حذف TBVerifier.dll

دسته‌بندی نشده

حذف TBVerifier.dll خطا در راه اندازی (راهنمای حذف)

این راهنمای عیب یابی است TBVerifier.dll ماژول مشخص شده خطا RUNDLL یافت نمی شود. معمولا کاربران این پیام خطا پس از بوت کردن رایانه های خود را دریافت کنید. پیام خطا را به TBVerifier.dll اشاره است که بخشی از مجرا تصدیق کننده نوار ابزار. آن است که دیجیتالی امضا شده توسط مجرا گیم چند ضد ویروس اسکنر ممکن است مخرب در این فایل، به عنوان مثال مجرا (fs)، توله سگ شناسایی است.Optional.Conduit.A، Win32:SearchProtect-ب [توله]، TR/Trash.Gen.

این تروجان hijacks مرورگرهای وب و کاربران را به سایت جستجو مجرا تغییرمسیر. اگر شما از گرفتن خطا RunDLL گفت که TBVerifier.dll ماژول یافت نمی شود و سپس رایانه شما بود یا من ترس هنوز هم توسط این بدافزار آلوده است. به درستی حذف نرم افزارهای مخرب و حل این مسئله، مراحل در راهنمای حذف زیر دنبال کنید.

RUNDLL
Error loadding C:DOCUME~1MichaelLOCALS~1TempCT3316852pluginsTBVerifier.dll
The specified module could not be found.

چون فایل TBVerifier.dll که بخشی از مجرا مخرب یا حذف شده از کامپیوتر شما و یا به هر دلیلی نمی تواند لود درست اما شما در حال گرفتن این پیام خطا RunDLL مزاحم از سیستم شما پیکربندی شده است هنوز هم به این پرونده را اجرا بنابراین، اساسا، شما این پیام خطا گرفتن. اما آیا نگران شدم تعمیر و کاملا ساده است. علاوه بر این، این خطا چیزی است که شما واقعا باید نگران نیست اما شاخص است که شما را به مشکلات جدی تر است که نیاز به توجه شما. شما نیاز به حذف مجرا مخرب نه فقط به سادگی حذف تروجان وظیفه برنامه ریزی شده است.

برای حل مسئله TBVerifier.dll، شما می توانید استفاده Autoruns برای ویندوز یا باز کردن ویرایشگر رجیستری ویندوز، جستجو برای TBVerifier.dll و تمام نوشته های شما را حذف کنید. همچنین می توانید از این پیام خطا با حذف مطلب راه اندازی در برنامه ریز وظیفه ویندوز حذف کنید. من توصیه با استفاده از Autoruns. اسکن کامپیوتر خود را با نرم افزار ضد تروجان پس مشکل ثابت است. مردمی امن بمانید!دانلود ابزار حذفبرای حذف TBVerifier.dll

removal instructions en حذف TBVerifier.dll

پاسخ دهید