حذف System Doctor 2014

دسته‌بندی نشده

System Doctor 2014 چیست؟

System Doctor 2014 برنامه آنتی ویروس جعلی است که تقلید تشخیص پرخطر مخرب و ویروس های مختلف به منظور فریب کاربران رایانه به فعال کردن نسخه کامل است. مجرمان اینترنتی است که مسئول ایجاد این برنامه آنتی ویروس هزینه $99,99 برای اشتراک 12 ماه سرکش. توجه کنید که برای لیسانس کلید System Doctor 2014 پرداخت به ارسال پول را برای مجرمان اینترنتی برابر, علاوه بر این شما دور می دهد اطلاعات کارت اعتباری شما که سپس می تواند به راحتی برای بیشتر پول دزدی استفاده می شود.

سیستم عامل برنامه کاربر این infiltrates با استفاده از درایو توسط بارگیری و کیت های بهره برداری پس از نفوذ موفق این نرم افزار جعلی تقلید یک نرم افزار آنتی ویروس واقعی شروع می شود و در نهایت می آید تا با یک لیست طولانی از تهدیدات امنیتی شناسایی شده ظاهرا به آنها را حذف کاربر نیروهای به فعال کردن این نرم افزار جعلی است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف System Doctor 2014

کاربران کامپیوتر باید به درک که همه اطلاعات ارائه شده توسط این برنامه (از جمله اسکن امنیتی و امنیت پیام های هشدار دهنده) است فقط اومدی ایجاد شده برای ترساندن کاربران کامپیوتر unsuspecting را به خرید یک برنامه کاملا بی فایده. System Doctor 2014 از خانواده از برنامه های ضد ویروس سرکش به نام WinWebSec قبلی آن سرچشمه است نوع مشابه تاکتیک های فریبنده به ترفند کاربران کامپیوتر استفاده می شود که نام سیستم مراقبت از آنتی ویروس. اگر می بینید System Doctor 2014 اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی می توانید مطمئن باشید که شما در برخورد با یک نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که تلاش برای فریب شما را به پرداخت پول برای آن نسخه کامل غیر موجود است، این برنامه آن را کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی توسعه اعتماد ندارند.

System Doctor 2014 حذف System Doctor 2014

چگونه کار می کند System Doctor 2014؟

System Doctor 2014 جعلی آنتی ویروس حرفه ای به دنبال رابط کاربری است، اما رابط کاربر تنها چیزی است که آن را مشترک با برنامه های آنتی ویروس مشروع است – اسکن تمام امنیت و امنیت هشدار پاپ آپ است کاملا ساخته شده تا و با هدف فریب کاربران کامپیوتر نمایش داده می شوند. توجه کنید که اسکن امنیتی خیالی و پس از نصب بر روی کامپیوتر کاربر این نرم افزار جعلی نیز disallows مدیر وظیفه، بلوک های اجرای برنامه های نصب شده و مرورگرهای اینترنت hijacks پیام های هشدار دهنده تنها بخش کوچکی از علل مشکلات توسط این نرم افزار سرکش هستند. رایج ترین منبع برنامه های آنتی ویروس جعلی هستند کیت بهره برداری است که نفوذ به کامپیوتر کاربر با استفاده از آسیب پذیری های امنیتی یافت – برای محافظت از کامپیوتر شما همیشه نرم افزار خود را به روز باید نگه دارید. کیت بهره برداری است که می تواند به گسترش برنامه های آنتی ویروس جعلی استفاده می شود را می توان در پیام های ایمیل آلوده، هک وب سایت ها و شبکه های آگهی یافت می شود. اگر کامپیوتر شما است که در حال حاضر با System Doctor 2014 آلوده استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و حذف این اومدی.

پیغامهای هشدار امنیتی جعلی تولید شده توسط System Doctor 2014:

Security center
Warning! Suspicious activity detected.
Virus activity detected.
Attempt to change configuration files detected.
Rootkit embedding attempt detected.
Recommendation: You are using a limited version of System Doctor 2014. Please activate System Doctor 2014 to resist all virus threats efficiently. Suitable solution found “System Doctor 2014″

security center alert حذف System Doctor 2014

وب سایت استفاده شده توسط مجرمان اینترنتی برای جمع آوری پرداخت برای لیسانس کلید از این برنامه های ضد ویروس سرکش:

System Doctor 2014 Virus حذف System Doctor 2014

این وب سایت توسط مجرمان اینترنتی برای جمع آوری پرداختهای انجام شده توسط کاربران کامپیوتر خار استفاده می شود. متوجه که کاربران کامپیوتر است که در حال حاضر payed برای System Doctor 2014 تماس با شرکت کارت اعتباری خود را بلافاصله باید و اختلاف اتهامات توضیح فریب که آنها را به خرید یک برنامه آنتی ویروس جعلی داده شده اند.

چه چیزی باعث System Doctor 2014 سرکش ایستادگی کردن از مدل قبلی (خانواده WinWebSec) این واقعیت که مجرمان اینترنتی آن به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و پرتغالی ترجمه شده است.

چگونه برای حذف ویروس System Doctor 2014

هر چند برخی از کاربران متوجه است که System Doctor 2014 یک ویروس، آنها نمی دانند چگونه به خلاص شدن از آن چرا که آنها آن را در صفحه کنترل پیدا کند. برنامه های آنتی ویروس واقعی مشروع سخت برای پیدا کردن فایل های آلوده و حتی با آن مانع از استفاده از تابع حذف شما غیر فعال شده است. بدون شک وجود دارد که System Doctor 2014 ویروس بزرگ است و نیاز به دستی با تخصص اسرع برداشته شود. هنگامی که شما در حال پردازش حذف از هر گونه عملیات اشتباه منجر به اشتباهات کامپیوتر به آسیب جدی خواهد شد لطفا محتاط تر باشید.

System Doctor 2014 hijacks مرورگرهای اینترنت و هنگامی که کاربری سعی در دسترسی به اینترنت با استفاده از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم امنیتی جعلی نشان می دهد که پیام های هشدار دهنده. قبل از دانلود ضد نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار برای حذف این نرم افزار آنتی ویروس جعلی سعی کنید ورود به یکی از این کلید فعال سازی بازیابی (وقتی که خواسته به یکی از این کلید فعال سازی حساب کاربری را وارد کنید و کلیک کنید کلیدی مجوز خرید “کتابچه راهنمای کاربر فعال سازی”):

AF03E-A1B69411-5E496BEE-92A70D00-1AD697F6
یا
AA39754E 715219CE

ورود به یکی از این کلید رجیستری بازیابی فریب System Doctor 2014 به باور که شما در واقع کلید مجوز را خریداری کرده، این اجازه خواهد داد که اجرای نرم افزار نصب شده و دسترسی به اینترنت برای دانلود نرم افزار ضد جاسوس افزار مشروع مسدود خواهد شد. توجه داشته باشید که ورود این مجوز کلید سرکش این آنتی ویروس از رایانه خود حذف کند – آن باعث می شود روند حذف کمتر پیچیده. کاملا از بین بردن System Doctor 2014 دانلود توصیه می شود نرم افزار ضد جاسوس افزار و اسکن کامل سیستم را اجرا کنید:

دانلود ابزار حذفبرای حذف System Doctor 2014

اگر antimalware دانلود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

removal instructions en حذف System Doctor 2014

پاسخ دهید