حذف Thedailyposted.com

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Thedailyposted.com

Thedailyposted.com آگهی تنها چیزی که نشان می دهد – سیستم خود را توسط برنامه سخت تحت تاثیر قرار شد. هنگامی که این به طور بالقوه ناخواسته برنامه به سیستم کاربر آن hijacks مرورگر و شروع به آغاز مزاحم پاپ آپ، تبلیغات در متن اضافه شده است تبلیغات و لینک دیگر که قرار است به مردم نصب دیگر نوزادان و یا بازدید از وب سایت پیش تعیین شده را جستجو کنید. شبیه پاپ آپ پیام ممکن است سعی به متقاعد کردن شما برای نصب جعلی برنامه به روز رسانی بنابراین شما باید از آنان باقی بماند. اگر شما اتفاق می افتد به توافق نصب یک برنامه است که توسط تبلیغات Thedailyposted.com شما می توانید به راحتی در معرض سیستم خود را تهدیدات سایبری جدی توصیه می شود بود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Thedailyposted.com

علاوه بر این، ویروس Thedailyposted.com همچنین ممکن است مسیر و ضبط خصوصی سابقه مرور مانند وب سایت های بازدید، جستجوهای انجام شده، استفاده از این اطلاعات به دلایل تجاری و غیره. همین دلیل است که ما به شدت توصیه این پیام را نادیده گرفتن. در صورت مشاهده تبلیغات Thedailyposted.com بدون هدر ندهید زمان و بررسی رایانه شما را برای برنامه های ناخواسته و یا تبلیغاتی مزاحم. Thedailyposted.com را به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

چگونه Thedailyposted.com بازشو ظاهر می شود بر روی کامپیوتر من?

Thedailyposted.com زمانی که فرد در بازدید از وب سایت نا امن ممکن است آگهی و مشابه پنجره های بازشو ظاهر می شود. پنجره های پرشی این ممکن است برای نصب به روز رسانی های تقلبی و دیگر برنامه های مشکوک ارائه دهد. اگر یک پنجره های بازشو Thedailyposted.com بارها و بارها تجربه است، یک فرصت است که آنها ناشی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که infiltrat سیستم های خود خسته شده اید می توانید وجود دارد. چنین برنامه های مشکوک را می توان با کمک برنامه های رایگان از منابع نامعلوم منتقل می شود. بنابراین شما باید نظارت خود را نصب و انتخاب کردن از آنها برنامه های رایگان اغلب همراه با پسوند های مشکوک هستند.

Thedailyposted.com حذف Thedailyposted.com

ما می تواند شما را به گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب را انتخاب کنید و به دنبال روند نصب کامل گام به گام ارائه دهد. با انجام این کار، انصراف هر اضافی الحاقات/پلاگین-فهم/نوار ابزار شما نمی خواهید به نصب. اگر چه بسیار ساده به نظر میرسد، و گاهی اوقات این برنامه مزاحم ممکن است سیستم خود خسته شده اید نفوذ. اگر شما متوجه شده که Thedailyposted.com ربوده رایانه، باید این مراحل را دنبال کنید.

چگونه برای حذف Thedailyposted.com

Thedailyposted.com و بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام نگه داشتن آنها را در کامپیوتر شما شبیه adwares ممکن است نقاط ضعف سیستم خود را تهدیدات جدی حتی بیشتر افشا. اگر شما فکر می کنم برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در آن مخفی شده است, نمی اتلاف وقت و حذف آن. مراحل ارسال شده زیر کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از شر ویروس Thedailyposted.com:

اسکن کامپیوتر خود را با spytare ضد قابل اعتماد. برای حذف تمام فایل های مخرب با استفاده از SpyHunter توصیه می شود.

نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 • در اینجا، Yontoo، WebCake و دیگر نرم افزار رایگان به تازگی نصب شده نگاه کنید.
 • “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

در نهایت، Thedailyposted.com مرورگر خود را پاک کنید:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، کلیک کنید “چرخ دنده” نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • هنگامی که ‘اینترنت اکسپلورر تنظیمات بازنشانی’ پنجره ظاهر می شود، ‘حذف تنظیمات شخصی’ را بررسی کنید و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • موزیلا فایرفاکس باز، کلیک بر روی دکمه “فایرفاکس”.
 • سپس رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • Google Chrome را باز کنید و بر روی دکمه منو.
 • به محض این که پنجره ‘تنظیمات’ به نظر می رسد، در “نمایش تنظیمات پیشرفته” را کلیک کنید
 • تا زمانی که شما دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید پایین.
 • Google Chrome برای ذخیره تغییرات شروع مجدد کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Thedailyposted.com

پاسخ دهید