حذف Taskmgr.exe

Malware

دستورالعمل در مورد حذف Taskmgr.exe

Taskmgr.exe فایل مشروع است که قابل اجرا بر روی سیستم شما ویندوز است. با این حال، وجود دارد چند راه چگونه آن می توان توسط مجرمان اینترنتی. Taskmgr.exe اصلی در پوشه C:WindowsSystem32 قرار دارد. در صورت مشاهده این پرونده به جایی دیگر سیستم شما آلوده به بدافزارها به احتمال زیاد است.

با این حال، شما همچنین باید حفظ در ذهن که مجرمان اینترنتی این نام فایل شما ترساندن به تفکر وجود دارد چیزی است که ممکن است برای استفاده با کامپیوتر خود را اشتباه و ارائه یک برنامه امنیتی جعلی. تنها راه برای کاملا مطمئن باشید که اگر Taskmgr.exe مخرب, است که سیستم شما را اسکن با اسکنر تروجان قابل اعتماد. اگر فایل مخرب واقع است، شما باید برای از بین بردن Taskmgr.exe.

taskmgr.exe  حذف Taskmgr.exe

Taskmgr.exe امن است?

Taskmgr.exe واقعی فایل اجرایی اجرا می شود که هر بار که شما با استفاده از مدیر وظیفه ویندوز است. کاملا امن است. فایل آهنگ برنامه های خود و فرآیندهای سیستم است. شما می توانید بررسی پردازنده و رم استفاده و مدیریت منابع رایانه خود را با کمک آن. با این حال، به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است، وجود دارد چند راه که این فایل را توسط مجرمان اینترنتی برای اهداف غیر قانونی استفاده می شود.

شما می تواند یک هشدار روی صفحه نمایش شما ادعا که چیزی اشتباه است به شدت با Taskmgr.exe وجود دارد و شما نیاز به رفع آن در اسرع را ببینید. این پیغام معمولا می گویند اگر شما دانلود نرم افزار امنیتی خاصی که آن قادر به انجام درست آن خواهد رفت. همانطور که آنها فقط به ترساندن شما را به خرید یک برنامه جعلی منظور شما این اظهارات را باور باید. دلیل آن است که یک برنامه جعلی است که نه تعمیر خطاهای سیستم شما و کامپیوتر شما را از تهدیدات آنلاین محافظت می کند این نرم افزار معمولا ضد جاسوس-سرکش، نامیده می شود. در واقع وجود داشت احتمالا بدون خطا برای شروع با.

یکی دیگر از مشکل مربوط به Taskmgr.exe می تواند اگر سیستم شما در واقع است آلوده به یک تروجان است که کپی نام فایل اصلی را به عنوان زمانی که ممکن است پنهان بماند. در این حالت شما نیاز به سرعت عمل و خاتمه برنامه مرتبط با Taskmgr.exe.

چگونه به حذف Taskmgr.exe

اگر شما اعلان های تقلبی و یا اگر Taskmgr.exe را در پوشه های مختلف قرار گرفته است شما باید اسکن کامپیوتر شما بلافاصله. اسکنر تروجان قادر خواهید بود برای تعیین اینکه آیا سیستم شما آلوده است یا نه. اگر چنین است، شما باید به استفاده از ابزار حذف تروجان قدرتمند است که حذف Taskmgr.exe و دیگر فایل های مخرب در رایانه شما کمک خواهد کرد. سعی نکنید برای مقابله با عفونت خودتان، چون در صورت حذف Taskmgr.exe (یکی اصلی)، شما خسارت های غیر ضروری به کامپیوتر شما می شود. برنامه ضد تروجان را نیز نگه دارید خود را ایمن سیستم در آینده توسط آن محافظت از تهدید های مختلف آنلاین مانند تروجان ها، کرم ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و غيره.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Taskmgr.exe

پاسخ دهید