حذف Swiki

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Swiki

مرورگر وب خود را همواره شما را Swiki یا پلاگین جستجو ویکی غیرامن هدایت شده است? اگر ما اعتقاد داریم که جلسات مرور خود را به شدت آشفته هستند و شما احساس می کنید اذیت. اگر این مورد است، به این معنی که رایانه hijacker مرورگر است که قادر به تاثیر تمام مرورگرهای وب است که بر روی سیستم را می توان متاثر بود.

این نرم افزار سوال برانگیز نیز ممکن است باعث تبلیغات کند فراز و مسائل مشابه است. لطفا چشم پوشی از همه تبلیغات که به عنوان ‘تبلیغات توسط Swiki’, ‘طراحی شده توسط Swiki’ برچسب یا ‘تحویل توسط Swiki’ زیرا هرگز نمی دانید می توانید آنچه آنها را ترویج. اگر شما در هر یک از این پیام ها کلیک کنید، شما بلافاصله به وب سایت نا امن یا مشکوک است که با محتوای سوال برانگیز پر هدایت شود ممکن است. همانطور که می دانید وب سایت های مختلف برای انتقال تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی و rootkits و تهدیدات رایانه دیگر نیز طراحی شده است.

swiki  حذف Swiki

دانلود ابزار حذفبرای حذف Swiki

بنابراین، شما باید مراقب باشید و اجتناب از کلیک کردن بر روی تبلیغات است که توسط ویروس Swiki نمایش داده می شوند. اما مهم ترین چیز است که شما باید به یاد داشته باشید در مورد این نرم افزار است که آن ممکن است دسترسی به اطلاعات غیر شخصی شما. همانطور که در حال حاضر شناخته شده است، بسیاری از هواپیماربایان و adwares در بسته نرم افزاری با کوکی ها است که قادر به ردیابی اطلاعات مربوط به عادات مرور کاربر ردیابی پخش شده است. پس از آن این اطلاعات را جمع آوری آن تبلیغات بر اساس آن تنظیم می کند. حتی اگر این بی ضرر برای تلفن های موبایل، شما هرگز آنچه که مردم توانایی رسیدن به این داده ها را بدانیم. برای خلاصه کردن، مهم نیست که این پسوند مرورگر ترویج و توزیع به عنوان یک برنامه قانونی، آن قطعا با استفاده از روش های ناعادلانه برای گسترش خود را در اطراف و متکی بر تکنیک های مشکوک هنگامی که مردم آن تبلیغات را کلیک کنید. در نتیجه، به عنوان یک برنامه ناخواسته خوانده شده است و توصیه می شود برای حذف Swiki.com در اسرع وقت است.

چگونه Swiki می ربودن به کامپیوتر من?

صحبت در مورد نصب این برنامه، این Swiki که نمی تواند ادغام را به سیستم بدون مجوز کاربر باید توجه داشت. آن یا از سایت رسمی یا از هر وب سایت دانلود دریافت می شود. علاوه بر این، اکثر اغلب hijacker این سفر همراه با نرم افزار رایگان. در تمام موارد، مراحل نصب نیاز به مداخله کاربر. با این حال، اگر این افزودنی مرورگر مشکوک به برنامه دیگر یکپارچه, آن ممکن است دشوار آن متوجه. اگر پس از نصب هر نوع نرم افزار شما متوجه شده است که مرورگر تبلیغات با Swiki نمایش می دهد، بنابراین شما فقط خودتان بي توجهي در حال سرزنش می تواند. اگر شما پرداخت توجه بیشتر به فرایند نصب، شما قادر به انتخاب کردن از برنامه های اضافی که معمولا ناخواسته و تغییرات مختلف در سیستم شما ممکن است باعث خواهد شد. اگر شما تصمیم به دانلود Swiki از سایت رسمی شما به طور خودکار به نمایش تبلیغات تجاری و پذیرش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات غیر شخصی چون این شرایط مجوز کاربران نهایی توافق و حفظ حریم خصوصی سیاست ذکر شده است که اجازه خواهد داد. اگر این افزونه مرورگر یکپارچه سیستم خود خسته شده اید، این معنی است که شما موفق به نصب نرم افزار آزاد و کل بسته نرم افزاری از برنامه های نصب شده. برای جلوگیری از این اتفاق می افتد همیشه برای نصب پیشرفته یا سفارشی انتخاب کردن و دقت مراحل نصب را دنبال کنید. اگر شما نقطه مورچه برنامه های نا آشنا است که توصیه می شود برای نصب در کنار برنامه است که شما نیاز دارید، همانطور که شما ممکن است برای نصب Swiki یا دیگر برنامه های ناخواسته قبول نیست آنها را قبول نمی کند. اگر این hijacker کامپیوتر شما را آلوده در حال حاضر است، نه دیگر صبر کنید و آن را فورا حذف کنید.

چگونه به حذف Swiki

وقتی که داشتن Swiki بر روی کامپیوتر شما، شما ممکن است تجربه دائما ظاهر شدن تبلیغات و تغییر مسیر. بنابراین، بهتر است به حذف آن هنگامی که تشخیص داده است. برای آن، شما نیاز به پیدا کردن آن را در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها و هر یک از مرورگر وب خود.

شما می توانید Swiki به طور خودکار با کمک SpyHunter حذف. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Swiki

پاسخ دهید