد. اما ناخواسته است. Sweet-Page.com معمولا به کاربران کامپیوتر همراه با اشخاص ثالث می آید. Sweet-Page.com می تواند فساد رایج همه ترین مرورگرهای استفاده مانند موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر.

کاربران کامپیوتر باید بدانید که امروزه بسیاری از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها با استفاده از مشتریان دانلود – یک برنامه کوچک است که ارائه می دهد نصب برخی از مرورگر افزونه با انتخاب نرم افزار رایگان آگهی. کاربران اینترنت که توجه نزدیک به نرم افزار رایگان دانلود مراحل نیست به راحتی می تواند نهایت نصب hijacker مرورگر Sweet Page و یا دیگر برنامه های ناخواسته.

این سخت است به خصوص rogue به دلیل این تغییرات مرورگرهای اینترنت (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس) اهداف میانبر تلاش نتیجه مسدود کردن کاربران به صفحه اصلی و پیش فرض خود را تغییر دهید تنظیمات موتور جستجو. در زمان پژوهش Sweet Page هدایت بود آن را به search.yahoo.com – مشروع اینترنت موتور جستجو; کاربران با این حال، کاربران کامپیوتر باید آگاه باشند از این واقعیت است که سازندگان این hijacker مرورگر کاربران خود را به برخی از وب سایت های مخرب در هر زمان هدایت و نتیجه آن برای از بین بردن hijacker این مرورگر از مرورگرهای اینترنتی در اسرع وقت به عنوان توصیه می شود.

راهنمایی برای جلوگیری از Sweet-Page.com و Hijacker مرورگر مشابه

Sweet Page مرورگر hijacker یکسان به سخت قبلا کشف شده است که کاربران اینترنت را به انجام search.com هدایت است، Aartemis.com isearch.omiga plus.com و NationZoom.com برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین برنامه های کاربردی ناخواسته، کاربران کامپیوتر می باید خیلی مواظب است که دانلود و نصب رایگان نرم افزار. اگر مدیریت دانلود خود را با برخی از مشتری دانلود حتما به بازرسی هر مرحله دانلود و نصب کردن افزونه های مرورگر آگهی با کلیک کردن روی دکمه “رد”. وقتی نصب برنامه اخیرا دریافت رایگان همیشه انتخاب گزینه های نصب “پیشرفته” یا “سفارشی” به جای “سریع” یا “معمولی” این مرحله می تواند نصب و راه اندازی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه را نشان دهد. اگر مرورگر اینترنت شما در حال حاضر شما به وب سایت Sweet Page هدایت این راهنمای حذف برای از بین بردن تنظیمات مرورگر تغییر سخت از رایانه استفاده کنید.

چگونه به صفحه اصلی حذف Sweet Page

توجه داشته باشید: Sweet-Page.com hijacker مرورگر نصب شده بر روی کامپیوتر شما همراه با بسیاری از توله سگ مانند Outfox.tv، زوم ملت، جستجو محافظت شده توسط مجرا، alnaddy.com، ect. پس شما را به حذف نوار ابزار که ما توله سگ به نام و مرورگر hijacker چنین پیشنهاد هستند. در تسهیل به تشخیص این نوع خطر برنامه شما سفارش برای شما بهتر ردیابی برنامه نصب شده اخیر به زمان را در نظر http://Sweet-Page.com مخرب صفحه اصلی ظاهر می شود.

 1. برای ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” > “تابلوی کنترل” > “افزودن یا حذف برنامه ها” > “برنامه ها و امکانات” > Sweet Page به دنبال, و هر برنامه مشکوک آنها را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.
 2.  برای ویندوز 7 و ویستا: کلیک کنید “شروع” (“ویندوز موبایل”) > “تابلوی کنترل” > “حذف برنامه”(under Program) > Sweet Page به دنبال, و هر برنامه مشکوک آنها را انتخاب و عزل و تغییر را کلیک کنید.
 3.  برای ویندوز 8: در گوشه پایین سمت چپ صفحه را کلیک راست کنید > “تابلوی کنترل” > “حذف برنامه”(under Program) > Sweet Page به دنبال, و هر برنامه مشکوک آنها را انتخاب و عزل و تغییر را کلیک کنید.

لطفا اگر برنامه های Sweet Page در کنترل پنل خود وجود دارد، حذف همه از برنامه های مشکوک.

حذف Sweet Page از اینترنت اکسپلورر

 • 1 یعنی باز کردن و رفتن به “ابزار” → ‘افزودنی های مدیریت‘.
 • 2 انتخاب “نوار ابزارها و پسوندها” و همه چیز مربوط به Sweet-Page.com از لیست حذف کنید.
 • را انتخاب کنید 3 ‘ارائه دهندگان جستجو‘ → انتخاب موتور جستجو شما را قبل از استفاده و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، انتخاب “Sweet-Page.com“، “غیرفعال کردن پیشنهادات‘ برای غیرفعال کردن آن کلیک کنید و سپس کلیک راست آن را حذف کنید.
 • 4 برو “ابزار“→”گزینه های اینترنت” و بند “عمومی” کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض‘ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘OK‘ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • 5. اینترنت اکسپلورر خود را ببندید، کلیک راست بر روی میانبر اینترنت اکسپلورر خود را و سپس بر روی گزینه خواص .
 • در برگه میانبر حذف http://Sweet-Page.com/ از جعبه هدف ، درخواست و تأیید تغییرات ذخیره کلیک کنید.

Sweet Page از موزیلا فایرفاکس حذف

 • 1 باز موزیلا فایرفاکس, برو “ابزار” → “افزودنی“.
 • حذف‘ حذف پسوند های ناخواسته را انتخاب کنید 2 → “ضمیمهها” را کلیک کنید.
 • 4 کلیک بر روی آیکون گوگل و انتخاب مدیریت موتورهای جستجو… Sweet-Page.com را انتخاب کنید و آن را از لیست حذف کنید و سپس گوگل به عنوان موتور جستجوی پیش فرض را انتخاب کنید.
 • 3 “ابزار“→”گزینه ها“→”عمومی” بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.
 • 4. بستن فایرفاکس خود را با کلیک راست روی میانبر فایرفاکس خود را و سپس بر روی گزینه خواص .
 • در برگه میانبر حذف http://Sweet-Page.com/ از جعبه هدف ، درخواست و تأیید تغییرات ذخیره کلیک کنید.

Sweet Page را از Google Chrome حذف

 • 1 باز -> گوگل کروم خودروی نماد آچار->ابزارآلات->پسوند-> حذف Sweet-Page.com مرتبط با افزودنی یا پسوند.
 • 2 کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم“، “تنظیمات” را انتخاب کنید، انتخاب “ظاهر“، و سپس بر روی نمایش دکمه صفحه اصلیدر تغییر برای تغییر Sweet-Page.com به یک مشروع مانند google.com را کلیک کنید. یا شما می توانید در در راه اندازی برای تنظیم یک صفحه خاص به عنوان صفحه اصلی خود کلیک کنید.
 • 3 کلیک کنید “مدیریت موتورهای جستجو” دکمه را انتخاب کنید ‘گوگل‘ و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما و Sweet-Page.com را از لیست حذف کنید.
 • 4. بستن Google Chrome خود را، با کلیک راست روی خود کروم میانبر و سپس بر روی گزینه خواص .
 • در برگه میانبر حذف http://Sweet-Page.com/ از جعبه هدف ، درخواست و تأیید تغییرات ذخیره کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweet Page

پاسخ دهید