System Repair حذف

Fake Antispyware

System Repair ” ویروس کامپیوتری است که وانمود به تشخیصی و برنامه و ادعا می کند که چند خطاهای درایور سخت بر روی کامپیوتر شما شناسایی شد تعمیر است.اگر شما سعی کنید برای تعمیر این مسائل هارد System Repair که شما نیاز به خرید دولت خود نسخه کامل قبل از اینکه قادر به انجام این کار. System Repair اسکنر هارد جعلی است که صفحه نمایش خطاهای مختلف خیالی هارد دیسک امیدوار به ترساندن کاربران کامپیوتر به خرید نسخه کامل است. هنگامی که این سرکش ارتشاح کامپیوتر کاربر در یک سیستم عامل تنظیمات و رجیستری را تغییر دهد و خود را برای شروع به صورت خودکار در هر راه اندازی سیستم، علاوه بر این به مجموعه ای

System Repair ویروس اعمال

System Repair مخفی را کاربر آیکون های دسکتاپ و نوشته های منو شروع است. حیله گری چنین اعمال می شود مربوط به وضعیت ظاهر می شود که یکی کامپیوتر دارای هارددیسک جدی مسائل. توجه که System Repair هر یک از کامپیوتر کاربر فایل را حذف نمی کند – آن آنها را پنهان می کند.این اسکنر هارد سرکش شبیه به برنامه های آنتی ویروس جعلی است، با این حال آن با استفاده از تاکتیک های متفاوت برای کاربران کامپیوتر مجبور به پرداخت پول برای آن نسخه کامل – در حالی که نرم افزار آنتی ویروس جعلی وانمود به ویروس های مختلف تشخیص و وانمود تروجان ها، System Repair به شناسایی مسائل سخت افزاری مختلف، هر دو نوع از نرم افزار های سرکش امیدوارند که کاربران کامپیوتر برای چنین هشدار سقوط خواهد کرد و برای نسخه های کامل خود را به منظور تعمیر رایانه های خود را پرداخت.

اگر شما System Repair بر روی کامپیوتر شما می توانید مطمئن باشید که کامپیوتر خود را با یک اسکنر هارد سرکش – آلوده چشم پوشی از پیام های هشدار دهنده و اظهارات در مورد بالقوه امکانات از دست دادن داده ها–آن را کلاهبرداری؟. راه راست System Repair درمان حذف از کامپیوتر است.

System Repair ویروس اسکن جعلی نتایج

جدا از نتایج اسکن جعلی System Repair دیگر هشدار امنیتی جعلی است که طراحی شده برای شما فکر می کنید که هارد دیسک شما است یا فاسد تبدیل شده است را نشان می دهد. ممکن است این پیام ها شامل:

در واقع هستند هیچ یک از مسائل گزارش واقعی و تنها هدف خود را این است که شما را به هارد دیسک شما است که شما خرید این سرکش عدم فکر ترساندن محصولات امنیتی.

به عنوان بخشی از مکانیزم دفاعی آن System Repair ویندوز سیستم تاسیسات، از جمله وظیفه مدیریت ویندوز و ویرایشگر رجیستری غیر فعال است و شما را از اجرای برنامه های خاصی است که می تواند منجر به حذف آن مسدود می کند.
این آنتی ویروس سرکش نیز انجمن های فایل های ویندوز را تغییر داده است و در حال حاضر هر زمان که شما در حال تلاش برای باز کردن یک برنامه System Repair این عمل و با صفحه نمایش اعلان جعلی که در آن گزارش خواهد شد که فایل خراب شده است مسدود می کند و یا از دست رفته.
علاوه

بر این، به آن هشدار واقعی تر به نظر می رسد System Repair پس زمینه دسک تاپ خود را به رنگ سیاه و سفید یکدست تغییر کرده است، فایل ها و پوشه های پنهان است و حذف میانبرهای ویندوز شما .اگر کامپیوتر شما آلوده به ویروس System Repair است، مهم است که شما نه حذف هر گونه فایل ها از پوشه Temp یا استفاده از هر ابزار تعمیر و نگهداری سیستم است. این است زیرا هنگامی که عفونت نصب شده است آن را حذف میانبرهای موجود در مکان های مختلف و ذخیره پشتیبان گیری از آنها را در پوشه %Temp%smtmp.

اگر کامپیوتر شما ویروس آلوده با System Repair است و سپس شما در حال دیدن صفحه نمایش زیر: system repair2 System Repair حذف

چگونه ویروس System Repair شدم؟

System Repair با استفاده از تروجان ها، وب سایت های مخرب و درایو توسط دانلود توزیع شده است. برای محافظت از کامپیوتر شما از جمله نرم افزار های سرکش یکی باید همیشه مشروع آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار برنامه استفاده کنید. فراموش نکنید که سیستم عامل کامپیوتر شما و همه شما نرم افزار نصب شده به شدت مرتبا کاهش شانس مسائل امنیتی. System Repair سرچشمه و بهینه سازی سیستم جعلی از یک خانواده از جنایتکاران و مجرمین Rogue.FakeHDD قبلی آن است به نام انواع بودند نام بازیابی فایل و بازیابی اطلاعات. توجه کنید که هیچ کدام از پیام های خطا که توسط این نرم افزار نشان داده شده اند واقعی هستند – استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این اومدی از کامپیوتر شما.

جعلی پیام های خطای تولید شده توسط System Repair:

Hard Drive Failure – The system has detected a problem with one or more installed IDE/SATA hard disks. It is recommended that you restart the system.

Your computer is in critical state. Hard disk error detected. As a result it can lead to hard disk failure and potential loss of data. It is highly recommended to repair all found errors to prevent loss of lives, applications and documents stored on your computer.

Hard drive boot sector reading error – During I/O system initialisation, the boot device driver might have failed to initialise the boot device. File system initialisation might have failed because it did not recognise the data on the boot device.

System block were not found – This has most likely occurred because of hard disk failure. This may also lead to a potential loss of data.

System Repair حذف: منتظر

System Repair به پایان اسکن جعلی هارد دیسک “مسائل 7 تعمیر” را کلیک کنید در پنجره باز شده انتخاب کنید “من در حال حاضر باید کد فعال سازی. اینجا را کلیک کنید برای فعال کردن”و این اطلاعات (استفاده از یکی از کلیدهای رجیستری ارائه شده) را وارد کنید: کلید فعال سازی:

  • 56723489134092874867245789235982
  • 08869246386344953972969146034087
  • 08467206738602987934024759008355

با وارد کردن این اطلاعات به شما خواهد شد را روند حذف System Repair کمتر پیچیده – این نرم افزار سرکش خواهد شد فکر که شما در حال حاضر payed برای آن نسخه کامل و تولید پیغام خطا جعلی متوقف خواهد شد، اجازه خواهد داد که در حال اجرا نرم افزار نصب شده و غیره. توجه داشته باشید که ورود کلید رجیستری بازبینی شده حذف نمی کند System Repair از رایانه – استفاده از دکمه زیر برای دانلود نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود آن را نصب و اجرا اسکن کامل سیستم برای حذف کامل این سرکش از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف System Repair حذف

System Repair حذف با استفاده از حالت ایمن با شبکه:

removal instructions en System Repair حذف

Incoming search terms:

پاسخ دهید