حذف TrackAPackage Toolbar

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف TrackAPackage Toolbar

TrackAPackage Toolbar یک افزونه مرورگر است که به ردیابی آسان بسته قرار دارد. این اجازه می دهد تا شما را به وضعیت حمل و نقل خود، دریافت مدرک ارائه و غيره. خدماتی که از طریق نوار ابزار پشتیبانی می شوند عبارتند از: USPS فدرال اکسپرس یو پی اس و دیگران. نرم افزار سازگار با تمام مرورگر های محبوب است.

Mindspark تعاملی شبکه شرکت توسعه داده شد ابزار به طور مستقیم دریافت می شود، با این حال، این نیز همراه با نرم افزار رایگان سفر. در صورت هر گونه علائم منفی مربوط به برنامه باید TrackAPackage Toolbar بدون تردید را حذف کنید.

TrackAPackage Toolbar  حذف TrackAPackage Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف TrackAPackage Toolbar

TrackAPackage Toolbar چگونه کار می کند؟

TrackAPackage Toolbar در trackapackage.netآگهی است. اینجا شما می توانید اطلاعات در مورد نرم افزار و دانلود آن. وب سایت رسمی دولت که برنامه توسط سؤال شده و آن مناسب وب جستجو، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض ارائه می دهد که. شما همچنین می توانید ببینید چگونه شامل نوار ابزار به نظر می رسد و چه دکمه های آن. اگر شما در کلیک کنید تا دکمه نصب کلیک کنید، شما را با پنجره جدید با پیشنهادات Ask.com ارائه. اگر جعبه با این پیشنهادات untick به تغییرات تنظیمات برسند. درخواست جستجو ابزار غیرقابل اعتماد است، با این حال، آنها شما را با تبلیغات و تبلیغات که در صفحه نتایج نشان داده می شود ارائه.

این وضعیت ممکن است تا حدودی متفاوت است اگر شما نمی TrackAPackage Toolbar خواسته بود. اگر برنامه را به دست آورد شما برخی از نرم افزار نصب شد شما ممکن است متوجه علائم اضافی ناخواسته. شما می توانید ببینید تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها همه جا آنلاین شوید و به سایت های ناشناخته هدایت کنید. این اتفاق می افتد چون شما ناخواسته برنامه بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. شما دریغ باید به آنها را حذف کنید تا آنها را به شما به هیچ وجه مفید باشد. اگر نشده بود از صفحه رسمی آن به دست آورد، شما باید TrackAPackage Toolbar نیز خاتمه.

چگونگی حذف TrackAPackage Toolbar

به منظور حذف TrackAPackage Toolbar از مرورگرهای خود را، شما باید به آن را از ویندوز پاک کنید و سپس تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد. در صورتی که شما نیاز به دستورالعمل های کامل می توانید آنهایی که ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما می خواهید برای از بین بردن TrackAPackage Toolbar همراه با دیگر برنامه های ناخواسته است که در سیستم شما, شما باید برای حذف خودکار گزینه بروید. دانلود و نصب ضد بدافزارها و آن استفاده از اسکن کامپیوتر شما. آن همه تهدیدات بالقوه را شناسایی و به شما پس از آن قادر خواهید بود به خاتمه TrackAPackage Toolbar. نرم افزار همچنین رایانه از مشابه و خطرناک عفونت های آنلاین نگه دارید.

حذف TrackAPackage Toolbar

TrackAPackage Toolbar را از ویندوز حذف

حذف TrackAPackage Toolbar از ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف → برنامه TrackAPackage پاک →

حذف TrackAPackage Toolbar از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → TrackAPackage حذف →

پاک کردن TrackAPackage Toolbar از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → TrackAPackage حذف →

بازنشانی تنظیمات مرورگر وب

Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → پیشرفته زبانه تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازیابی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف TrackAPackage Toolbar

پاسخ دهید