حذف TBHostSupport.dll

Browser Hijacker

TBHostSupport.dll چیست؟

TBHostSupport.dll یک فایل کتابخانه پیوند پویا است. این فایل را می توان در یک پوشه به نام LOCALAPPDATA % یافت می شود. TBHostSupport.dll برنامه های مرتبط با Conduit است. اگر اطلاعیه های پاپ آپ در مورد این پرونده را در روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود چرا که شما سعی در حذف یک برنامه Conduit این احتمال زیاد است. برای خلاص شدن از شر TBHostSupport.dll به درستی برنامه Conduit است که مربوط به این پرونده را حذف کنید.

چگونه TBHostSupport.dll کار می کند؟

پاپ آپ پیام است که شما را از TBHostSupport.dll فایل معمولا اطلاع شبیه به این:

“RUNDLL – Error loading
c:users%USERNAME%appdatalocaltbhostsupportTBHostSupport.dll.
The specified module could not be found.

RunDLL – There was a problem starting
c:users%USERNAME%appdatalocaltbhostsupportTBHostSupport.dll.
The specified module could not be found.”

دانلود ابزار حذفبرای حذف TBHostSupport.dll

هر زمانی که رایانه را روشن آن تلاش می کند تا برای اجرای فایل TBHostSupport.dll است که یا خراب شده یا دیگر وجود دارد. این پرونده برنامه های مرتبط با Conduit ScenicReflections نوار ابزار نوار ابزار ConnectSo و دیگر برنامه های مشابه است که نوار ابزار جامعه Conduit نامیده می شوند به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. این برنامه ها معمولا همراه با سایر نرم افزارهای سفارشی جستجو در وب و مرورگر hijacker نامیده می شود search.conduit.com آمده است. این برنامه های مخرب در نظر گرفته نمی، با این حال، آنها می تواند بسیار آزار دهنده است. آگهی های ثابت، پنجره های بازشو و لینک ممکن است تبدیل به بخشی از تجربه که احتمالا چیزی است که شما نیاز دارید یا می خواهید نیست. Hijacker مرورگر همچنین می توانید تنظیمات تغییر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی را به search.conduit.com را تغییر دهید. نتایج جستجوی شما همچنین ممکن است توسط این برنامه ها تغییر. لینک شما را با ارائه ممکن است کاملا بی خطر و با کلیک بر روی آنها شما می توانید به وب سایت خراب است که می تواند کامپیوتر شما را آلوده می شود هدایت ممکن است.

remove tbhostsupport حذف TBHostSupport.dll

بدیهی است که برنامه ها Conduit می تواند انجام بیش از آسیب خوب است. اگر پیام TBHostSupport.dll reappearing نگه می دارد شما باید برای از بین بردن برنامه Conduit باعث این پاپ. این تنها راه برای حذف TBHostSupport.dll است.

چگونه برای حذف نرم افزار های مرتبط TBHostSupport.dll

اگر می خواهید به حذف نرم افزار TBHostSupport.dll مرتبط نشان می دهد برای دانلود ابزار حذف تروجان قدرتمند مانند SpyHunter. آن همه عناصر است که باید حذف شود به منظور خلاص شدن از شر TBHostSupport.dll پیام را تشخیص دهد. دلیل ما توصیه نمی دستي است چرا که شما نیاز به اطمینان حاصل کنید که تمام اجزای غیر این صورت پیام های حذف شده reappearing حفظ خواهد شد. اگر شما هنوز هم می خواهید به نرم افزار TBHostSupport.dll مرتبط به صورت دستی حذف کنید و سعی کنید با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف TBHostSupport.dll

TBHostSupport.dll حذف

ویندوز 7 و ویستا

 1. روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 2. حذف یک برنامه را کلیک کنید
 3. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
 2. را انتخاب کنید اضافه کردن/حذف برنامه ها
 3. انتخاب نرم افزار ناخواسته
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز 8

 1. راست کلیک بر روی پس زمینه مترو UI
 2. تمام برنامه های را انتخاب کنید
 3. در صفحه کنترل، کلیک کنید
 4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 5. راست کلیک بر روی برنامه های ناخواسته
 6. عزل را انتخاب کنید

پاسخ دهید