SweetIM حذف

Browser Hijacker

اگر شما در حال خواندن این مقاله سپس شما می خواهید برای خلاص شدن از شر از نوار ابزار SweetIM و باقی مانده آسیب ناشی از این برنامه های ناخواسته.
SweetIM نوار ابزار برنامه های کاربردی که در صفحه اصلی مرورگر خود، موتور جستجو را تغيير داده و علاوه بر این نوار ابزار ناخواسته در اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم مرورگر خود اضافه شده است.

SweetIM نوار ابزار است به یک افزونه مرورگر است که می افزاید: میانبر مختلف مانند بازی، معامله صفحات و غیره به مرورگر خود را برای دسترسی آسان. این نوار ابزار نیز تغییر صفحه اصلی خود را به خانه.SweetIM .com در حالی که برخی از مردم ممکن است دریابید از نوار ابزار SweetIM مفید، این افزودنی مرورگر را می توان به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی. صفحه اصلی است که توسط این نوار ابزار به طور پیش فرض تنظیم می شود توسط تبلیغات فریبنده است که تغییر مسیر کاربران کامپیوتر به صفحات افزایش یافته است.

sweetim toolbar SweetIM حذف

علاوه بر این موتور جستجوی که توسط خانه استفاده می شود.SweetIM .com شبیه گوگل و عالی را با گوگل رنگ در آن استفاده می کند، اما در واقع این موتور جستجو را فراهم تبلیغات نامربوط است که بسیار آسان برای مخلوط با نتیجه های جستجو آلی. دلیل دیگر نرم افزار ناخواسته است این واقعیت است که آن را چرا نوار ابزار SweetIM شود طبقه بندی می تواند همراه با نرم افزار آزاد می آید و unsuspecting کاربران کامپیوتر به راحتی آن را بدون دانستن آن نصب می تواند. برای جلوگیری از چنین موقعیت شما باید نگاه از نزدیک در هر پنجره هر فرآیند نصب برنامه برخی از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد این نوار ابزار را به عنوان SweetIM برای مقاصد کسب درآمد استفاده می کنند. علاوه بر این روند حذف نوار ابزار SweetIM پر نشده باشد–شما باید به صورت دستی آن را حذف از کروم، فایرفاکس و.

SweetIM نوار ابزار تروجان و یا ویروس نیست، نصب آن بر روی کامپیوتر کاربر به خودی خود نمی. نصب در حالی که تلاش برای نصب این نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت اغلب توسط حادثه شده است. اگر نوار ابزار SweetIM خود نصب کرده اید و شما راضی با آن شما را به انجام هر مرحله لازم نیست اما اگر شما را مانند خود شما احساس می کنید آن را نصب نشده است یا تا توسط تصادف شما راهنمای ارائه شده حذف خلاص شدن از نوار ابزار SweetIM از مرورگر اینترنت شما می توانید شما انجام داده اند.

حذف دستورالعمل برای نوار ابزار SweetIM

مرحله 1: حذف نوار ابزار SweetIM از رایانه

ما نیاز به حذف 505 SweetIM برای مسنجر SweetPacks در نوار ابزار برای اینترنت اکسپلورر و مدیریت به روز رسانی برای SweetPacks از کامپیوتر شما.

 1. به حذف 513 SweetIM نوار ابزار برنامه از کامپیوتر شما، باز کردن برنامه ها و ویژگی های با کلیک کردن دکمه شروع 4f6cbd09 148c 4dd8 b1f2 48f232a2fd33 818 SweetIM حذف کلیک کنترل، کلیک کردن و سپس کلیک کردن روی برنامه را حذف کنید. ( افزودن یا حذف برنامه ها ویندوز ایکس پی 523
 2. جستجوی برای 526 SweetIM پيامبر SweetPacks در نوار ابزار برای اینترنت اکسپلورر و مدیریت به روز رسانی برای SweetPacks پس از آن دوبار کلیک کنید بر روی هر یکی از آن را پاک کنید.
 3. SweetIM حذف می شود و شما نیاز به دنبال دهید.لطفا توجه داشته باشید که در برخی از نقطه SweetIM شما اگر شما مایل به نگه داشتن موتور اصلی و جستجو خود را هنگامی که این اتفاق می افتد لطفا انتخاب کنید بپرسید شماره 535

مرحله 2: نوار SweetIM باقی مانده آسیب حذف از مرورگر شما

نوار ابزار حذف SweetIM از Internet Explorer 542

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، سپس کلیک بر روی آیکون دنده 547 548 ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالا (سمت راست) و دوباره بر روی گزینه های اینترنت .
 2. در کادر گفتگوی گزینه های اینترنت کلیک بر روی زبانه پیشرفته , تنظیم مجدد را کلیک کنید.
 3. در بخش تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر. تنظیم مجدد دوباره در جعبه گفتگوی “اطلاعات” را کلیک کنید.
 4. زمانی که Internet Explorer پس از اتمام بازنشانی، نزدیک در کادر گفتگوی تأیید، و سپس کلیک کنید خوب .
 5. بسته و از Internet Explorer به باز دوباره.

حذف نوار ابزار SweetIM از موزیلا فایرفاکس 577

در بالای پنجره در فایرفاکس، کلیک بر روی دکمه فایرفاکس ، بیش از رفتن به زیر منوی راهنما (کلیک بر روی ویندوز ایکس پی ، منوی “راهنما” را در بالای پنجره در فایرفاکس) و اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.

  1. دکمه تنظیم مجدد فایرفاکس را در گوشه سمت راست بالای صفحه اطلاعات عیب یابی را کلیک کنید.
  2. برای ادامه، فایرفاکس بازیابی در پنجره تایید است که باز می شود را کلیک کنید.
   فایرفاکس خواهد شد را ببندید و مجدداً تنظیم شود. It انجام شده است، پنجره ها به اطلاعات

بود که لیست

 1. وارد. کلیک کنید پایان و فایرفاکس باز خواهد شد. که در آن است–شما انجام می شود!

ما قویا توصیه به استفاده از ابزار حذف خودکار اعتماد به رایانه خود را با ضد جاسوس افزار نرم افزار اسکن برای هر چپ ناخواسته به قطعات و یا ویروس.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SweetIM حذف

پاسخ دهید