حذف Tinywallet Ads

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Tinywallet Ads

Tinywallet Ads تبلیغات تجاری است که در چنین محبوب فروشگاه های eBay آمازون BestBuy و بسیاری دیگر هستند. این تبلیغات را در موزیلا Firefox Internet Explorer و Google Chrome نسخه های قدیمی تر ظاهر می شود. این واقعیت است که Tinywallet Ads به نظر می رسد در مرورگر خود را به معنی شما را Tinywallet بر روی کامپیوتر شما نصب شده. Tinywallet نرم افزار سخت است که وعده های برای کمک به شما در هزینه های خود را، اما در واقعیت همه آن را وادار کند کردن مرورگر شما است و شما را خراب ثالث محتوا در معرض قرار است. از این رو, شما نیاز به حذف Tinywallet اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر Tinywallet Ads.

شما احتمالا Tinywallet را بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، اما شما که می دانستید. حتی اگر این نرم افزار یک وب سایت در Tinywallet.net است، آن را به وضوح ناکارآمد است. به عبارت دیگر – لینک دانلود مستقیم بدون در حال حاضر وجود دارد. در نتیجه، Tinywallet از طریق InstallRex Vittalia توزیع می شود و همراه Amonetize نصب، هنگامی که کاربران دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های شخص ثالث. همان روش توزیع توسط برنامه های دیگر از همین گروه از جمله LuckyCoupon، SaveNShope، TicTacCoupon، RealDeal و بسیاری دیگر اعمال می شود. نکته اگر می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه شما مجبور به ماندن میزبانی وب سایت های شخص ثالث و فایل است. tinywallet ads حذف Tinywallet Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tinywallet Ads

بچه ها در آزمایشگاه های تحقیقاتی ما آنها را به کلیک بر روی دکمه دانلود جعلی در تعدادی از وب سایت های به اشتراک گذاری فایل که کاربران اغلب با Tinywallet آلوده می گویند. معمولاً اینگونه سایت ها شامل دکمه های دانلود مختلف است که وجود دارد به ارتقاء نرم افزار و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. شانس هستند که دفعه بعد که شما برای باز کردن مرورگر شما اگر فقط هر چیزی را کلیک; شما با Tinywallet Ads بیان خواهد شد. نه واضح است که این تبلیغات آزار دهنده تر از مفید هستند است. در واقع شما به شدت توصیه برابر کلیک کردن روی Tinywallet Ads زیرا ممکن است آنها را با محتوای ثالث غیر قابل جاسازی شده باشد.

مشکل با چنین برنامه های کاربردی سخت به عنوان Tinywallet آنها شخص ثالث محتوا را بررسی و امنیت آن توسط سیاست حفظ حریم خصوصی Tinywallet را پوشیده شده است. بنابراین، اگر تصمیم شخص ثالث بدخواه را به استفاده از این نرم افزار به منظور ترویج محتوای آن، آن قطعا انجام خواهد داد. در نتیجه، اطلاعات غیر شخصی شما ممکن است توسط مجرمان اینترنتی برای مقاصد مختلف بهره برداری و در بدترین حالت شما با بدافزارها آلوده دریافت می تواند.

Tinywallet Ads را از رایانه خود از طریق کنترل پنل حذف و سپس به رایانه خود را اسکن با اسکنر رایگان SpyHunter دلیل شما نیاز به حذف نرم افزار ناخواسته دیگر و شما ملزم به بیش از فقط یک فراموش نکنید. برنامه های تبلیغی همیشه سفر در بسته، اگر شما فسخ Tinywallet Ads، بنابراین شما نیاز به حذف برخی از برنامه های کاربردی دیگر نیز هست.

چگونه به حذف Tinywallet Ads

حذف Tinywallet از ویندوز 8

 • حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
 • تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنل بروید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Tinywallet.

حذف Tinywallet از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
 • به حذف یک برنامه و حذف Tinywallet.

از بین بردن Tinywallet Ads از ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید دکمه منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و Tinywallet را حذف کنید.

چگونه برای حذف Tinywallet از مرورگر

Google Chrome

 • Alt + F را فشار دهید و ابزار را انتخاب کنید.
 • باز کردن برنامه های افزودنی و حذف Tinywallet.

موزیلا Firefox

 • Alt + T را فشار دهید و افزودنی کلیک کنید.
 • غیر فعال کردن و حذف Tinywallet از پسوند.
 • راه اندازی مجدد مرورگر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tinywallet Ads

پاسخ دهید