حذف Torcho.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف Torcho.com

Torcho.com موتور جستجو که توسط مرورگر hijacker ترویج است. هنگامی که شما نصب کنید که مرورگر خاص hijacker صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض تغییر به Torcho.com. موتور جستجو در ارائه شما با بازدید جستجو است که به دست آورد از بهترین ارائه دهندگان جستجو هدف; با این حال، آن طول می کشد که Torcho.com کاربران کامپیوتر به صفحه نتایج جستجوی یاهو یافت شده است. داشته باشید که یاهو نمایش لینک یا تبلیغات که بر گرفته از واژه های جستجو را حمایت. با توجه به یاهو، تلاش شرکت به شما ارائه با تبلیغات قابل اعتماد; با این حال، شما تنها کسی که مسئول اعمال خود در اینترنت، بنابراین مراقب باشید زمانی که شما می توانید لیست برخی از لینک داده می شود.

بسیار بهتر است زیرا این hijacker مرورگر باعث می شود بسیاری از تغییرات در سیستم حذف Torcho.com است. حتی زمانی که تنظیمات مرورگر را تغییر دهید طوری که Torcho.com لود شده است آن را مخدوش کنندهی میانبرهای مرورگر. علاوه بر hijacker مرورگر شما همچنین باید برای مقابله با IETabPage کلاس (آثار در اینترنت اکسپلورر) و شروع سریع, آخر که تنها با گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس سازگار است. این برنامه ها تغییر زبانه های جدید با قرار دادن لینک به وب سایت معروف است. طوری که شما به سرعت می توانید دسترسی به چیزهایی که شما در علاقمند هستند علاوه بر این، آنها یک کادر جستجو برای هر برگه جدید اضافه کنید. داشته باشید که ستاره سریع ممکن است رفتار مرور خود را، از جمله جستجو و کلیک نظارت داشته باشند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Torcho.com

torcho حذف Torcho.com

Torcho.com همچنین رفتار خود را آنلاین می نماید ممکن است. به همین ترتیب برای شروع سریع و برنامه های تبلیغی، موتور جستجو کلیک ضبط ممکن است، زمان صرف شده در وب سایت های مختلف، آدرس وب سایت های که شما دسترسی، و غیره و اطلاعات مربوط به شما ممکن است با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارید.

Torcho.com شما ممکن است ارائه با تبلیغات، اما به یاد داشته باشید که آن اشخاص ثالث با نمایش آگهی خود را تایید نمی کند و مسئولیت تعامل خود را با اشخاص ثالث را قبول نمی کند. بسیار توصیه به بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی از یک وب سایت قبل از ساخت سفارشات و یا دانلود نرم افزار برای اطمینان از آن است که قابل اعتماد است. اگر شما نمی خواهید به حریم خصوصی خود را، که اگر پروندۀ در هر واحد تبلیغات کلیک کنید به راحتی می تواند نقض شود یا پیوند تبلیغات، خطر باید Torcho.com را از مرورگر خود حذف کنید و سیستم را در اختیار حفاظت در برابر نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی.

نحوه حذف Torcho.com

وقتی که می آید به حذف، شما باید دو گزینه. شما می توانید سعی کنید hijacker مرورگر به حذف دستی. در زیر ما دستورالعمل گام به گام است که شما باید به کمک برنامه های ناخواسته را حذف کنید و بازیابی تنظیمات سابق مرورگرهای شما خواهد شد. پس از حذف hijacker مرورگر شما باید سیستم را اسکن کنید.

اگر می خواهید راه خیلی ساده تر از حذف SpyHunter پیاده سازی. این برنامه ضد نرم افزارهای جاسوسی می تواند تعمیر مرورگر خود و سپر سیستم از هواپیماربایان مرورگر دیگر و برنامه های تبلیغی و سرکش ضد جاسوس افزار برنامه و بسیاری از دیگر تهدیدات رایانه.

Torcho.com حذف

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. شروع کلیک کنید.
2. کنترل پنل را انتخاب کنید.
3. حذف یک برنامه کلیک کنید.
4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید.
2. کنترل پنل کلیک کنید.
3. گزینه افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
4. حذف Torcho.com.

ویندوز 8

1. برنده + R را فشار دهید و وارد کنترل پنل.
2. OK را کلیک کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.
تعمیر میانبرهای مرورگر شما
1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر.
2. گزینه خواص را انتخاب کنید.
3. باز کردن برگه میانبر.
4. لینک به موتور جستجو را در کادر مورد نظر را حذف کنید.

Torcho.com را از مرورگر خود از بین بردن

اینترنت اکسپلورر

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنت کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه عمومی.
3. تغییر صفحه اصلی. روی OK کلیک کنید.
4. کلیدهای Alt + T را فشار دهید و افزودنی های مدیریت کلیک کنید.
5. ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید.
6. تنظیم یک ارائه دهنده جستجوی اخبار.

موزیلا فایرفاکس

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های کلیک کنید.
2. تغییر صفحه اصلی بر روی زبانه عمومی.
3. OK را کلیک کنید.
4. جستجوی موتور کنار کادر جستجو کلیک کنید و انتخاب یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

گوگل کروم

1. Alt + F را فشار دهید.
2. تنظیمات کلیک کنید.
3. در هنگام راه اندازی، گزینه سوم را انتخاب کنید و تنظیم صفحات کلیک کنید.
4. تنظیم یک صفحه جدید راه اندازی کنید.
5-در بخش جستجو مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

حذف hijacker مرورگر، داشتن به پایان رسید پیاده سازی قدرتمند اسکنر که سیستم شامل هیچ پرونده ای مربوط به hijacker مرورگر مطمئن شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Torcho.com

پاسخ دهید