حذف Techgile

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Techgile

Techgile برنامه طراحی شده توسط توزیع کننده شناخته اسپای LLC وب فوق العاده است. بنابراین، آن می رود بدون گفت که ارزش نگه داشتن بر روی کامپیوتر شما نیست. آن را به عنوان برنامه های ناخواسته درست مانند SnipSmart SiteRanker و Grassmow، طبقه بندی شده است و ادعا می کند به ارائه ویژگی های خاصی است که باید تجربه مرور غنی سازی.

این کاربران با پیشنهادات ویژه و کوپن، نتایج جستجوی مرتبط، مقایسه قیمت، رتبه وب سایت و مختلف از ویژگی های اضافی است که باید کمک به مردم برای وقت و پول صرفه جویی زمانی که آنلاین خرید کند. اگرچه کاربران اعتقاد داشتند که این سرویس را واقعا کار می خواسته از خود سایت رسمی نصب آن، ممکن است Techgile معمولا به مرورگرهای وب بدون کاربر و آگاهی هنگام نصب دانلود رایگان دیگر اضافه شده است.

techgile  حذف Techgile

دانلود ابزار حذفبرای حذف Techgile

سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا, بنابراین, خود را بر روی همه آنها نصب و پیاده سازی فعالیت خود هر کدام یک شما استفاده خواهد شد. این برنامه قادر به نمایش تبلیغات بازشو را در وب سایت های تصادفی که بازدید می کنید است. شما ممکن است پرچم های مختلف در متن، پاپ آپ، پاپ تحت تبلیغات به عنوان ‘تبلیغات توسط Techgile’ مشخص شده و ممکن است احساس وسوسه به روی آنها کلیک کنید چرا که آنها معمولا جذاب به نظر می رسد و مربوط به علاقه خود را ببینید. که قصد اصلی این افزودنی مرورگر این است که فریب شما را بر روی آن تبلیغات کلیک کنید، چون این راه توسعه دهندگان آن افزایش درآمد پرداخت برای هر کلیک داشته باشید. برای انجام این کار، Techgile ویروس همراه با کوکی های ردیابی و آهنگ فعالیت های مرور خود را. در نتیجه، شما ممکن است آگهی های مختلف است که با توجه به وب سایت های تولید که بازدید می کنید، جستجو نمایش داده شد که تایپ و کلیک که شما را ببینید. آگاه باشید که این راه شما ممکن است در معرض به تبلیغات جعلی که یک چیز نشان می دهد اما شما ممکن است به وب سایت های کاملا نامربوط هدایت می. در این مورد، شما باید بسیار مراقب باشید که ‘تبلیغات توسط Techgile’ ممکن است شما را به وب سایت های تحت حمایت با محتوای سوال برانگیز هدایت و فریب شما را به نصب برنامه های مختلف شخص ثالث باشد. اگرچه نه لزوما اتفاق ممکن است، بهتر است به استفاده از این نرم افزار و از بین بردن Techgile از سیستم شما است.

چگونه Techgile می ربودن به کامپیوتر من?

نگران نباشید اگر شما برنامه Techgile کار بر روی رایانه شما را پیدا کرده اند و شما نمی توانید به یاد داشته باشید دانلود آن. چون شما به تازگی یک برنامه رایگان را دانلود کرده و آن را با اجزاء اضافی نصب شده است که احتمالا. چنین وضعیت بسیار رایج است زیرا اخبار مختلف مانند مدیریت دانلود, مبدل پی دی اف, نرم افزار پخش ویدئو و دیگر برنامه های مشابه نوع همراه با مختلف مرورگر فایرفاکس و نصب در کنار هنگامی که کاربران توجه به نصب و راه اندازی پرداخت precess و به سادگی روی دکمه “بعدی” را کلیک کنید. برای جلوگیری از این اتفاق می افتد قبل از دانلود برنامه یکی دیگر و یا همیشه توافق نامهٔ مجوز خواندن و مطمئن شوید که امن است. علاوه بر این، حالت های پیشرفته یا سفارشی نصب که افشا تمام جعبه های گزینه های در دسترس را انتخاب کنید. بررسی همه آنها را با دقت به دلیل برنامه های اضافی ممکن است به شیوه ای بسیار پیچیده افشا، به عنوان مثال، در فونت بسیار کوچک نوشته شده یا جایی در پایین شامل. آنها را از حالت انتخاب مطمئن شوید، در غیر این صورت آنها به صورت خودکار نصب خواهد شد. اگر Techgile در حال حاضر کامپیوتر شما بدون اجازه شما نفوذ کرده است، شما آن را از سیستم خود اسرع حذف باید.

چگونه برای حذف Techgile از کامپیوتر من?

به دنبال این برنامه های مشکوک در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها و حذف Techgile. اگر پس از انجام, بنابراین شما هنوز هم دیدن ‘تبلیغات توسط Thechgile’ در مرورگر وب شما به این معنی که دیگر سمت چپ برنامه های مرتبط است که اجازه می دهد عملکرد آن وجود دارد. در این مورد توصیه می کنیم با استفاده از معتبر ضد جاسوسافزار. شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق تر زیر را پیدا کنید.

شما می توانید Techgile به طور خودکار با کمک SpyHunter حذف. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Techgile

پاسخ دهید