SweetPCFix حذف

Browser Hijacker

SweetPCFix رجیستری ابزار تعمیر و نگهداری در توسعه یافته توسط SweetIM فن آوری های Ltd. آن وعده به حداکثر رساندن مهارت در سیستم کامپیوتر شما. SweetPCFix شامل خدمات اسکن رجیستری و تمیز کردن خطاهای رجیستری نامعتبر است. آن همچنین defragments رجیستری کامپیوتر. اگر چه محصول برای متهم شده است، نسخه آزمایشی رایگان از آن در دسترس وجود دارد. معمولا کسانی که با داشتن مشکلات با SweetPCFix نسخه دوم است.

این ابزار با استفاده از روش بندی بیشتر توزیع شده است و ممکن است با سایر محصولات SweetIM فن آوری های با مسئولیت محدود مانند SweetIM مبدل یا GamePacks. هنگامی که یک کاربر کامپیوتر نصب نرم افزار رایگان از او انتخاب و گزینه نصب خودکار را انتخاب می کند، او به پایان می رسد تا با داشتن برنامه های اضافی. ناگهان صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض و برگه جدید صفحه به برخی دیگر، مانند home.sweetim.com یا search.sweetpacks.com تغییر کرده است. تغییر دیگری مزاحم آگهي ثابت است. اگر شما از نسخه رایگان SweetPCFix نصب شده, شما خرید نسخه کامل آن را به صورت منظم یادآوری شود.

ما توصیه می کنیم از بین بردن SweetPCFix و به خصوص اگر آنها را بدون اجازه شما روشن نصب شده بود هر گونه محصولات Sweetpacks دیگر از کامپیوتر شما به محض این که این، متوجه هستند. لطفا توجه داشته باشید که داشتن هواپیماربایان این مرورگر نه تنها اما همچنین افزایش احتمال توسط ویروس ها مورد حمله قرار مزاحم است. اگرچه SweetPCFix نرم افزارهای مخرب خود، تبلیغات نمایش داده شده ممکن است مخرب باشد و حاوی ویروس ها و یا منجر به وب سایت های آلوده نیست. کامپیوتر شما پس از آن ممکن است آسیب دیده.

به احتمال زیاد شما SweetPCFix در لیست کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها پیدا کند. اگر شما هر چیزی مربوط به Sweetpacks، از وجود دارد را حذف کنید. آن باشد ممکن است که زمانی که تلاش برای حذف نرم افزار شما به روز رسانی آن را به جای از بین بردن در واقع خواسته خواهد شد. بروز که هر چیزی. امن ترین راه برای حذف نسخه آزمایشی SweetPCFix و هر چیزی که با آن با استفاده از برنامه antimalware, مثلا Spyhunter است. این همه نرم افزار ناخواسته را تشخیص دهد و خلاص شدن از آنها به طور خودکار.

SweetPCFix دستورالعمل حذف:

  • برای اینترنت اکسپلورر : برو به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. نوشته های مربوط به جستجو برای SweetPCFix SweetIM یا Sweetpacks. اگر شما هر گونه، آنها را غیرفعال کنید.
  • برای گوگل کروم : کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به SweetPCFix، SweetIM یا Sweetpacks، کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
  • برای موزیلا فایرفاکس : رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. در صورت مشاهده هر پسوند مربوط به SweetPCFix SweetIM یا Sweetpacks، غیرفعال آنها.
  • دانلود و اسکن کامپیوتر خود را با Spyhunter. SweetPCFix و هر نوار ابزار Sweetpacks به صورت خودکار حذف شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SweetPCFix

پاسخ دهید