حذف Tobfy Virus

Trojan

راهنمای در مورد حذف Tobfy Virus

Tobfy Virus مخرب اسب تروا، که گسترش تهدیدات اینترنتی است که متعلق به رده ‘ransomware’ استفاده می شود است. به محض این که این تروجان وارد سیستم بلوک اجزای آن و شروع به نمایش یک پیام هشدار کاذب. این پیام به طور معمول با جزئیات مختلف روی حیله و تزویر مانند آدرس IP رایانه، موقعیت مختلف آرم و محتوای مشابه پر شده است. همچنین این لیست یک لیست طولانی از قوانین محلی و ادعا می کند که قربانی آنها را نقض کرده است.

همین دلیل است که آن را به یک فایل خاص، که متفاوت است بین $100 و 600 دلار پرداخت می پرسد. اگر شما شاهد پیام هشدار مشابه بر روی کامپیوتر خود و یا صفحه نمایش دستگاه دیگر این نشانه که ماشین خود را با Tobfy، آلوده است که می تواند همچنین توان یافت به عنوان Win32/Tobfy.N Win32/Tobfy.W, Trojan.Tobfy.A, و غیره.

چگونه Tobfy می تواند آلوده به کامپیوتر من?

Tobfy Virus را می توان در سیستم پشت سر مردم نصب شده است. این خطر را افزایش می دهد زمانی که آنها نمی مراقبت از امنیت کامپیوتر خود را نمی معتبر ضد جاسوسی و آنتی ویروس استفاده کنید و استفاده از نسخه های منسوخ شده خود را. چون این کارها نیز این خطر سایبر را روی رایانه خود نصب می توانید البته زمانی که در تلاش برای جلوگیری از چنین به عنوان تروجان ها Tobfy شما نیز بسیار با احتیاط با اسپم، برنامه های بدون مجوز و به روز رسانی خود را باید. اگر این تروجان ارتشاح سیستم، فایل های خود را به دیسک سخت قطره و شروع به آغاز فعالیت های مخرب خود. هنگامی که شما متوجه آن Tobfy Virus را پاک کنید.

چگونه به حذف Tobfy Virus

اگر فکر می کنید ویروس تروجان در کامپیوتر شما پنهان شده است می توانید Tobfy حذف کنید با استفاده از SpyHunter. از آنجا که شما ممکن است آسیب سیستم حذف فایل اشتباه باید حذف دستی این تهدید را جلوگیری از.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Tobfy Virus

پاسخ دهید