حذف Traffic Junky

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Traffic Junky

Traffic Junky سرور سخت است که با این نسخهها کار به عنوان آگهی سپرده گذاری محتوا است که در خدمت تبلیغات به سایت های مشکوک است. اگر شما به طور کلی دور زدن این سایت، با این حال، این است که شما از محتوای تبلیغاتی رسیده بودن معنا نیست.

تبلیغات ممکن است در مرورگر اینترنت خود را توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که بر روی سیستم شما تصادفی نصب کرده اید ممکن است نمایش داده شود. به منظور جلوگیری از این تبلیغات که Traffic Junky است ارسال به مرورگر خود، شما ممکن است نیاز به برنامه های مشکوک را از رایانه خود حذف. حذف Traffic Junky ASAP.

Traffic Junky حذف Traffic Junky

دانلود ابزار حذفبرای حذف Traffic Junky

هر چند شما همچنین اشکال دیگر از تبلیغات آنلاین مراقب باید آن شناخته شده است که تبلیغات Traffic Junky آشکار خود را عمدتا از طریق آگهی ها. اگر شما نمی خواهید برای هدایت به سایت های شخص ثالث خطرناک و آلوده به بدافزارها، نه بر روی تبلیغات کلیک کنید شما در این وب سایت های مشکوک به عنوان سایت های پورنو یا دزدان دریایی را مشاهده کنید. با کلیک کردن بر روی آگهی ویژه شما ممکن است که به محتوای که توسط احزاب مخرب ساخته شده افشا. گاهی اوقات این تروجان ها یا ransomware است که شما نیاز به حذف از سیستم شما ممکن است بلافاصله زیرا آنها خطرات سطح بالا; وقتی که شما گشت و گذار در اینترنت از این رو، به طور کلی همیشه محتاط باشد.

Traffic Junky ممکن است برنامه های مشکوک به نمایش محتوای تبلیغاتی بر روی کامپیوتر شما را استخدام کنند. گاهی این برنامه ممکن است دسترسی به سیستم خود را بدون اجازه گرفتن; گاهی اوقات شما خود ورودی خود اجازه ممکن است. در هر صورت احتمال دارد که آنها نه شما به تنهایی اما همراه با نرم افزار اضافی رسیدن است. ما توصیه می کنیم که شما ابزار حذف تروجان مورد اعتماد است که تمام برنامه های کاربردی بالقوه خطرناک شناسایی حتی قبل از آنها وارد کامپیوتر خود نصب کنید. یاد داشته باشید که دانلودکنندگان و نصب است که شما ممکن است به اجرا در سایت های شخص ثالث ممکن است مورد استفاده برای ارسال برنامه های کاربردی غیر قابل اعتماد را بر روی کامپیوتر شما. اگر شما در حال حاضر در مرورگر اینترنت خود را با جریان مداوم آگهی های م، ممکن است که وجود دارد در حال حاضر نرم افزارهای مخرب بر روی سیستم شما است که شما نیاز به حذف است.

چگونه به حذف Traffic Junky

Traffic Junky مسئول تبلیغات نمایش در مرورگر اینترنت خود است. بنابراین، شما نیاز به حذف برنامه های مشکوک که برای فعال کردن تبلیغات در مرورگر اینترنت خود را به عهده دارند. این ممکن است برای پیدا کردن و Traffic Junky به خاتمه دستی پیچیده; با این حال، یک راه حل وجود دارد: ابزار حذف تروجان قابل اعتماد و آزمایش شده است. به یاد داشته باشید قبل از آنها آسیب سیستم خود را دلیل آن می تواند به توقف برنامه های کاربردی بالقوه خطرناک antimalware نرم افزار است که همیشه یک سرمایه گذاری خوب.

حذف Traffic Junky

حذف Traffic Junky از ویندوز 8 و 8.1:

 • باز افسون نوار و تنظیمات را انتخاب کنید.
 • در لیست تنظیمات صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • تحت نظر توسط نمادهای کوچک را انتخاب کنید.
 • برنامه ها و ویژگی های.
 • نرم افزار ناخواسته را به لیست برنامه انتخاب کنید و حذف و تغییر را کلیک کنید.

حذف Traffic Junky از ویندوز 7 و ویستا:

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 • نظر توسط نمادهای کوچک انتخاب کنید.
 • برنامه ها و ویژگی های.
 • نرم افزار ناخواسته در لیست برنامه و عزل و تغییر را کلیک کنید.

Traffic Junky از ویندوز ایکس پی از بین بردن:

 • دکمه شروع به باز کردن منوی شروع کلیک کنید و سپس صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • نمای دسته در سمت چپ کلیک کنید و افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
 • برنامه آیا می خواهید در لیست برنامه حذف را انتخاب کنید.
 • روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Traffic Junky

پاسخ دهید