حذف Themobideal

دسته‌بندی نشده

Themobideal چیست؟

Cdn. Themobideal پلت فرم تبلیغاتی که توسط جاسوسافزار و دیگر برنامه های مخرب مورد استفاده برای نمایش پنجره آگهی از http://cdn است. Themobideal.com/thedeal/?puburl= و بخش = D-کروم در اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و گوگل کروم.Themobideal نرم افزار ناخواسته، که ممکن است شروع به ایجاد تبلیغات پاپ آپ در طول جلسات خود را جستجو است. این برنامه نشان می دهد در رایانه از هیچ دلیل آن را در روش های توزیع ناعادلانه متکی است. یک بار آن را وارد کامپیوتر هدف خود، آن ممکن است نه تنها تاثیر هر یک از مرورگرهای وب و هر زمان که شما شروع به مرور در وب خود اطلاعیه های پاپ آپ تجاری نشان می دهد. همچنین ممکن است تغییرات ناخواسته سیستم را آغاز و شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجو را تغییر دهید.

پس از آن, شما ممکن است متوجه تاییدیه مرورگر برای وب سایت های ناشناخته و مشکلات مشابه. به طور خلاصه، Themobideal یک ویروس نام نباید اما توانایی برای تغییر تنظیمات کامپیوتر و آغاز مشکلات مختلف است. اگر شما disn’t consiously Themobideal را نصب می کنید, شما باید این برنامه را از رایانه خود حذف.دانلود ابزار حذفبرای حذف Themobideal

cdn.themobideal.com  حذف Themobideal

چگونه می تواند دریافت کنید Themobideal داخل سیستم

Cdn. Themobideal تغییر مسیر را بدون در نظر گرفتن مرورگر وب یا موتور جستجو اتفاق می افتد و هر زمان که شما انجام یک جستجوی گوگل و یا بازدید از وب سایت اگر شما از دیدن تبلیغات از Cdn. Themobideal. com، سپس کامپیوتر خود را با Pihar، Tracur، ZeroAccess و Sirefef rootkit, ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا برنامه ناخواسته آلوده ممکن است.
این عفونت به طور خاص به ساختن پول طراحی شده است. آن تولید ترافیک وب سایت، فروش منجر برای سایت های مشکوک دیگر جمع آوری و تبلیغات نمایش داده خواهد شد و لینک در مرورگر وب شما حمایت مالی.

Themobideal در سیستم در بسته نرم افزاری با برنامه های دیگر می توان دریافت. شما ممکن است شروع به دریافت تبلیغات تجاری بازشو از آن پس از دانلود و نصب نرم افزار و شاخه. اگر می خواهید برای جلوگیری از این برنامه شما باید در حال حاضر برخی از چیزهایی که: شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام دانلود نرم افزار رایگان بر روی کامپیوتر شما و توجه بیشتر به فرایند نصب آن است. اگر Themobideal را در فهرست هفته اضافی مشاهده شما آن مطلب کردن باید. اگر مدیریت این برنامه به داخل آن افزودنی آن به هر مرورگر وب که بر روی سیستم نصب می افزاید. پس از آن, آن توانایی برای نشان دادن خود تبلیغات آزار دهنده می شود. برای خلاص شدن از آنها، شما باید برای حذف Themobideal.

چگونه برای حذف Themobideal

اگر شما می خواهید برای متوقف کردن Themobideal آگهی، شما باید مراحل حذف را دنبال کنید:

اول از همه، SaveShare از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها از بین بردن:

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  2. در اینجا به دنبال Themobideal و دیگر نوشته های و انتخاب “حذف/تغییر”.
  3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

علاوه بر این، Themobideal افزودنی را حذف از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
  2. در اینجا به دنبال Themobideal و شبیه نوشته های و کلیک کنید ‘پاک’.

موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
  2. پیدا کردن Themobideal و مشابه نوشته و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

گوگل کروم:

  1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
  2. در اینجا، به دنبال گسترش Themobideal و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.

ما همچنین توصیه scaning سیستم با ضد جاسوس افزار به روز شده و از بین بردن تمام مطالب بالقوه مخرب. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.دانلود ابزار حذفبرای حذف Themobideal

پاسخ دهید