حذف TestSpeeder

دسته‌بندی نشده

TestSpeeder نرم افزار ناخواسته است. تیم تحقیقات ما می گوید زیرا بسیاری از تبلیغات مزاحم در هر زمان دسترسی به اينترنت را نشان می دهد این برنامه سخت است. هدف اصلی از TestSpeeder باید برای تست سرعت اینترنت شما باشد و کمک استفاده از داده های خود را ردیابی کنید. با این وجود, نرم افزار همراه با ویژگی های اضافی است که ممکن است مفید باشد. این برنامه همچنین می تواند بسیاری از تبلیغات تجاری است که اخلال در روند مرور اینترنت خود را نمایش می دهد. شما باید برای جلوگیری از این با حذف TestSpeeder از کامپیوتر در حال حاضر.

TestSpeeder حذف TestSpeeder

اگر شما سرعت check.me (که صفحه رسمی برای TestSpeeder)، شما با یک خط تبلیغاتی است که می گوید “چرا پرداخت هزینه اضافی برای اینترنت سریع و گرفتن نیست دقیقا آنچه شما برای پرداخت شده است؟” استقبال خواهد شد در صورتی که شما با این سرویس راضی هستید آن را می گوید که شما می توانید جزئیات سرویس اینترنت خود را بررسی کنید، آنها را ذخیره کنید و سپس آنها را به سرویس دهنده اینترنت شما به عنوان مدرک ارائه. چه تر است, شما همچنین می توانید TestSpeeder در وب سایت، دانلود بنابراین در نگاه اول بنظر می رسد، که هیچ مشکلی با این نرم افزار وجود دارد.

با این حال، پس از حفر کامل برخی از ما بودند قادر به پیدا کردن که TestSpeeder است فقط یکی دیگر از نسخه از جمله برنامه های ناخواسته به عنوان Bettermarkit BestMarkit و دوباره Markable. به خصوص اگر شما اغلب دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های شخص ثالث مانند پیشینیان خود TestSpeeder نیز همراه با برنامه های ناخواسته می رسند ممکن است. اگر این مورد است، سپس شما هیچ کس دیگری است، اما خودتان را سرزنش برای داشتن TestSpeeder بر روی کامپیوتر شما است.

قطعا شما متوجه خواهد شد زیرا این نرم افزار می افزاید: آیکون سمت راست پایین نوار وظیفه خود TestSpeeder که بر روی سیستم در حال اجرا است. با کلیک کردن روی این نماد به طور خودکار آغاز تست سرعت اینترنت است، اما سخت است که بگوید که آیا TestSpeeder شما با نتایج قابل اعتماد را فراهم می کند.

چه تر است, صریح ترین ویژگی های این نرم افزار مهارت های تبلیغاتی خود است. با TestSpeeder در هیئت مدیره، شما دائما به مختلف تبلیغات تجاری است که خواهد شد تا پاپ بر روی مرورگر شما خواهد شد در معرض. چه تر است, برنامه همچنین باز کردن پنجره های مرورگر جدید و زبانه هدایت شما به نامطمئن نظرسنجی آنلاین بازاریابی، یا جاوا به روز رسانی صفحات جعلی. اگر شما نیاز به هر نرم افزار به روز رسانی نیازی به گفتن نیست، شما باید برای بروز رسانی از وب سایت رسمی خود دانلود – هرگز اعتماد شخص ثالث updaters زیرا آنها می تواند سخت بیشتر بر روی کامپیوتر خود نصب کنید!

زمانی که لغو نصب TestSpeeder از طریق کنترل پنل شما باید اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter اجرا کنید. دو دلیل که چرا شما آن را انجام دهد وجود دارد. اول، ممکن است برخی از پرونده های مانده باقی مانده بر روی کامپیوتر شما، و دوم – وجود دارد می تواند بیش از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برنامه های نصب شده بر روی سیستم. شما باید مطمئن شوید که شما همه در یک بار حذف آنها را.

چگونه برای حذف TestSpeeder

ویندوز 8

  1. ماوس را به سمت راست پایین صفحه بکشید.
  2. تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
  3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف TestSpeeder.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. منوی شروع کلیک کنید و کنترل پانلرا انتخاب کنید.
  2. به حذف یک برنامه و حذف TestSpeeder.

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنلبروید.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و TestSpeeder را حذف کنید.

شما ممکن است فکر می کنم که TestSpeeder یک نرم افزار مفید است، اما در واقعیت آن است که پتانسیل کامپیوتر تهدید امنیتی که به راحتی شما می تواند به خراب محتوای ثالث افشا. شما نیاز به حذف TestSpeeder از کامپیوتر بلافاصله و سپس سرمایه گذاری در ابزار ضد ویروس مجاز برای حفاظت از سیستم در برابر مزاحمان مشابه.دانلود ابزار حذفبرای حذف TestSpeeder

پاسخ دهید