TheSeaApp حذف

Browser Hijacker

TheSeaApp – چگونه برای حذف تبلیغات ناخواسته مربوط به این افزودنی مرورگر?

TheSeaApp یک مرورگر است افزودنی ایجاد شده توسط رشد سیستم LLC است. این پسوند نشان قیمت تبلیغات مقایسه هنگامی که کاربران کامپیوتر که در آن نصب شده بازديد وب سایت خرید آنلاین (آمازون، Walmart، و غیره). این مرورگر پلاگین شبیه به رها کردن معاملات، کوپن همدم و توجه به این واقعیت است که اغلب کاربران نصب این افزونه بدون رضایت خود را می تواند به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی. که هنگام نصب رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت چنین وضعیت ممکن است رخ دهد. توجه کنید که امروزه بسیاری از وب سایت دانلود محبوب کاربران به استفاده از مشتريان دريافت (این مشتریان نصب نرم افزارهای ناخواسته) مجبور هستند و بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار رایگان برنامه های رایگان خود را با چنین ناخواسته مرورگر فایرفاکس در بسته بندی هستند. TheSeaApp افزودنی یک ویروس رایانه نمی باشد و این عفونت های مخرب، با این حال مربوط به است اگر احساس شما که این افزونه به مرورگر اینترنت خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس) بدون اجازه شما نصب شد شما می توانید به راهنمای حذف ارائه شده به استفاده از بین بردن آن را از کامپیوتر شما.

theseaapp adware TheSeaApp حذف برای جلوگیری از نصب TheSeaApp و مرورگر مشابه ناخواسته پسوندهای یکی همیشه نزدیک باید بازرسی هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان از اینترنت – دانلود نشدن نصب نرم افزار اضافی و تغییر تنظیمات مرورگر اینترنت. همانطور که در بسیاری از موارد وجود دارد چند حالات مختلف چگونه این فرمت بر روی کامپیوتر شما نصب شد: ناخواسته نصب (TheSeaApp با نرم افزار رایگان همراه بود)، نصب معمولی (فرمت از صفحه اصلی آن دریافت شده است و کاربر از وجود آن آگاه است). اگر شما می خواهید برای از بین بردن TheSeaApp را از کامپیوتر شما استفاده از این راهنمای حذف.

TheSeaApp حذف:

theseaapp uninstall TheSeaApp حذف کاربران ویندوز 7:

  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.
  • برای “App دریا” را انتخاب کنید این مطلب را نگاه کنید و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.
  • برای “App دریا” را انتخاب کنید این مطلب را نگاه کنید و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب دریا App اسکن رایانه شما برای هر گونه چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TheSeaApp حذف

دریای App حذف از مرورگرهای:

حذف دریا App ژانویه از اینترنت اکسپلورر:

  • کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید.
  • به دنبال این نوشته (TheSea.TheSeaPlugin TheSeaApp) و آنها را غیرفعال کنید.

روش اختیاری: اگر شما همچنان دچار مشکلات از بین بردن TheSeaApp شما می توانید ریست شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض.

  • کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
  • کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

حذف دریا App ژانویه از موزیلا فایرفاکس:

  • روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “App دریا”.

روش اختیاری: اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف برنامه های دریا بازنشانی شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TheSeaApp حذف

پاسخ دهید