حذف TheaterMax

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف TheaterMax

TheaterMax برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که مبتنی بر موتور Crossrider است. به این ترتیب، آن باید تعدادی از علائم عفونت است که مشترک برای تقریبا همه برنامه های کاربردی Crossrider نمایشگاه. نقطه است که شما باید قبل از آن موفق به هدایت شما را به وب سایت های مخرب TheaterMax را از رایانه خود حذف کنید. ما در حال تلاش نه می گویند که این نرم افزار یک عفونت مخرب رایانه است زیرا شما آن بر روی سیستم خود نصب کنید. با این حال، بیش از واضح است که تحمل باید برنامه های تبلیغاتی مزاحم و، بنابراین، شما باید برای خلاص شدن از شر TheaterMax است.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم فرم کوتاه نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات است. به این معنی این دسته ممکن است شامل تقریبا هر برنامه وجود دارد که تبلیغات تجاری را پشتیبانی می کند. مثل هر برنامه دیگر از این دسته بندی، TheaterMax ارائه آگهی های بازرگانی به منظور تولید سود مالی برای توسعه دهندگان آن است. نگرانی امنیتی اولیه مرتبط با آگهی های TheaterMax است که به هیچ وجه برای تضمین محتوای آگهی امن است. هنگامی که شما با کلیک روی تبلیغات پاپ آپ، بعد از همه، TheaterMax و دیگر Crossrider نرم افزار بررسی نیست چه نوع لینک خروجی گرفتن جاسازی شده در تبلیغات خود را بنابراین شما در معرض خطر خود را کلیک کنید.

theatermax  حذف TheaterMax

دانلود ابزار حذفبرای حذف TheaterMax

در حال حاضر شما ممکن است بپرسید هنگامی که آن را یک برنامه مزاحم چگونه TheaterMax عفونت مخرب نیست. وقتی که می آید به نرم افزارهای مخرب, بدانند که برنامه های مخرب وارد سیستم های ما بدون اجازه داريم. TheaterMax، از سوی دیگر اغلب کاربران قبل از ورود رایانه های خود را به اطلاع. مشکل این است که این نرم افزار معمولا همراه با نرم افزار، بنابراین این بدان معنی است که کاربر نصب برنامه های متعدد در همان زمان توزیع می شود و، احتمالا، او از طریق مراحل نصب بدون توجه به اعلامیه های اضافی در مرحله راه اندازی نسیم،.

در نتیجه، TheaterMax بر روی کامپیوتر شما نصب می شود و آن شروع به ردیابی سابقه مرور در وب سایت شما. تمام برنامه های تبلیغی کوکی ردیابی برای جمع آوری اطلاعات در چه بازدید وب سایت های سفارشی تبلیغات چرا که آنها نیاز به تولید استخدام. هنگامی که TheaterMax تبلیغات در پنجره مرورگر شما ظاهر می شود و چیزی مربوط به جستجوی آخرین خود را ترویج، تنها مجبور به کلیک کنید احساس طبیعی است اما شما هرگز انجام این کار باید.

برای همه ما می دانیم، آگهی های TheaterMax می تواند با خروجی لینک به وب سایت های غیر قابل اعتماد است که جمع آوری داده های مرور خود برای اهداف بازاریابی و ترویج سخت تعبیه شده. بنابراین شما به سادگی TheaterMax بلافاصله باید این می تواند منجر به مسائل امنیتی جدی کامپیوتر.

حذف نرم افزار از طریق کنترل پنل و سپس اجرای یک اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter به بررسی کنید که آیا هر گونه برنامه های اضافی وجود دارد یا باقی پرونده ها سخت سمت چپ. دریغ نکنید برای سرمایه گذاری در یک ابزار امنیتی کامپیوتر مشروع اگر نیاز باشد.

چگونه به حذف TheaterMax

ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • اسلاید ماوس به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
  • تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را باز و پاک کردن TheaterMax.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و منوی “آغاز” را کلیک کنید.
  • به حذف یک برنامه و خاتمه TheaterMax.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و TheaterMax را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TheaterMax

پاسخ دهید