حذف SwiftStartApps.com

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف SwiftStartApps.com

در صورت مشاهده پنجره های بازشو SwiftStartApps.com روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود به این معنی است که سیستم شما آلوده به یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی یا نرم افزار ناخواسته به احتمال زیاد است. پشتیبانی برنامه های سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است.

هدف اصلی آنها تولید ترافیک وب است به همین دلیل است که آنها را پر مرورگر شما با تبلیغات پاپ آپ، آگهی ها و غيره است. برنامه های کاربردی معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه آمده است. به احتمال بسیار زیاد شما تا به حال هیچ وجه قصد دستیابی به آن است. با این حال، اگر شما, شما باید SwiftStartApps.com و نرم افزار مرتبط با آن خاتمه.

SwiftStartApps.com حذف SwiftStartApps.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف SwiftStartApps.com

SwiftStartApps.com نرم افزار تبلیغاتی چگونه کار می کند؟

برنامه های تبلیغی به منظور ایجاد سود با ترویج وب سایت های شخص ثالث ایجاد می شوند. مشکل با آن این است که کسانی که وب سایت مشروع ممکن است. SwiftStartApps.com یک مثال کامل از آن است. اطلاعات ارائه شده در آن کاملا غلط است. شما برای نصب رایگان ارائه خواهد شد Firefox بازیکن اما حقیقت است، اگر شما فایل را ذخیره کنید و برنامه نصب، شما خواهد شد به دست آوردن چیزی کاملا متفاوت است. به جای پخش موعود شما سخت حتی بیشتر به کامپیوتر شما، اگر نه چیزی بدتر نصب خواهد شد. نه به دنبال دستورالعمل ارائه شده در صفحه. SwiftStartApps.com را از مرورگر خود حذف کنید.

اگر شما سردستی نصب برنامه نرم افزار رایگان و شاخه پشتیبانی برنامه های کاربردی می توانید کامپیوتر خود را وارد کنید. این مهم است که توجه به مراحل نصب به منظور اجتناب از این نرم افزار است. همه شما باید انجام دهید این است که نگاه را از طریق شرایط و ضوابط این نرم افزار و نصب سفارشی را انتخاب کنید بنابراین شما می توانید پیشنهادات اضافی بردارید. از پر کردن مرورگر شما با آگهی های بی پایان، برنامه های ناخواسته نیز کاهش سرعت اینترنت شما و جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را. هیچ دلیلی که چرا شما آنها را بر روی کامپیوتر شما خواهم وجود دارد.

چگونه برای حذف SwiftStartApps.com از کامپیوتر من?

به منظور خلاص شدن از SwiftStartApps.com، شما نیاز به حذف adware که مسئول ظاهر آن. اگر شما مطمئن هستید دقیقا که این برنامه، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان است که آن را برای شما تشخیص می دهد. پس از آن، شما SwiftStartApps.com و برنامه های مرتبط با آن یا به صورت دستی یا خودکار می توانید حذف کنید. در صورت انتخاب گزینه اول شما راهنمای دستي در زیر استفاده کنید. اگر با این حال، نه تنها از بین بردن SwiftStartApps.com از مرورگر خود بلکه دیگر برنامه های ناخواسته را حذف و مطمئن شوید که کامپیوتر شما در آینده می خواهد امن را می خواهید، شما باید بروید با حذف خودکار SwiftStartApps.com.

حذف SwiftStartApps.com و برنامه های مرتبط

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی آغاز
 • به کنترل پنل بروید
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • حذف برنامه های مشکوک

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 • باز کردن یک برنامه را پاک کنید
 • خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته

ویندوز 8

 • حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
 • بر روی تنظیمات کلیک کنید
 • رفتن به کنترل پنل -> حذف یک برنامه
 • حذف برنامه های مشکوک

دانلود ابزار حذفبرای حذف SwiftStartApps.com

پاسخ دهید