حذف TeslaCrypt Ransomware

Malware

دستورالعمل در مورد حذف TeslaCrypt Ransomware

TeslaCrypt Ransomware عفونت بدخيم تا شبیه به CryptoLocker که گاهی اوقات آن حتی به عنوان CryptoLocker v3 ارجاع شده است. تحمل این ذهن آن نباید تعجب آور است که هدف آن این است که سرقت پول خود را است. برای انجام این کار نرم افزار کدگذاری فایل های خود را با کلید RSA 2048 و مطالبات پرداخت برای رمزگشایی.

در حالی که ما درک استيصال خود را به بازیابی اطلاعات از دست رفته، ما می خواهیم شما را به یاد داشته باشید که شما در برخورد با مجرمان اینترنتی و شانس هستند که حتی پس از پرداخت، شما داده های خود را می کنید. حتی اگر فایل های رمزگذاری شده باقی می ماند, با این حال، شما باید به TeslaCrypt Ransomware را از رایانه خود حذف.

TeslaCrypt Ransomware removal حذف TeslaCrypt Ransomware

دانلود ابزار حذفبرای حذف TeslaCrypt Ransomware

TeslaCrypt Ransomware چگونه کار می کند؟

TeslaCrypt Ransomware معمولا ارتشاح کامپیوتر کاربر با اسپم پست الکترونیکی پیوست یا همراه با نرم افزار و یا حتی دیگر نرم افزارهای مخرب. به یاد داشته باشید که این ویروس هرگز می پرسد برای مجوز وارد کنید. یک بار در داخل سیستم شما مزاحم فرایند رمزگذاری شروع خواهد شد. این نرم افزار قادر به رمزگذاری .xlsm .syncdb .pptm .توضیحات و پرونده های .mdbackup است. به هر یک از آنها پسوند.Ecc اطمینان TeslaCrypt Ransomware که به عنوان مقصر شناخته شده است اضافه خواهد شد. همانطور که شما متوجه, اکثریت کسانی که فایل بازی، که بدان معنی است که شما دسترسی نه تنها به اسناد و عکس های خود را بلکه همچنین برای بازی های مورد علاقه خود را از دست بدهند متعلق به. پس از آن، مزاحم تغییر تصویر زمینه شما خواهد شد و شما در حال حاضر با چنین پیام:

Your documents, photos, databases and other important files have been encrypted with strongest encryption and unique key, generated for this computer.

Private decryption key is stored on a secret Internet server and nobody can decrypt your files until you pay and obtain the private key.

همانطور که می بینید، پیام اطلاع در صورتی که مایل به رسیدن به کلید است که قرار است رمز گشایی فایل های که نیازهای کاربر را به پرداخت باج،. پس از خواندن این پیام، برخی از کاربران با عجله به حذف TeslaCrypt Ransomware، در حالی که دیگران تصمیم به پرداخت مقدار خواستار پول در Bitcoins امیدوار به فایل های خود را بازیابند. اگر شما یکی از کاربران است که تصمیم به حذف TeslaCrypt Ransomware ممکن است برخی از مشکلات روبرو می شوند. این ویروس ممکن است موقتا کشتن cmd.exe msconfig.exe taskmgr.exe procexp.exe و فرآیندهای regedit.exe TeslaCrypt Ransomware حذف غیر ممکن ساخت. با این حال، ما خوشحال به اطلاع شما است که در اکثر موارد، فرآیندهای خیلی زود بهبود است و شما قادر به ادامه با حذف است. در صورتی که دوره های انتخاب خود را از عمل, شما باید نیز شناخته شده که شما هرگز ممکن است بازیابی پرونده های رمزگذاری شده. حتی اگر به شما پول پرداخت، با این حال، امکان که شما کلید مورد نیاز دریافت کنید هنوز هم بسیار باریک است. فراموش نکنید که شما پس انداز خود را برای هکرها که سیستم شما مورد حمله قرار دادن دور هستند و بنابراین شما نمی توان اعتماد کرد.

چگونه به حذف TeslaCrypt Ransomware

به منظور خلاص شدن از TeslaCrypt Ransomware، شما نیاز به خرید معتبر ضد بدافزارها. معتبر و قدرتمند کامپیوتر امنیت نرم افزار قادر به حذف TeslaCrypt Ransomware و محافظت از کامپیوتر شما در آینده خواهد بود. حذف دستی TeslaCrypt Ransomware توصیه نمی شود مگر اینکه شما یک کامپیوتر کارشناس،.

حذف TeslaCrypt Ransomware

  • راه اندازی مرورگر مورد علاقه شما و دانلود مشروع ضد بدافزارها.
  • خاتمه TeslaCrypt Ransomware و اسکن کامپیوتر خود را با ابزار امنیتی به دست آورد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TeslaCrypt Ransomware

پاسخ دهید