حذف TR/Dropper.Gen

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف TR/Dropper.Gen

TR/Dropper.Gen تشخیص عمومی استفاده شده توسط برنامه های ضد ویروس مختلف برای نرم افزارهای مخرب مبتنی بر تروجان است. این نوع از برنامه مخرب قادر به حذف نرم افزار های بدخیم دیگر بر روی کامپیوتر با تروجان که سایبر جنایتکاران می توانید استفاده کنید به طور بالقوه ناخواسته برنامه ها و نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما نصب است.

همچنین می توانید malfunctions جدی دیگر شود. اگر شما از دریافت هرزنامه پست الکترونیکی پیوست یا کلیک روی یک لینک خراب شده شما توسط برنامه بدست دارند ممکن است آلوده. اغلب مخرب در صورت مبدل به عنوان یک ابزار مفید است یا به روز رسانی ارائه شده در آگهی جعلی است به همین دلیل است که شما تنها باید دانلود برنامه های کاربردی از منابع رسمی. اگر شما متوجه این عفونت در رایانه شما نیاز به حذف TR/Dropper.Gen به محض این که شما احتمالا می تواند.

TRDropper.Gen  حذف TR/Dropper.Gen

TR/Dropper.Gen چگونه کار می کند؟

TR/Dropper.Gen خود را با کپی کردن فایل .exe را به پوشه های ویندوز نصب می کند. آن نیز تغییر رجیستری در هر بار کامپیوتر خود را روشن کنید که این فایل را اجرا می کند. بدافزارها سپس فایروال ویندوز خود را غیر فعال می کند، پورت را بدون تو دانستن در مورد آن باز می شود و خاموش برنامه های امنیتی. این است که برای رها کردن دیگر برنامه های مخرب بر روی کامپیوتر شما است که خواهد شد سرقت اطلاعات خصوصی خود را انجام داده است. برنامه ها ممکن است keystrokes خود را ضبط و ارسال آنها به سرور از راه دور. آنها همچنین شما مرورگرهای مختلف تبلیغات جعلی و لینک خراب به آنها اضافه کردن و تغییر دادن تنظیمات خود را بگذارد.

علاوه بر این، TR/Dropper.Gen اجازه می دهد تا مجرمان سایبر را روی رایانه خود را کاملا. شما فایل های خود را از دست بدهد و ممکن است قادر به باز کردن برنامه های خاصی را در تمام. همه از این می تواند منجر به آسیب های شدید سیستم به یک نقطه که در آن شما دیگر قادر خواهید بود به استفاده از کامپیوتر شما. هر چه زودتر شما این مشکل بهتر است مراقبت از. شما نیاز به TR/Dropper.Gen به خاتمه بلافاصله.

چگونه برای حذف TR/Dropper.Gen از کامپیوتر من?

روشن است که شما باید برای از بین بردن TR/Dropper.Gen از کامپیوتر شما است. تنها راه برای انجام این کار با استفاده از نرم افزار ضد تروجان قابل اعتماد است. متاسفانه، مگر اینکه شما دانش کامپیوتر پیشرفته هیچ راهی برای TR/Dropper.Gen به صورت دستی حذف کنید وجود دارد. اگر شما ابزار حذف تروجان در حال حاضر، اما نه برای کمک به شما به نظر می رسد، شما باید سیستم قدرتمند ضد بدافزارها ارائه شده در اینجا دانلود کنید. آن را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی همه تهدیدها و عزل TR/Dropper.Gen و همچنین به عنوان فایل های مخرب دیگر. مهم است که یک ابزار حذف و جلوگیری از تروجان قدرتمند اگر شما می خواهید برای جلوگیری از عفونت های مشابه در آینده و حفظ کامپیوتر شما امن و مطمئن است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TR/Dropper.Gen

پاسخ دهید