حذف TotalRecipeSearch Toolbar

Toolbar

TotalRecipeSearch Toolbar چیست؟

TotalRecipeSearch Toolbar hijacker مرورگر است که می تواند به مرورگر خود را بدون اجازه شما نصب شده است. این برنامه همراه با برنامه های آزاد است که هر یک از ما می توانید از اینترنت دانلود می آید. برای جلوگیری از نصب این یا مشابه برنامه های ناخواسته, شما باید پرداخت توجه به مراحل نصب و همیشه رد نصب هر گونه برنامه های نا آشنا.

اگر TotalRecipeSearch Toolbar است اضافه شده به مرورگر شما اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد این است که خود را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه در حال تغییر است. صفحه اصلی شما را به home.tb.ask.com و موتور جستجوی خود به search.tb.ask.com تنظیم خواهد شد. اگر چه این وب سایت مخرب هستند، آنها نمایش تن از تبلیغات و اغلب کاربران را به صفحات ناخواسته هدایت. این مزاحم است و این اختلال به کار عادی خود را بر روی کامپیوتر شما.

TotalRecipeSearch Toolbar در واقع تلاش برای افزایش ترافیک وب سایت برخی از است. کنار، آن پول ساخت کاربران بر روی آگهی های مختلف را بدست آورده است. خطرناک ترین بخش در مورد این برنامه است که می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد روال خود را مرور و فروش آن به اشخاص ثالث. در نتیجه، شما بعد با advertsiments هدف حمله شود می تواند.

چگونه برای حذف TotalRecipeSearch Toolbar

همانطور که آن تنها مشکلات را برای شما بیاورد TotalRecipeSearch Toolbar را از مرورگر خود حذف کنید. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. TotalRecipeSearch Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از TotalRecipeSearch Toolbar برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف TotalRecipeSearch Toolbar

پاسخ دهید