حذف Traxxen adware

دسته‌بندی نشده

Traxxen یک افزونه مرورگر نمایش جعبه مشابه نشان در حالی که مرور سایت های مختلف است. این نتایج “مشابه” لینک پرداخت می شود، بنابراین این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و باید حذف شود. علاوه بر این، Traxxen (و یا نرم افزارهای مرتبط) «کوپن» و مقایسه قیمت در حالی که در حال دیدن سایت محبوب خرید پورتال های مختلف صفحه نمایش ممکن است. کوپن به درایو شما را به خرید آیتم های مختلف و درآمد هزینه ارجاع استفاده می شود. مانند ty او ترین نرم افزار کوپن، بسیار آزار دهنده و حفظ حریم خصوصی خطر است: مرور خود را از طریق Traxxen خدمات ردیابی و ممکن است با شرکت های دیگر به اشتراک گذاشته.

Traxxen صلیب مرورگر پلاگین، برای مقاصد تبلیغاتی و ایجاد شده است. این گرفته شده است به برنامه های ناخواسته و یا سخت است چرا که آن را به کاربر سیستم ارتشاح بدون یکی حتی دانستن است در مورد آن. به محض آن که می کند، Traxxen hijacks و manipulates همه مرورگرهای اصلی وب (اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم, فایرفاکس و غیره) با نمایش انواع تبلیغات مانند پنجره های بازشو، تبلیغات ویدئویی در متن آگهی تبلیغات موتور جستجو حتی. این نوع برنامه ها تجربه بهتر مرور و تبلیغات مرتبط تر ارائه می دهند اما در واقع Traxxen و نوع مشابه از برنامه فقط کاربران کامپیوتر با تبلیغات بی فایده و تحریک کننده هرزنامه. اگر چه این برنامه در نظر گرفته نمی شود یک ویروس, آن می تواند بسیاری از آسیب. آن ممکن است کاهش یک سیستم هدایت به سایت های مشکوک و مسائل مشابه با شروع. آن نیز ممکن است شروع ردیابی و مرور تاریخچه, نمایش داده شد جستجو و غیره ضبط دانلود ابزار حذفبرای حذف Traxxen adware

Traxxen در بسته های نرم افزاری رایگان نرم افزار مختلف شامل بیش از به طور معمول. این بسته های نرم افزاری به طور معمول ساخته شده اند یا توسط توسعه دهندگان نرم افزار آزاد و یا شرکت های بازاریابی. نوع اول بسته نرم افزاری شامل نرم افزارهای مخرب کمتر به طور معمول، در حالی که نوع دوم خواهد شد با جاسوسافزار، هواپیماربایان و کهنه. این نرم افزار از طریق سایت های دانلود و یا تبلیغات مختلف در سایت های shadier توزیع شده است. سازندگان امیدواریم که که شما را از این واقعیت است که نرم افزار های دیگر مانند traxxen گنجانده شده تا آنها به شما حمله می تواند با تبلیغات و hijacks دست.

چگونه Traxxen می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

است که چگونه راه شایع ترین Traxxen به یک سیستم اضافه شده است با نصب نرم افزار آزاد “تبدیل PFD رایگان” “HD پخش ویدئو” و غیره. چرا که با هدف قرار دادن “سریع”، “سریع” و یا “اساسی” نصب، شما می توانید یک دسته از برنامه های شما نیست حتی در وهله اول می خواستم بنابراین، در هنگام نصب برنامه شما با آن آشنا هستید، شما باید خیلی مراقب باشید توجه به هر مرحله نصب و راه اندازی پرداخت. اگر شما در مورد این نرم افزار شما می رویم به نصب مطمئن، بهتر است به روش نصب “پیشرفته” را انتخاب کنید و انتخاب کردن از برنامه های ناخواسته و غیر ضروری است. اگر فکر می کنید که ویروس Traxxen است شما ماشین نفوذ بهتر اسکن کامپیوتر با نرم افزار ضد جاسوس افزار مشروع و خلاص شدن از شر فایل های ناخواسته است. شما همچنین می توانید مراحل زیر است که کمک خواهد کرد که شما این برنامه های ناخواسته حذف به سرعت و با خیال راحت استفاده کنید.

Traxxen یک افزونه مرورگر است. این به این معنی که شما باید برای حذف آن به طور جداگانه از تمام مرورگرهای خود اگر کنترل پنل حذف خواهد شد. دستورالعمل حذف برای این نوع از انگل کامپیوتر اینجا هستید:

چگونه به حذف Traxxen

اگر متوجه تغییر مسیر Traxxen آگهی که می گویند Traxxen آگهی و Traxxen معاملات رایانه بود تحت تاثیر قرار توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. با این حال، شما به راحتی از این برنامه می توانید خلاص. شما فقط نیاز به دنبال این دستورالعمل گام به گام: نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، Traxxen و دیگر نوشته های ناشناخته به دنبال.
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

پس از آن، مرورگر خود را تنظیم مجدد: اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن فرمت Traxxen و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

در نهایت، بررسی رایانه خود را با ضد جاسوس افزار معتبر و مطمئن شوید که عاری از ویروس ها است. ما توصیه می کنیم با استفاده از این برنامه: SpyHunter،دانلود ابزار حذفبرای حذف Traxxen adware

پاسخ دهید