حذف TrimModule

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف TrimModule

TrimModule چیزی بیش از برنامه تند و زننده ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری است که در مرورگر وب خود را با تبلیغات ناخواسته را سیل خواهد شد است. با توجه به این واقعیت است که این نرم افزار در راه غیر قانونی سفر هنگامی که آن را در حال حاضر داخل رایانه شما فقط آن اطلاع می دهد. با این حال، یک چیز دشوار است برای انجام نیست – معمولا تبلیغات نمایش داده شده توسط سخت TrimModule با شعار “تبلیغات توسط TrimModule” با برچسب یا “به شما TrimModule به ارمغان”، بنابراین اگر شما متوجه این رخداد در هر یک از مرورگر وب خود، کامپیوتر شما قطعا آلوده است و شما نیاز به مراقبت از آن – TrimModule حذف.

دو روش رایج ترین چگونه شما TrimModule – دستی و یا به طور خودکار می تواند بین بردن وجود دارد. بنابراین توصیه می کنیم شما را به انتخاب این روش بسیار ساده تر و کمتر وقت گیر برای این به طور خودکار انجام است. به سادگی دانلود نرم افزار قابل اعتماد ضد بدافزارها از مانند SpyHunter و رایانه خود را با آن اسکن. این بلافاصله شناسایی و حذف TrimModule خوب. آن همچنین حفاظت رایانه شما از مشابه عفونت در آینده، بنابراین آن را به ارزش نگه داشتن آن بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TrimModule

در صورتی که نمی خواهید هیچ نرم افزار اضافی ضد بدافزارها به صورت شما می توانید TrimModule دستی حذف کنید. با این حال، این فرآیند نیاز به دانشی خاص، بنابراین ما راهنمای گام به گام TrimModule دستي به شما کمک کنند را توسعه داده اند. تمام مراحل را با دقت دنبال کنید و شما قادر به حذف TrimModule توسط خودتان. اگر شما برخی از مشکلات در طول حذف TrimModule مواجه اند، احساس رایگان برای تماس با ما در بخش نظرات زیر وارد نمایید و ما بهترین های ما برای کمک به شما تمام انجام دهد. اگر می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد ویژگی های خاصی از TrimModule، فقط ادامه خواندن این مقاله.

به عنوان افزودنی مرورگر است که می تواند به همه اکثر محبوب مرورگرهای وب موزیلا Firefox Google Chrome Internet Explorer یا حتی صفری از جمله اضافه کار می کند. این بدان معنی است که کاربران اپل نیز آلوده می تواند. TrimModule تبلیغات در انواع شکل، مانند تبلیغات پاپ آپ، پاپ تحت، در متن یا بنر نمایش داده خواهد شد. برگه یا پنجره حتی با تبلیغات جدید می توانید در مرورگر وب خود را در هر زمان نیز افتتاح شد.

اگر شما این کار، چون شما را بلافاصله به وب سایت های دیگر که ممکن است توسط مجرمان اینترنتی مختلف مانند هکرها یا scammers متعلق به هدایت ما بر روی هر یک از این تبلیغات کلیک کنید توصیه نمی. به این ترتیب رایانه با ویروس های دیگر آلوده می تواند یا در صورتی که شما تلاش برای خرید چیزی را در وجود شما حتی می توانید دریافت فریب خوردن و سخت خود پول به دست آورده را از دست.

چرا باید TrimModule حذف کنم

این است زیرا TrimModule را به عنوان تبلیغات شبکه برای مجرمان اینترنتی کار می کند. از آنجایی که آنها ممنوع از تمام شبکه های مشروع تبلیغاتی مانند تبلیغات Google یا Facebook, آنها سخت مثل این به وب سایت خود را ترویج و رانندگی برخی از ترافیک به آنها استفاده کنید. این اگر شما در حفظ و TrimModule بر روی کامپیوتر شما نصب شده، می شود گفت، مجرمان اینترنتی شما در مرورگر وب خود را به صورت روزانه حق برسد و این واقعا خطرناک است.

یکی دیگر از ویژگی های ناخواسته از TrimModule جمع آوری داده ها است. پس از نصب, آن جمع آوری اطلاعات مختلف در مورد شما در حال دیدن سایت عادات مانند سابقه مرور جستجو نمایش داده شد بیشتر بازدید سایت و یا حتی خود IP و آدرس های ایمیل. آنها با تنظیم تبلیغات آن با توجه به اطلاعات جمع آوری شده و بنابراین افزایش شانس که شما خواهد شد در یکی از آنها کلیک کنید آنها را حتی بیشتر مربوطه و جذاب برای شما این راه. و چون آنها پرداخت برای هر کلیک شما را که هدف اصلی این TrimModule.

TrimModule توزیع شده است به همان شیوه به عنوان بسیاری از سایر نرم افزارهای مخرب این نوع – همراه با برنامه های کاربردی که از اینترنت رایگان دریافت می شود. یعنی زمانی که شما دانلود بعضی از پی دی اف ژنراتور و یا دستگاه پخش رسانه ای, احتمال وجود دارد که TrimModule کنار بدون تو حتی از آن آگاه بودن نصب خواهد شد. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این اتفاق می افتد، بنابراین توجه نزدیک به مراحل نصب نرم افزار.

هرگز هر مراحل جست و خیز و همیشه حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته صورت امکان انتخاب کردن. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای دیدن تمام گزینه های موجود و ایجاد تغییرات لازم. به دنبال چک باکس ها مختلف است که در حال حاضر می تواند برای شما بررسی می شود. اگر شما متوجه است که برخی از نرم افزار اضافی که شما آگاه از کنار نصب شده است–این نصب به پایان خواهد رسید چرا که احتمالا TrimModule یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می توان آن را اجازه نمی دهد.

حذف TrimModule

removal instructions en حذف TrimModule

دانلود ابزار حذفبرای حذف TrimModule

پاسخ دهید