حذف Taplika.com تغییر مسیر

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Taplika.com

Taplika.com یک سایت جستجو است که می تواند به راحتی جایگزین شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجوی خود را در هر یک از مرورگر وب خود است. پس از انجام که آن ممکن است شروع به نشان دادن تبلیغات آزار دهنده تغییر نتایج جستجو و مطالب دیگر. متاسفانه، بسیاری از مردم در حال حاضر Taplika.com که به بهبود مرور خود دنبال متقاعد شده اند. در واقع، این موتور جستجو به مردم نگاه نتایج جستجو پیش تعیین شده و آنها را به بازدید از وب سایت های پیش تعیین شده را دنبال. این روش به طور معمول برای افزایش صفحه مرتبه و یا فروش وب سایت استفاده می شود.

بنابراین، اگر می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر Taplika.com به وب سایت های مشکوک باید تنها در چنین سایت های شناخته شده به عنوان گوگل, بینگ و یاهو تکیه می کنند. علاوه بر این، ما نیز توصیه می Taplika.com از هر یک از مرورگرهای وب، از جمله Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer از بین بردن. شما می توانید که با کمک از راهنمای که در زیر آورده شده است.

Taplika.com redirect حذف Taplika.com تغییر مسیر

دانلود ابزار حذفبرای حذف Taplika.com

چگونه Taplika.com می ربودن به کامپیوتر من?

Taplika.com اطراف با استفاده از تکنیک های مختلف پخش شده است. همین دلیل است که جای تعجب نیست که صدها نفر از افرادی که گزارش مورد ظاهر غیر منتظره از این موتور جستجو بر روی رایانه های خود را وجود دارد وجود دارد. به منظور جلوگیری از نفوذ آن، شما باید به یاد داشته باشید که عمدتا با استفاده از برنامه های شخص ثالث است که به راحتی برای فریب مردم به نصب افزودنی, نوار ابزارها و افزونه را می توان گسترش آن است. برای که اجتناب از شما باید به یاد داشته باشید که این می تواند انجام می شود فقط با انتخاب نصب سفارشی و یا پیشرفته برنامه رایگان. البته پس از آن شما باید هر مرحله نصب را دنبال کنید و سعی کنید برای پیدا کردن علامت است که اجازه می دهد Taplika.com را نصب و راه اندازی سیستم.

چگونه به حذف Taplika.com

اگر شما از دست رفته علامت است که می گوید ‘Taplika.com را صفحه شروع من’ یا ‘Taplika.com موتور جستجوی پیش فرض من را’, شما باید راهنمای زیر را دنبال کنید و Taplika.com را حذف کنید:

حذف نرم افزار، که مربوط به Taplika.com:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو برنامه به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Taplika.com, MySearch, SW_Booster, دانلود Coinis, SaverAddon, غیره 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

Taplika.com از مرورگرهای حذف

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، آیکون چرخ دنده کلیک کنید -> مدیریت فایرفاکس’.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا و آنها را حذف کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی دوباره بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
4. حذف Taplika.com و نام دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود را, بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید دوباره, را انتخاب کنید ‘مدیریت فایرفاکس’–> ‘ارائه دهندگان جستجو’، 6. تنظیم موتور جستجوی مورد علاقه خود.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، با کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و انتخاب “افزودنی”–> “پسوند”.
2. در اینجا، افزودنی های ناآشنا و سطل زباله انتخاب آیکون حذف این نوشته را انتخاب کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی کلیک کنید Firefox, انتخاب کنید ‘گزینه’ 4. در اینجا، Taplika.com را حذف کرده و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض روی آیکون منوی و آیکون علامت سوال 6 کلیک کنید. در اینجا، “اطلاعات رفع اشکال” و ‘تنظیم مجدد Firefox’ کلیک کنید.

Google Chrome:

1 Google Chrome باز، کلیک بر روی آیکون منو (بالای گوشه سمت راست) و ابزار را انتخاب کنید”–>”پسوند”.
2. در اینجا، پسوند های مشکوک و سطل زباله انتخاب آیکون حذف این نوشته را انتخاب کنید.
3. به منظور تغییر صفحه اصلی کلیک بر روی آیکون منو، انتخاب “تنظیمات”–> “در هنگام راه اندازی’ بخش–>”تنظیم صفحه”4. در اینجا، از بین بردن Taplika.com با کلیک کردن روی “X” و وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید.
5. به منظور تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما با کلیک بر روی آیکون منوی–> “تنظیمات”–> ‘جستجو’ بخش 6. اینجا, “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید و نام دامنه مورد نظر خود را اضافه کنید.

شما همچنین باید رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن کنید. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Taplika.com

پاسخ دهید