حذف Sweetdreams-49

Browser Hijacker

نوار ابزار Sweetdreams-49 چيست؟

Sweetdreams-49 یک افزونه مرورگر بیشتر توسط مجرا توسعه یافته است. کامپیوتر همراه با برنامه های دیگر که معمولا برنامه برای نصب شده است. آن همچنین می توانید از sweetdreams49.ourtoolbar.com وب سایت رسمی آن نصب شود. یک بار داخل، Sweetdreams-49 تغییر صفحه اصلی, موتور جستجوی پیش فرض و نصب نوار ابزار به مرورگر شما. این برنامه سازگار با اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است.

چگونه برای جلوگیری از Sweetdreams-49

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نصب برنامه توسط مجرا شما با دانلود خود را باید بسیار محتاط باشند. همه شما باید انجام دهید این است که نصب سفارشی را انتخاب کنید وقتی که همیشه شما هر چیزی از اینترنت دانلود. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای دیدن اگر این برنامه شامل هر گونه برنامه های اضافی است که می تواند به طور خودکار دریافت شده. شما به شدت توصیه می شود هرگز نصب هر گونه امکانات ناشناخته.

Sweetdreams 49 حذف Sweetdreams 49

اگر شما متوجه شده است Sweetdreams-49 نوار ابزار در مرورگر خود و صفحه اصلی خود در حال حاضر به search.conduit.com تغییر است، این برنامه در حال حاضر داخل سیستم خود را است. مشکل این مورد آن است که برنامه می تواند عادات مرور خود را پیگیری و اطلاعات حساس خود را نشان می دهد. موتور جستجو نتایج جستجو همیشه شامل همان وب سایت تحت حمایت بیش از حد، کاملا مشکوک است و باعث تغییر مسیر.

چگونه برای حذف Sweetdreams-49

شما باید بلافاصله پس از تشخیص آن نوار ابزار Sweetdreams-49 از سیستم خود حذف. اول از همه شما باید آن را از کنترل پنل ویندوز پاک کنید. رفتن به شروع–> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در منطقه برنامه کلیک کنید. به دنبال نوار ابزار Sweetdreams-49 در یک لیست و عزل و تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از شما نیز به حذف نوار ابزار افزودنی Sweetdreams-49 و پسوند داشته باشد.

چگونه به حذف نوار ابزار Sweetdreams-49 از یعنی:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’
  2. ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به نوار ابزار Sweetdreams-49 از لیست حذف کنید.
  3. انتخاب ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  4. “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف نوار ابزار Sweetdreams-49 از موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” “افزودنی”.
  2. پسوند”Sweetdreams-49 نوار ابزار را انتخاب کنید و کلیک کنید”حذف برنامه”.
  3. “ابزار” ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

چگونه برای حذف نوار ابزار Sweetdreams-49 از گوگل کروم:

  1. کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  2. ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  3. ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweetdreams-49

پاسخ دهید