حذف Tiny Download manager

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Tiny Download manager

به احتمال زیاد Tiny Download manager را بدون آن اول تحقیق دانلود کرده و در حال حاضر شما در حال مبارزه با حذف این برنامه مشکوک است. کارشناسان نرم افزارهای مخرب است که تجزیه و تحلیل برنامه های خطرناک را به صورت روزانه نشان می دهد که این برنامه مخرب نیست. با وجود این، برنامه قطعا در سیستم عامل در حال اجرا شود سزاوار نیست.

متاسفانه در اکثر موارد آن دشوار Tiny Download manager را از کامپیوتر حذف خواهد. به خاطر که برنامه های قابل اعتماد و قانونی باید از سیستم عامل بدون سر و صدا هر برداشته باشید. با توجه به این، ما را به تشخیص نرم افزار به عنوان یک برنامه بالقوه نامطلوب.

Tiny Download manager حذف Tiny Download manager

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tiny Download manager

Tiny Download manager مشکوک برای دانلود در tinydm.comدر دسترس است. ناشران رسمی از برنامه TinyMD با مسئولیت محدود و M417 با مسئولیت محدود است. اگر نرم افزار شخص ثالث خدمات توزیع مورد استفاده قرار گرفت با این حال، شما می تواند صورت نام های مختلف. اگر Tiny Download manager همراه با دیگر نرم افزار را نصب کرده اید، توصیه می کنیم زیرا ممکن است که شما نیاز به حذف نرم افزار نامطلوب و یا حتی غیر قابل اطمینان است که شما آن نیز بازرسی. نیازی به گفتن نیست، شما هنوز باید حذف برنامه بالقوه نامطلوب (توله سگ) تعویق اگر شما آن را با حادثه و اگر شما هیچ ایده چگونه اجرا می شود نصب شده است. نگه داشتن در ذهن Tiny Download manager که برای دانلود فایل های غیر قانونی و سرقت شده و بالقوه مخرب استفاده می شود ممکن است. حتی اگر این هیچ ربطی به توسعه دهندگان برنامه، شما باید بسیار مراقب باشید; در غیر این صورت، شما ممکن است بسیار پیچیده تر حذف فرآیندهای صورت.

اکثر کاربران کامپیوتر می Tiny Download manager پاک آن را از کامپیوتر حذف انتخاب کنید. دستورالعمل های زیر نشان می دهد چگونه شما باید قادر به حذف نرم افزار از سیستم عامل ویندوز است. اگر شما این گزینه را انتخاب می کنید متاسفانه نمی توانید Tiny Download manager با موفقیت حذف خواهد شد. توله سگ در فایل های رجیستری و فرآیندهای (TinyMD.exe * 32) فعال باقی می ماند. اگر شما نمی دانید که چگونه به حذف این مولفه ها خود، شما می توانید اعتماد نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب.

Tiny Download manager از کامپیوتر حذف

از ویندوز 8 حذف کنید:

 • کلید ویندوز برای دسترسی به صفحه منو مترو UI و راست ضربه بزنید.
 • تمام برنامه های منو نرم افزار انتخاب کنید و سپس صفحه کنترل کلیک کنید.
 • در حال حاضر برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
 • راست کلیک کنید و حذف برنامه از کامپیوتر حذف کنید.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

 • نوار وظیفه حرکت و کلیک بر روی دکمه ویندوز/شروع در سمت چپ.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس لغو نصب برنامه را باز کنید.
 • برنامه میخواهید از کامپیوتر حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید.

حذف از ویندوز ایکس پی:

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه Start در نوار وظیفه کلیک کنید.
 • در منوی افزودن یا حذف برنامه ها برای پیدا کردن uninstallers دوبار کلیک کنید.
 • استفاده نامطلوب از کامپیوتر حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tiny Download manager

Incoming search terms:

پاسخ دهید