حذف Topic Torch

دسته‌بندی نشده

Topic Torch چیست؟

Topic Torch برنامه ای است که به عنوان سخت است به دلیل توانایی خود را برای پر کردن مرورگر خود با محتوای تجاری طبقه بندی شده است. آن است که به عنوان یک ابزار است که می تواند بهبود به مرور خود را از اینترنت و ابزارهای جستجو ترویج. خود برنامه ممکن است مضر باشد، با این حال، مفید بودن آن مشکوک به حداقل می گویند.

هدف اصلی Topic Torch این است که شما در حال حاضر با تبلیغات و ترافیک برای وب سایت خود را تولید. هنوز نگه داشتن این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما توصیه می کنیم. اگر شما می خواهید به گشت و گذار در وب بدون حواس او را پرت غیر ضروری می شود مطمئن شوید که کامپیوتر شما امن است و باید Topic Torch با یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها را خاتمه دهد.

topictorch حذف Topic Torch

دانلود ابزار حذفبرای حذف Topic Torch

Topic Torch چگونه کار می کند؟

Topic Torch صفحه رسمی topictorch.com است که در آن شما برنامه را دانلود کنید. اینجا شما همچنین مراجعه کنید Topic Torch که به عنوان یک ابزار است که به “مرور اینترنت سرگرم کننده تر و کارآمد از طریق ابزارهای جستجو مستقل مرتبط با سایت” شرح داده شده است. درست زیر این بیانیه شما نیز این برنامه است که پشتیبانی از تبلیغ را ببینید. یکی دیگر از راه های دستیابی به برنامه، دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های شخص ثالث است. پس از آن بسیار ممکن است که شما هرگز برنامه در همه می خواستم سخت اغلب با برنامه های رایگان همراه است. که در این صورت ما پیشنهاد شما Topic Torch از کامپیوتر شما حق دور از بین بردن.

آگهی ها و پنجره های بازشو و انواع دیگری از تبلیغات هر کدام یکی از آنها به شما استفاده از دید Topic Torch همه مرورگرها پشتیبانی می کند. علاوه بر این، شما همچنین دید نوار Topic Torch است که ارائه می دهد مختلف نمایش داده خواهد شد. ما توصیه زیر که شما مطمئن شوید که آنها بی خطر هستند می توانید هر گونه لینک به شما سخت به ارمغان نمی. شما می توانید تا پایان در یک سایت هک و آلوده به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب. این امر بهتر است به چشم پوشی از همه تبلیغات تا Topic Torch را حذف کنید.

چگونه برای حذف Topic Torch از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای حذف Topic Torch از کامپیوتر شما، شما که از طریق کنترل پنل انجام دهید. به عنوان برنامه مخرب است شما نیست باید هر گونه مشکلات با حذف آن را داشته باشد. ما دستورالعمل های زیر فقط در مورد آماده كرده ايم با این حال، به منظور حفظ امنیت کامپیوتر خود را در آینده که به اندازه کافی نخواهد بود. اگر می خواهید سیستم خود را به امن، شما باید یک ابزار ضد بدافزارها به دست آوردن. ابزار حذف تروجان رایانه خود را اسکن و تشخیص همه تهدیدها است که نیاز به مراقبت گرفته شود. با کمک آن شما قادر خواهید بود تا نه تنها از بین بردن Topic Torch است، اما همچنین با خیال راحت مرور صفحات وب بدون نیاز به نگرانی در مورد تهدید های مختلف آنلاین است.

توصیه در حذف Topic Torch

حذف opic مشعل از ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
 2. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. Topic Torch را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Topic Torch از ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. عزل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم

از بین بردن Topic Torch از ویندوز 8

 1. راست گوشه پایین سمت چپ
 2. کنترل پنل را از لیست انتخاب کنید
 3. لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Topic Torch

پاسخ دهید