حذف TR/FakeAV

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف TR/FakeAV

مدت وسیع TR/FakeAV بی شماری از برنامه های مختلف که برای فریب کاربران و سرقت پول خود را ایجاد می شوند را پوشش می دهد. جنایتکاران و مجرمین قادر به انجام همه چیز را متقاعد کند که کامپیوتر شما آلوده است و شما باید آن را با خرید یک نسخه کامل از ابزار ظاهرا مفید کمک خواهد کرد.

از آنجا که اکثریت کاربران تا زمانی که با یک لیست طولانی از «تهدیدهای» که آنها توافق برای خرید نرم افزار ارائه شده بدون تاخیر مواجه ترسم این باره اغلب موفق هستند. متاسفانه، این راه آنها اطلاعات خصوصی نتیجه تبدیل شدن قربانیان جدیدترین مجرمان اینترنتی نشان می دهد. بسیار مراقب باشید و TR/FakeAV را از سیستم خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TR/FakeAV

TR/FakeAV چکار می کند؟

معمول ترین روش بازی TR/FakeAV نرم افزار کاربران از پول خود را با تظاهر به ضد ویروس مشروع است. سازندگان آن ماهرانه تقلید برنامه امنیتی قابل اعتماد برخی از رابط مطمئن شوید اگر کاربران تجربه است، که آنها قادر به دیدن تفاوت نخواهد. توانایی نگاه حرفه ای است مهم ترین ویژگی هر برنامه TR/FakeAV از موفقیت طرح را تضمین می کند. هنگامی که کاربران معتقد هستند که آنها در حال برخورد با یک ابزار امنیتی معتبر، سرکش به راحتی آنها را به خرید نرم افزار امنیتی ترویج persuades.

اگر نمی TR/FakeAV بلافاصله حذف برنامه دستاوردهای اعتماد کاربر و نمایش اسکن جعلی هشدار امنیتی جعلی و پیام های مشکوک دیگری شروع می شود. این اطلاعات قرار است به ترساندن شما به باور که کامپیوتر خود را پر از عفونت های مخرب است که باید بلافاصله از آن حذف کنید. برای بیشتر اثبات به شما که کامپیوتر شما آلوده است، سرکش بلوک در حال اجرا فایل های .exe, اتصال به اینترنت، سقوط نظام و پس زمینه را تغییر می دهد. مطمئن باشید که گزارش های جعلی هستند و حتی اگر برخی از برنامه های ناخواسته داخل کامپیوتر شما وجود دارد, نرم افزارهای مخرب قادر به کشف آن نخواهد بود. ماندن از دکمه ‘دانلود’ ارائه شده و مراقبت از TR/FakeAV حذف.

تمام این ویژگی ها به نرم افزار TR/FakeAV در همه خانواده ها که آن را تولید مشترک هستند. برجسته ترین آنها در این لحظه خانواده FakeRean است که به تولید بسیاری از برنامه های مشابه مانند TrojanDropper:Win32/Holi.gen است!A, TrojanDownloader:Win32/Cbeplay.I, Win32/Oficla، Win32/Rugzip, و بسیاری دیگر. همه آنها به طور جدی می تواند رایانه شما آسیب برساند و نتیجه شما باید TR/FakeAV را از سیستم خود حذف.

قبل از اینکه شما از بین بردن TR/FakeAV، شما باید بدانید چگونه آن وارد کامپیوتر خود را در وهله اول. این برنامه ها معمولا از طریق هرزنامه پیوست های ایمیل، همراه با نرم افزار رایگان وب سایت های مخرب و تبلیغات جعلی توزیع شده است. در آینده بیشتر مراقب شود در حالی که گشت و گذار در اینترنت و استفاده از ابزار پیشگیری معتبر نرم افزارهای مخرب محافظت از سیستم شما.

چگونه به حذف TR/FakeAV

ما به شدت شما را در برابر تلاش برای حذف TR/FakeAV خود توصیه. این فرایند بسیار مشکل و پیچیده برای کاربر بی تجربه است. بهترین گزینه این است که نصب اسکنر قدرتمند و اجازه دهید آن را پاک TR/FakeAV.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TR/FakeAV

پاسخ دهید