حذف TBNotifier.exe

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف TBNotifier.exe

TBNotifier.exe یک فایل اجرایی است که می آید به عنوان بخشی از پرسش نوار ابزار است. این پرونده امضای دیجیتالی توسط APN LLC است و معمولا در پوشه C:Program FilesAskPartnerNetworkToolbarUpdater واقع شده است. اگر آن ذکر شده در مدیر وظیفه را به این معنی که پرسش نوار ابزار بر روی کامپیوتر شما نصب شده است.

بپرسید نوار ابزار یک برنامه مخرب نیست، با این حال، آن اغلب به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی شده است. معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. نوار ابزار شما را با یک موتور جستجو و دکمه های دسترسی سریع فراهم می کند. اگر شما می خواهید برای حذف TBNotifier.exe از کامپیوتر شما، شما را به پرسش نوار ابزار نیز داشته باشد.

tbnotifier exe حذف TBNotifier.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف TBNotifier.exe

نوار ابزار بپرسید چگونه کار می کند؟

TBNotifier.exe بخشی از برنامه های ناخواسته است و دلیل آن را داشته است که نوار ابزار بر روی کامپیوتر شما نصب می شده. بسیار ممکن است که شما که ناخواسته انجام داده است. نوار ابزار توزیع شناخته شده است همراه با برنامه های کاربردی نرم افزار مختلف بپرسید. شما نرم افزار به عنوان پیشنهاد اضافی است که شما نمی بود رد ارائه شده بود متوجه نیست ممکن است. این است که بسیار محتمل است که نوار ابزار صفحه اصلی خود با tb.home.ask.com و موتور جستجوی پیش فرض خود را با درخواست جستجو را جایگزین است. اگر ارائه دهنده جستجو استفاده می کنید، شما نتایج اصلی را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که این نتایج عبارتند از تبلیغات و حمایت مالی لینک نگه دارید. توصیه می کنیم با استفاده از یک ارائه دهنده جستجوی بیشتر قابل اعتماد.

مشکل اصلی با نوار ابزار این است که آن می تواند شما را با لینک های خراب و دیگر محتوای وب نا امن حاضر است. نرم افزار مسئولیت تبلیغات و آگهی ها و پنجره های پرشی که در آن شما با فراهم می کند و بنابراین شما به آگهی های شخص ثالث است که با هدف آلوده کردن کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب و یا سخت در معرض می تواند نگه ندارد. شما همچنین ممکن است این کلاهبرداری مجازی دیگر روبرو می شوند. به منظور خلاص شدن از آنها, شما نیاز به از بین بردن TBNotifier.exe و برنامه های مرتبط با آن، یعنی پرسش نوار ابزار، از سیستم شما.

چگونه به حذف TBNotifier.exe

با حذف نصب نوار ابزار بخواهید می توانید از TBNotifier.exe حذف کنید. دو راه که می توانید انجام وجود دارد. یک گزینه این است که آن را به صورت دستی حذف کنید و یکی دیگر را به استفاده از ابزار ضد تروجان است که آن را برای شما انجام است. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما باید برای خاتمه برنامه های ناخواسته از طریق کنترل پنل. اگر تنظیمات مرورگر خود را اصلاح شده اند، شما نیاز به بازگرداندن آنها را. دستورالعمل های کامل TBNotifier.exe کتابچه راهنمای کاربر حذف زیر مقاله ارائه شده است. با این حال، اگر شما برای گزینه دوم را انتخاب کردن، شما باید دانلود و نصب remover مخرب. این رایانه خود را اسکن و تشخیص همه عناصر از نوار ابزار از جمله TBNotifier.exe. سپس TBNotifier.exe و دیگر اجزای نرم افزار حذف آن خواهد شد. هنگامی که آن را ندارد، شما قادر خواهید بود به مرور اینترنت با خیال راحت یک بار دیگر.

حذف TBNotifier.exe

خاتمه پرسش نوار ابزار:

ویندوز ایکس پی

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید
 • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
 • پرسش نوار ابزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • پرسش نوار ابزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • پیروزی + S و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید
 • در مورد باز کردن آن کلیک کنید
 • حذف یک برنامه تحت برنامه را انتخاب کنید
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

مرورگر خود را تنظیم مجدد:

Internet Explorer

 1. افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده
 2. فرمت ناخواسته را انتخاب کنید و آن را حذف کنید
 3. انتقال به ارائه دهندگان جستجو و پاک کردن بخواهید جستجو
 4. بازگشت به آیکون و کلیک روی گزینه های اینترنت
 5. جایگزین صفحه اصلی خود را در بند عمومی

موزیلا Firefox

 1. باز منو Firefox موزیلا و افزودنی کلیک کنید
 2. خاتمه برنامه های افزودنی مرورگر ناخواسته
 3. بازگشت به منو و کلیک بر روی گزینه
 4. در زبانه عمومی، در تنظیم صفحه اصلی جدید خود
 5. رفتن به زبانه جستجو به تغییر ارائه دهنده
 6. در اینجا شما همچنین می توانید خاتمه بخواهید جستجو

Google Chrome

 1. در منو کلیک کنید و به تنظیمات بروید
 2. مجموعه صفحات زیر در راه اندازی را انتخاب کنید
 3. صفحه اصلی جدید خود را وارد کنید و OK را کلیک کنید
 4. برو به مدیریت موتورهای جستجو در جستجو
 5. درخواست جستجو را حذف و تنظیم کننده جدید
 6. باز کردن برنامه های افزودنی و پاک کردن افزودنی های ناخواسته

دانلود ابزار حذفبرای حذف TBNotifier.exe

پاسخ دهید