حذف System Defender

Fake Antispyware

دستورالعمل در مورد حذف System Defender

System Defender سرکش برنامه ضد جاسوس افزار است که تلاش برای متقاعد کردن شما برای خرید نرم افزار ظاهرا مفید است. آن رایانه را بدون تو حتی با تحقق آن را وارد کنید. خطر مخرب شما گمراه کننده اطلاعات که کامپیوتر شما آلوده به انگل های مختلف است که شما نیاز به نصب نرم افزار آنتی ویروس توصیه می شود برای خلاص شدن از آنها ادعا و فراهم می کند. که این نرم افزار کاملا جعلی است و آن نه شما خوب را انجام دهد.

Scareware را به سود آسان از unsuspecting کاربران کامپیوتر استفاده می شود. نه گرفتن توسط این اومدی فریب. از بین بردن System Defender از سیستم خود را بلافاصله.

system defender removal حذف System Defender

دانلود ابزار حذفبرای حذف System Defender

System Defender چگونه کار می کند؟

System Defender کلون مستقیم از اینترنت مدافع است. آن می توانید کامپیوتر خود را با استفاده از روش های مختلف مانند فایل پیوست ایمیل هرزنامه لینک خراب جعلی تبلیغات و آلوده. به همین دلیل باید مراقب باشید در حالی که مرور وب بسیار مهم است. اعتماد به همه داده است که می بینید، هرگز ایده خوبی است. هنگامی که داخل، سرکش شروع به اسکن جعلی، نتایج که همان مهم نیست که در کامپیوتر آن را در است خواهد شد. آنها ادعا می کنند که شما ویروس ها، تروجان ها و سایر نرم افزارهای مخرب در سیستم شما و شما نیاز به تمیز کردن آن را بدون تاخیر. هیچ یک از این اطلاعات درست است. نتیجه ترسناک به سادگی برای متقاعد کردن شما برای خرید نرم افزار امنیتی اصطلاح استفاده می شود. نرم افزاری است که شما به هزینه خرید $69.95، زمانی که در واقع بی ارزش است ارائه خواهد شد. نیازی به گفتن نیست، شما هنوز آن باید به دست آوردن.

علاوه بر اسکن جعلی System Defender با هشدار کاذب است نیز برای ترساندن شما استفاده می شود که بی درنگ شما خواهد شد. هشدار از دست رفته ممکن است و یا “مشکوک فعالیت در رجیستری خود را” وجود دارد که مرورگر خود را با یک کرم یا تروجان آلوده را ادعا می کنند. آن حتی ممکن است شما را از دسترسی به اینترنت در تلاش برای “جلوگیری از عفونت سیستم” مسدود کردن. همه این اعلان ها کاملا مضحک است و شما باید یک کلمه می گویند را باور نمی. آنچه شما باید انجام دهید است فسخ System Defender.

چگونه برای حذف System Defender از کامپیوتر من?

هیچ سوالی است که شما نیاز به خلاص شدن از شر System Defender وجود دارد. آن را کاملا مختل عملکرد کامپیوتر شما و شما را با اطلاعات غلط ارائه. متاسفانه، آن نیست که آسان به System Defender به صورت دستی حذف کنید و مگر اینکه شما پیشرفته سیستم دانش که چیزی نیست شما باید تلاش. در عوض, شما باید دانلود و نصب ابزار مشروع ضد بدافزارها و استفاده از آن برای تمیز کردن کامپیوتر خود را. حذف نرم افزارهای مخرب System Defender و تمام اجزای آن بدون هیچ مشکلی حذف خواهد کرد. آن نیز جلوگیری از عفونت های دیگر از ورود به کامپیوتر خود را هرگز دوباره. آنلاین شوید و دانلود ابزار امنیتی است که System Defender فسخ خواهد شد، شما باید دسترسی به حالت ایمن با شبکه. در اینجا است که چگونه شما می توانید.

حذف System Defender

حذف System Defender از ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
 2. شروع به ضربه زدن F8 پس از لود صفحه بایوس
 3. انتخاب حالت ایمن با شبکه
 4. مطبوعات را وارد کنید و روی بله کلیک کنید
 5. روی شروع کلیک کنید و سپس اجرا کنید
 6. نوع در msconfig و OK را کلیک کنید
 7. راه اندازی زبانه کلیک غیر فعال کردن همه
 8. روی تأیید کلیک کنید و راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
 9. باز کردن مرورگر خود
 10. دانلود remover مخرب

حذف System Defender از ویندوز 7 و ویستا

 1. راه اندازی مجدد رایانه
 2. شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که صفحه بایوس از بین می رود
 3. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و شیر را وارد کنید
 4. باز کردن مرورگر خود و دریافت ضد بدافزارها

System Defender را از ویندوز 8 حذف

 1. پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید
 2. کلید Shift را پایین نگاه دارید و قدرت را کلیک کنید
 3. راه اندازی مجدد را انتخاب کنید و برای رفع اشکال
 4. گزینه های پیشرفته را باز کردن و رفتن به تنظیمات راه اندازی
 5. رایانه خود را دوباره راه اندازی مجدد
 6. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و شیر را وارد کنید
 7. دانلود ابزار ضد تروجان

دانلود ابزار حذفبرای حذف System Defender

پاسخ دهید