TDSS Rootkit حذف

Trojan

TDSS Rootkit چیست؟

TDSS Rootkit یا TDSS تروجان است که طراحی شده برای کار با نرم افزارهای مخرب است. پس این rootkit به داخل سیستم مدیریت، آن بارگیری در اجرا دیگر تهدیدات، وقفه قربانیان خود را با آگهی های تبلیغاتی مزاحم و آنها را از با استفاده از امنیت و دیگر برنامه های غیر فعال می کند. این تحت نام های مختلف مانند Alureon، TDL3، TDL4، شناخته شده است و یکی از پیشرفته ترین و مهاجم ترین rootkits امروز است.

به یکی از آن کاملا عفونت مزاحم طراحی شود TDSS عفونت مخفی باقی می ماند و در عین حال اجازه می دهد بیشتر مخرب به داخل می آیند. در حالی که توسط مشروع ضد برنامه های مخرب یا ویندوز خود خسته شده اید باقی می ماند، قربانیان خود باید توجه به نشانه هایی است که معمولا به نظر می رسد یک بار می شود این عفونت داخل سیستم پرداخت. یکی از کسانی که علائم آزار دهنده گوگل تغییر مسیر است که به جای رسیدن به وب سایت شما می خواهید شما را به یک دیگر، تجاری در بسیاری از موارد هدایت می شوند. توجه داشته باشید که شما باید سقوط برای محصولات آنها ترویج زیرا بسیاری از این وب سایت کاملا مخرب هستند. همانطور که قبلا گفته اند، چرا که آن یک لیست بزرگ از برنامه هایی که مجاز به اجرای TDSS همچنین شما از شروع برنامه های مختلف مانند ضد ویروس و ضد جاسوس افزار, فعال. شما همچنین می خواهد قادر به دسترسی به وب سایت های مختلف نیز به دلیل TDSS تروجان به سادگی خود را از سیستم حذف محافظت از.

چگونه کار می کند TDSS Rootkit؟

TDSS معمولا با استفاده از درایور منظم نام برای فایل های خود را. در برخی موارد با این rootkit درایور اصلی تصادفی جایگزین می شوند و آنهایی که مخرب نصب شده است. نسخه های قدیمی تر استفاده می شود نام های از پیش تعریف شده مانند Tdssserv.sys یا آنهایی که در زیر ذکر شده. در بسیاری از موارد شما نمی خواهید دید هر یک از این فایل ها تحت فرایندهای در حال اجرا، به عنوان rootkits فرآیندهای خود را از بودن شناسایی یا ذکر شده محافظت. برای جلوگیری از حذف ویروس TDSS MBR آلوده ممکن است ضبط (بخش اول دیسک) نیز، که اعدام قبل ویندوز بوت. این را می توان با استفاده از سی دی بوت ویندوز و یا ابزار های زیر ثابت.

همانطور که می بینید، بنابراین شما باید آن را بلافاصله پس از تشخیص بین بردن TDSS یک مشکل جدی برای رایانه, معنی. اگر شما متوجه این تروجان در کامپیوتر شما, شما باید دنبال این راهنمای به TDSS از رایانه خود حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TDSS Rootkit

removal instructions en TDSS Rootkit حذف

پاسخ دهید