حذف Technical Support Scam message

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Technical Support Scam message

اگر شما نصب ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا دیگر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما، امکان که Technical Support Scam message ظاهر به بالا در صفحه نمایش خود را شروع خواهد شد وجود دارد. هدف اصلی این پیام این است که شما هیبت و متقاعد کردن شما برای تماس با پشتیبانی فنی. اگر شما در حال حاضر متوجه Technical Support Scam message روی صفحه نمایش شما, شما قطعا هر یک از کلمات آن اعتماد باید.

نگران نباشید; سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Technical Support Scam message، شما باید برای حذف Technical Support Scam message و دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما.

Technical Support Scam حذف Technical Support Scam message

دانلود ابزار حذفبرای حذف Technical Support Scam message

Technical Support Scam message ادعا می کنند که کامپیوتر شما ممکن است مشکلات احتمالی. علاوه بر این، آن را به شما برای نصب نرم افزار امنیتی ارائه دهد و آن را حتی می گویند که کامپیوتر شما با نرم افزار مخرب آلوده است. نه، Technical Support Scam message شما را به صورت یک ابزار قدرتمند برای حل همه مسائل مربوط به آن ارائه نمی دهد; با این حال، این قطعا برای متقاعد کردن شما برای تماس با پشتیبانی فنی تلاش خواهد کرد. قادر به پیدا کردن شماره در این Technical Support Scam message خواهد شد; چون شماره تلفن نرخ حق بیمه با این حال، نمی گیری باید. همانطور که دیده می شود، مجرمان اینترنتی به دنبال به دست آوردن پول از ساده لوحی های مضحکی کاربران کامپیوتر. اگر شما نمی خواهید به یکی از آنها، به خصوص اگر شما supportmessage.com URL در نوار آدرس شما Technical Support Scam messages مختلف را نادیده گرفت.

شما می دانید که برنامه های مختلف قابل اعتماد نيست، ممکن است مسئول حضور Technical Support Scam message. شما باید برای حذف این برنامه ها به منظور خلاص شدن از شر کسانی که پیام های هشدار دهنده. مطمئن است که شما برنامه های نامطمئن به سیستم شما در آینده نیز اجازه نمی شوید. شما می توانید سیستم خود را از تروجان با نصب ابزار antimalware مانند SpyHunter محافظت. اگر شما نگه داشتن آن را فعال کنید و اسکن سیستم به انجام دوره ای، بدون شک که شما جلوگیری از بدافزارها از slithering بر روی کامپیوتر شما وجود دارد.

اگر شما نمی خواهید برای استفاده از Technical Support Scam message دیگر، شما باید برای شناسایی و پاک کردن تمام برنامه های نامطلوب از کامپیوتر شما. متاسفانه، رایانه های معمولی ممکن است برخی از مشکلات صورت زیرا ممکن است سخت به شناسایی نرم افزارهای مخرب. اگر شما فکر نمی کنم که شما Technical Support Scam message خودتان می توانید حذف کنید، شما قطعا باید بدست آوردن یک antimalware ابزار و سپس اسکن سیستم.

حذف Technical Support Scam message

حذف Technical Support Scam message از ویندوز ایکس پی

 • دکمه شروع را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

حذف Technical Support Scam message از ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • راست کلیک بر روی برنامه های نامطلوب.
 • دکمه حذف کلیک کنید.

از بین بردن Technical Support Scam message از ویندوز 8

 • شروع به تایپ کردن کنترل پنل. آن را باز کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • برنامه ای که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.
 • دکمه حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Technical Support Scam message

پاسخ دهید