Tiger Savings حذف

Browser Hijacker

Tiger Savings چیست؟

Tiger Savings برنامه سخت است که بسیاری از کوپن را روی رایانه شما را نمایش می دهد در حالی که شما در حال حاضر در اینترنت است. این پیام ها را در وب سایت های محبوب مثل فیس بوک، eBay، آمازون و برخی دیگر ظاهر می شود. این برنامه به طور معمول برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه شده است. Tiger Savings همراه با دانلود رایگان است که شما از اینترنت نصب شده است.

چگونه کار می کند Tiger Savings؟

بسیاری از مردم نمی متوجه نفوذ این اسپای چون آنها کردن تمام تاسیسات خود انجام خودکار بدون توجه به مراحل آن. به این ترتیب این گزینه را حذف می گوید که برای دانلود Tiger Savings و این برنامه به طور خودکار نصب شده است. شما بسیار به خصوص اگر شما آنها را فرم اینترنت رایگان گرفتن باید بسیار مراقب باشید در هنگام نصب هر برنامه به کامپیوتر شما، توصیه می شود. به این ترتیب شما خواهد شد بسیاری از برنامه های ناخواسته به سیستم خود را نصب شدن اجتناب از.

توجه کنید که Tiger Savings باعث تبلیغات ناخواسته کوپن، مرورگرهای اینترنت بدن افت می کند و ممکن است مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی می شود. این افزودنی آهنگ یکی در حال دیدن سایت اینترنت و اطلاعات جمع آوری شده به اشخاص ثالث فروش ممکن است. هنگامی که نصب نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت بهترین راه برای اجتناب از نصب و راه اندازی این اسپای توجه نزدیک است. بازرسی هر مرحله از نصب و یا دانلود مشتریان و مطمئن باشید به نصب کردن هر گونه نوار اضافی مرورگر و یا برنامه های افزودنی اطلاع که Tiger Savings یک ویروس کامپیوتری نیست با این حال باعث حفظ حریم خصوصی و ناخواسته تبلیغ مسائل مختلف – آن است که برای از بین بردن این اسپای از مرورگرهای اینترنت توصیه می شود.

اگرچه Tiger Savings خود مخرب نیست باعث تاییدیه به سایت هایی که برخی از آنها ممکن است به خطر بیافتد و یا آن را آسان به یکسان بر روی برخی از لینک های آلوده. علاوه بر این، این برنامه آهنگ فعالیت های آنلاین خود را و حتی دسترسی می تواند اطلاعات ورود به سیستم یا رمز عبور خود را. همچنین این وب سایت که شما ببینید و این اطلاعات را به سرور از راه دور می فرستد و بعد با استفاده از آن را برای اهداف بازاریابی آثار.

چگونه به صورت دستی Tiger Savings را حذف کنید?به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص

شما باید Tiger Savings را از کامپیوتر خود حذف کنید. مراحل زیر را برای یادگیری چگونگی انجام این کار:

  1. اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر به عنوان مثال، حذف Spyhunter.
  2. رفتن به کنترل پنل > افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی وجود دارد مربوط هر برنامه ناآشنا به Tiger Savings. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.
  3. حذف نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:
    • درجه برای اینترنت اکسپلورر: -> “مدیریت افزودنی”، رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9). جستجو برای Tiger Savings. اگر شما هر گونه ها، آنها را غیرفعال کنید.
    • o برای Google Chrome: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Tiger Savings، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
    • o برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Tiger Savings، آنها را غیرفعال کنید.
  4. بررسی کنید اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر. اگر شما هر گونه آدرس ناآشنا، آن را با خود را، جایگزین مانند google.com.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tiger Savings

پاسخ دهید