حذف TranslationBuddy Toolbar

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف TranslationBuddy Toolbar

اگر home.tb.ask.com و یا search.tb.ask.com ابزار صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را جایگزین است، به این معنی که برنامه های ناخواسته در سیستم شما وجود دارد. اگر شما فقط TranslationBuddy Toolbar از آن صفحه رسمی translationbuddy.comرا دریافت، مرورگر شما ربوده ممکن است در حال حاضر. Hijacker تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما و دیگر تغییرات غیر مجاز است.

آن نه شما به هیچ وجه بهره مند شوند. نگرانی اصلی این برنامه است توزیع محتوای تجاری شخص ثالث آن مشروع است یا نه. معمولا، آن نیست. TranslationBuddy Toolbar نیز همراه با نرم افزار، اغلب در Installcore نصب می آید. اگر شما می خواهید برای بازگرداندن تنظیمات مرورگر شما و خلاص شدن از شر همه داده های بی فایده، شما باید TranslationBuddy Toolbar را از کامپیوتر خود را حذف کنید.

home.tb .ask .com  حذف TranslationBuddy Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف TranslationBuddy Toolbar

TranslationBuddy Toolbar چگونه کار می کند؟

پس TranslationBuddy Toolbar وارد سیستم شما این صفحه هر بار که مرورگر خود را باز می کنید و شما را مجبور به استفاده از موتور جستجوی اصطلاح را ببینید. این چیزی است که ما توصیه به عنوان نرم افزار به شما نشان خواهد داد تبلیغات و لینک به جای نتایج واقعی حمایت مالی نیست. علاوه بر این، شما همچنین بسیاری از دیگر آگهی روی صفحه نمایش شما خواهید دید و شما نیز ممکن است در وسط مرور خود را هدایت کنید. اطلاعات تجاری را آهسته کردن سرعت اینترنت شما و صفحات را طولانی تر به بار.

علاوه بر اختلالات ذکر شده در بالا شما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که TranslationBuddy Toolbar ممکن است شما به تبلیغات جعلی را افشا. اگر شما روی یک لینک خراب کلیک کنید شما می توانید به وب سایت هک هدایت و کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. این منجر به آسیب های جدی سیستم. شما همچنین می تواند به از دست دادن اطلاعات شخصی خود را و اگر شما اتفاق می افتد که عواقب مالی رنج می برند. فرمان روشن از تبلیغات این است آنچه شما نیاز دارید تا زمانی که شما TranslationBuddy Toolbar به خاتمه دادن به است.

TranslationBuddy Toolbar  حذف TranslationBuddy Toolbar

چگونه برای حذف TranslationBuddy Toolbar از کامپیوتر من?

قابل اطمینان ترین راه حل برای حذف TranslationBuddy Toolbar این است که پیاده سازی یک ابزار ضد بدافزارها. حذف نرم افزارهای مخرب اسکن کامپیوتر شما، شناسایی عناصر all hijacker و TranslationBuddy Toolbar بطور کامل پاک. شما به نگرانی در مورد تجدید کرم برنامه و یا در مورد عفونت های دیگری که شما ممکن است گرفتن آنلاین، زیرا امنیت نرم افزار خواهد شد به حفاظت رایانه شما از حالا به بعد داشته باشد. راه حل های جایگزین برای حذف TranslationBuddy Toolbar به برنامه که آن را همراه با آمد و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را حذف می شود. شما دستورالعمل در مورد نحوه انجام این حق زیر این مقاله پیدا کنید. شما باید قادر به خلاص شدن از شر TranslationBuddy Toolbar خوب اگر شما مراحل صحیح را دنبال کنید.

حذف TranslationBuddy Toolbar

حذف برنامه های ناخواسته

• کلیک بر روی شروع و به کنترل پنل بروید
• انتخاب حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
• حذف نرم افزار ناخواسته

N.B. دسترسی به کنترل پنل در ویندوز 8 با راست کلیک کردن بر روی گوشه سمت چپ صفحه نمایش.

TranslationBuddy Toolbar از مرورگرهای حذف

Internet Explorer

• آیکون چرخ دنده → گزینه های اینترنت → → “زبانه پیشرفته” را مجدداً تنظیم
• جعبه و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

• Alt + H → با اطلاعات عیب یابی → Firefox تنظیم مجدد
• این تایید و روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

• منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر
• کلیک کنید دوباره تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TranslationBuddy Toolbar

پاسخ دهید