حذف Test iNet Speed Toolbar

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Test iNet Speed Toolbar

Test iNet Speed Toolbar نرم افزار دیگری است که می آید از Mindspark شبکه تعاملی و سودمندی را محدود کرده است. نرم افزار قرار است به شما برای تست سرعت اینترنت شما اجازه می دهد، با این حال، هدف اصلی آن صفحات ضامن آن است. نوار ابزار می توانید از سایت رسمی خود testinetspeed.com دریافت یا آن می توانید کامپیوتر خود را با دیگر نرم افزار رایگان را وارد کنید.

اگر شما نه جعبه های خاص در طول نصب آن را پاک کنید، همچنین تنظیمات مرورگر خود را اصلاح آن خواهد شد. بنابراین آن را تبدیل به صفحه خانه جدید و موتورهای جستجو برنامه طراحی شده توسط Ask.com،. اگر شما با این نرم افزار راضی نیست، شما باید Test iNet Speed Toolbar به خاتمه دهد.

Test iNet Speed Toolbar removal حذف Test iNet Speed Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Test iNet Speed Toolbar

Test iNet Speed Toolbar چگونه کار می کند؟

سایت رسمی نوار ابزار که آن اجازه خواهد داد که شما برای اتصال اینترنت خود را تست و شما نشان می دهد نتایج دقیق ایالات. علاوه بر این, این نرم افزار نیز شما را با نکاتی برای افزایش سرعت شما و لینک به رادیو ارائه قرار است. نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است بنابراین آن را به عنوان یک نوار ابزار در همه آنها ظاهر می شود. نوار ابزار می باشد جعبه جستجو است که به احتمال زیاد توسط Ask.com پیگیری خواهد شد. علاوه بر آن، شما همچنین ممکن است متوجه که صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را توسط home.tb.ask.com و search.tb.ask.com جایگزین شده است. اگر می خواهید به حذف تمام این تغییرات شما را حذف Test iNet Speed Toolbar داشته باشد.

اگر نه نرم افزار ناخواسته خود دانلود کردید، به این معنی است که شما از آن همراه با نرم افزار رایگان به دست آورد. به منظور جلوگیری از برنامه های بی فایده در آینده، شما نیاز به توجه بیشتر با نرم افزار است که شما نصب می شود. مطمئن شوید شما را انتخاب کنید حالت پیشرفته و رد کردن همه ارائه می دهد بیشتر در برنامه جادویی را به شما ارائه شده.

چگونه به حذف Test iNet Speed Toolbar

خوشبختانه، این که دشوار است برای خلاص شدن از شر Test iNet Speed Toolbar است. همه شما باید انجام دهید این است که این برنامه را از صفحه کنترل حذف و سپس تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد. است که, اگر شما انتخاب می کنید Test iNet Speed Toolbar به صورت دستی حذف کنید. اگر از سوی دیگر شما می خواهید برای از بین بردن نه تنها نوار ابزار بلکه تهدید دیگر که ممکن است سیستم شما باشد، یک ابزار ضد بدافزارها در عوض باید استفاده کنید. این رایانه خود را اسکن و شناسایی تمامی برنامه های مضر و پرونده ها. سپس قادر به حذف Test iNet Speed Toolbar و عفونت های دیگری می خواهد. این نرم افزار نیز اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما در آینده پاک و حفاظت شده باقی می ماند.

حذف Test iNet Speed Toolbar

حذف Test iNet Speed Toolbar

ویندوز 8

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Test iNet Speed Toolbar

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Test iNet Speed Toolbar پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Test iNet Speed Toolbar →

تنظیم مجدد مرورگر اینترنت شما

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • پایان منو → علامت سوال → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox →

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Test iNet Speed Toolbar

پاسخ دهید