حذف Torrentlocker ransomware

Malware

راهنمایی در مورد حذف Torrentlocker ransomware

Torrentlocker آخرین عفونت ransomware است که دارای برخی از ویژگی های CryptoLocker و CryptoWall است. اما Torrentlocker ransomware کاملا جدید کد زیر بنایی که این تهدید باعث منحصر به فرد دارد. این که آیا عفونت در انجمن زیر زمینی که در آن پیچیده تر نرم افزارهای مخرب به مجرمان اینترنتی در دسترس است معامله بودن هنوز ناشناخته است. با این حال، بسیار مهم هر زمان که لازم است که داده ها را بازیابی می توانید به بالا و اطلاعات شخصی را به صورت منظم است.

Torrentlocker ransomware کدگذاری فایل های مختلف و هشدار باج است که نیاز به نشان می دهد که مقدار پول با استفاده از پول الکترونیکی Bitcoin پرداخت می شود. خطر مخرب قادر به رمزدار کردن بیش از 100 نوع فایل، از جمله .ptx. jpg .توضیحات .txt .adb .cmt .cib و .ndd است. این مهم است که توجه داشته باشید که بر خلاف دیگر برنامه رمزگذاری داده ها Torrentlocker ransomware متصل به سرور فرماندهی و کنترل (C & C) و دریافت گواهی نامه و فایل های پیکربندی و تنها پس از آن آغاز می شود رمزنگاری است. تنها زمانی که یک اتصال اینترنتی فعال دارد پرونده های رمزگذاری شده هستند.

Torrentlocker  حذف Torrentlocker ransomware

علاوه بر این، به جای فایل های رمزگذاری در RSA 2048 Torrentlocker ransomware استفاده از الگوریتم Rijndael که صفر متقارن است. عفونت و اطلاعات ارزشمند در مورد رمزنگاری اقامت در رجیستری ویندوز, جایی که دوتایی اصلی پیام کلید اتوران و برخی دیگر مربوط به رمزگذاری اطلاعات قرار دارد.

مشاهده شده است زیرا هزینه باج در دلار استرالیا (AUD) ارائه شده است که Torrentlocker ransomware در استرالیا بر اساس کاربران انجام شده است. قربانی با دو گزینه ارائه شده است. اول، او به خرید نرم افزار رمزگشایی برای 500 دلار استرالیا، که 0.8 BTC است. یکی دیگر از گزینه برنامه رمزگشایی همان است اما این بعد می توانید برای 1000 دلار استرالیا خریداری شده

به منظور ایجاد یک معامله پول، کاربر به ثبت نام خود Bitcoin کیف پول مورد نیاز را از فروشنده Bitcoin خاصی به دست آوردن و ارسال پول به نفوذگر Bitcoin کیف پول. منظور اصرار قربانی تا هشدار باج تعداد کل پرونده های رمزگذاری شده را نشان می دهد.

قبل از پرداخت برای رمزگشایی پرونده های کاربر با شانس برای بازیابی یک فایل رایگان ارائه شده است. به طور مشابه Cryptolocker ransomware عفونت Torrentlocker قربانی حمله از طریق فرم تماس با ما تماس بگیرید و همچنین خواندن صفحه پرسش و پاسخ اجازه می دهد.

چگونه به حذف Torrentlocker

برگرداندن داده های شما و Torrentlocker را حذف کنید، شما نیاز به یک رمز عبور خاص، که در هر کامپیوتر متفاوت. برای حذف این عفونت بسیار مهم است و ما به شما توصیه برابر پرداخت پول مورد نیاز چون شما که آیا شما خواهد شد دسترسی به فایل های خود را دوباره نمی توانید مطمئن باشید. به عنوان بالا ذکر شد، مهم است که برای ایجاد پشتیبان گیری داده های جدید است. به محض این که شما می توانید اگر کامپیوتر شما هنوز بدافزار رایگان و خاصی که شما می توانید اینترنت را با خیال راحت مرور می خواهید، شما معتبر بدافزارها و جاسوسافزار حذف برنامه ای باید نصب کنید.

حذف Torrentlocker

دانلود ابزار حذفبرای حذف Torrentlocker ransomware

پاسخ دهید