حذف tika-search.com

Browser Hijacker

tika-search.com چیست؟

tika-search.com ویروس hijacker مرورگر است که خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم بدون اجازه شما می توان نصب شده است. برنامه پیش فرض جستجو شما را به tika search تغییر می دهد و تغییر صفحه اصلی شما را به tika-search.com با وجود که یکی به صفحه شروع خود را قبل از استفاده می شود. اگر چه آن سیستم شما را صدمه نمی زند, tika-search.com ویروس بسیار آزار دهنده است نرم افزار که به شما تجربه مرور تداخل.

معمولا, این نوع از برنامه های نصب شده به کامپیوتر همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت. به احتمال زیاد، آن توانسته است به یک یا همه از مرورگر خود نصب می شود در حالی که شما در حال دانلود شد برخی از ابزار ضبط ویدئو، پخش موسیقی، سازندگان پی دی اف، و غیره. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از دانلود برنامه های اضافی، باید همیشه برای نصب سفارشی به و با دقت دنبال هر مرحله بنابراین شما می توانید گزینه های برای دانلود ابزارهای ناشناخته بردارید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف tika-search.com

tika-search.com ویروس ایجاد وقفه به مرور فعالیت خود را بسیار تحریک کننده است. اگر شما استفاده از جستجو خواهید دید که این برنامه شامل تن از وب سایت های تحت حمایت به نتایج جستجوی خود را. در واقع سعی در ترویج این صفحات پس آنها نه تنها در فهرست نتایج جستجوی شما ظاهر می شود اما شما همچنین می توانید شما به این صفحات در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت هدایت. مراقب باشید که tika-search.com ویروس می تواند همچنین جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را و بعد استفاده از این اطلاعات برای نمایش تبلیغات هدفمند بیش از حد.

چگونه برای حذف جستجو Tike

اگر شما را از tika-search.com تغییر مسیر رنج می برند باید فورا اجرای اسکن کامل سیستم با SpyHunter و حاصل کنید که شما مرورگر hijacker از سیستم حذف. به محض حذف ورودی های مخرب برای این برنامه در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها نگاه کنید. که:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال tika-search.com و مشابه نوشته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف tika-search.com

در نهایت، هر یک از مرورگر شما با کمک این مراحل تعمیر:

چگونه به حذف ویروس tika-search.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. tika-search.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس tika-search.com از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس tika-search.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید