حذف Theonlinelive.com

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Theonlinelive.com

Theonlinelive.com تبلیغات برنامه های پشتیبانی است که ارتشاح کامپیوتر کاربر با نرم افزار همراه است. در اکثر موارد، برنامه تبلیغات متعدد در همه مورد علاقه مرورگر شما (Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer) نشان می دهد و مگر اینکه شما Theonlinelive.com را از کامپیوتر خود حذف کنید شما به خلاص شدن از شر تبلیغات، قادر خواهد شد.

توصیه می کنیم خواندن قرار داده این مقاله برای پیدا کردن که چرا Theonlinelive.com در نظر گرفته می شود برنامه خطرناک و چگونه آن را از رایانه خود حذف کنید.

Theonlinelive.com  حذف Theonlinelive.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Theonlinelive.com

Theonlinelive.com چکار می کند؟

مانند بسیاری از پشتیبانی برنامه های کاربردی دیگر، Theonlinelive.com کاربران را با تبلیغات بی شماری از لحظه اول آن را وارد سیستم های خود را ارائه. هنگامی که شما فکر می کنید که برای هر کلیک روی تبلیغات ترویج این نرم افزار تولید درآمد چنین تاکتیک تعجب آور است، نباید بود. با این حال، شما باید بسیار نگران با نتایج احتمالی انتخاب آگهی تحت حمایت است. از آنجایی که هدف تنها چنین برنامه برای افزایش ترافیک به صفحات ترویج آن نه محتوای تبلیغات را بررسی کنید. هر زمان که شما پاپ آپ، بنر کلیک کنید، در نتیجه، در متن آگهی، و غیره شما وب سایت ناشناخته است که به راحتی به مخرب ممکن است تبدیل وارد کنید. نیازی به گفتن شما چنین ریسک با سیستم شما باید. در بهترین منافع خود را برای از بین بردن Theonlinelive.com از کامپیوتر شما قبل از اینکه چنین چیزی اتفاق می افتد است.

علاوه بر این واقعا خطرناک و بسیار آزار دهنده تبلیغات، شما همچنین باید که این نرم افزار شرح فعالیتهای اینترنتی خود را و جمع آوری تمام اطلاعات به دست آمده بدانید. با این حال آن نیز ممکن است به شخص ثالث ناشناس فروخته شده این داده ها عمدتا به آگهی های دلخواه استفاده می شود. همانطور که در پاراگراف قبلی ذکر اشخاص ثالث غیرقابل اعتماد و شما باید این واقعیت است که آنها دسترسی به اطلاعات شما را تحمل. برای جلوگیری از این توزیع داده های خود را، شما باید Theonlinelive.com را حذف کنید.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه این سخت نفوذ سیستم شما, شما باید آخرین نرم افزار نصب یاد داشته باشید. اکنون که چنین برنامه های کاربردی اغلب همراه با سفر کاربرانی که اغلب دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های غیر رسمی باید از نرم افزار شارژ رایگان. در آینده بیشتر مراقب باشید و تنها صفحه رسمی برای به دست آوردن نرم افزار استفاده کنید. اگر گزینه ای نیست حداقل سعی کنید برای نظارت بر روش دانلود که مزاحمان مشابه قادر به نفوذ به سیستم خود را دوباره نخواهد بود.

چگونه به حذف Theonlinelive.com

اگر مطمئن هستید که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در سیستم شما، شما می توانید بین دو گزینه حذف Theonlinelive.com دارید. کاربران می توانید Theonlinelive.com دستی به دستورالعمل ارائه شده در زیر این مقاله زیر را خاتمه دهد. یکی دیگر از گزینه این است که نرم افزار امنیتی کامپیوتر معتبر و به روز را نصب کنید و اجازه دهید آن را پاک Theonlinelive.com را برای شما.

حذف Theonlinelive.com

ویندوز 8

  • دسترسی به منوی جذابیت و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • شیر کنترل پنل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف Theonlinelive.com.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها و حذف Theonlinelive.com.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن شروع منو و دکمه کنترل پنل.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Theonlinelive.com را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Theonlinelive.com

پاسخ دهید