Sweetim.com virus حذف

Browser Hijacker

Sweetim.com virus عفونت سایبر معمولی است که از نزدیک متکی به مرورگر hijacker آن کمک به ادامه تاییدیه مختلف دامنه ناخواسته است. برخی از این دامنه ها به بی ضرر هستند (Search.Sweetim.com است بی ضرر نیز هست)، اما برخی از آنها ممکن است با تبلیغات گمراه کننده و تبلیغات بازشو ارائه کاربران برای نصب برنامه های مختلف پر شود. علاوه بر این، این ویروس نیز برای تغییر صفحه اصلی کاربر و اضافه کردن نوار ابزار خود یافت شده است. اگر شما نیز از مشکلات در ارتباط با Sweetim.com virus مرور شده اند رنج می برند، در ذهن داشته باشیم چرا که آنها به سادگی شما hijacker مرورگر است که توانسته است به کامپیوتر شما را آلوده اطلاع مسائل که شما هرگز چنین باید چشم پوشی. 

چگونه من Sweetim.com virus؟

Sweetim.com virus می آید داخل سیستم پس از کاربر unnoticeably نصب آن را می پذیرد. در بسیاری از موارد، این ویروس را می توان به عنوان یک جزء برنامه نرم افزار رایگان است که قطعات آنها ذکر شده در موافقت نامه پروانه خود که به طور معمول به عنوان خوانده شده توسط کاربران کامپیوتر نشد دریافت می شود. پس از آن دریافت و نصب شده است، Sweetim.com virus علاوه بر این برخی از تغییرات برخی از تنظیمات مرورگر تنظیمات پراکسی و شاید حتی پیکربندی فایل میزبان باعث چه نتایج در تاییدیه ثابت است. قسمت ديگر از این است که کاربر می یابد آن را دشوار است به گشت و گذار وب در راه منظم. اگر شما نیز از آن رنج شده اند، به دنبال راهنمایی داده علاوه بر این.

چگونه برای حذف Sweetim.com virus

به منظور حذف Sweetim.com virus، این مراحل را دنبال کنید:

Sweetim.com مدیر Sweetim نوار ابزار و هر چیزی چه مربوط به SweetIM از رایانه شما حذف:

کلیک کنید “شروع”–> “کنترل پنل”–> “برنامه ها و ویژگی های” یا “افزودن یا حذف برنامه ها”. دنبال مطالب SweetIM و ‘حذف’ آنها را از رایانه خود حذف کنید. علاوه بر این، شما باید SweetIM برای مسنجر نوار ابزار SweetPacks برای اینترنت اکسپلورر و مدیریت به روز رسانی برای SweetPacks ها پاک کنید.

SweetIM از هر یک از مرورگر خود حذف کنید:

اینترنت اکسپلورر:

تغییر صفحه اصلی، باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت” بند “کلی” ‘استفاده از پیش فرض’ را کلیک کنید -> و یا نام وب سایت شما می خواهم برای شروع کار خود را با را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
علاوه بر این, برو “ابزار”–> ‘مدیریت افزونه’ -> ارائه دهندگان جستجو. در اینجا، موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، با کلیک بر روی “جستجوی وب”–> ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ SweetIm غیر فعال کردن.
بالاخره رفتن “ابزار”–> ‘مدیریت افزونه’ > ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و نگاه SweetIM ها مانند نوار ابزار SweetIM مربوط و آنها را غیرفعال کنید.

موزیلا فایرفاکس:

موزیلا فایرفاکس باز، کلیک بر روی “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند” -> غیر فعال کردن SweetIM SweetIM نوار ابزار و مشابه نوشته.
در حال حاضر “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی (شما می توانید آن را تغییر دهید به google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو).

گوگل کروم:

با کلیک بر روی “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم” -> ‘گزینه’ > ‘پایه’ گزینه ها و تغییر صفحه اصلی در google.com
علاوه بر این, “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید -> ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض.

3. اجرای کامل اسکن سیستم.

برای آن، توصیه می کنیم استفاده SpyHunter که به شناسایی فایل ها همه آلوده بر روی رایانه شما کمک خواهد کرد. قبل از اسکن، مطمئن باشید که این برنامه ها به روز می شود و ویروس کامل پایگاه داده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sweetim.com virus

پاسخ دهید