Triple-search.com را حذف کنید

دسته‌بندی نشده

چگونه برای تغییر مسیر حذف Triple-search.com (جستجو سه مرورگر Hijacker برداشتن)

Triple-search.com hijacker مرورگر ایجاد شده توسط Montiera فن آوری های LTD. است نصب این نرم افزار ناخواسته همراه با نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش بسته بندی به نام. معمولا سه گانه جستجو نوار ابزار ارتشاح کاربر مرورگر اینترنت (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس) بدون رضایت خود را و تغییر اینترنت مرورگر صفحه اصلی پیش فرض جستجو موتور تنظیمات و تغییر آنها را به Triple-search.com.

triple search Triple search.com را حذف کنیددانلود ابزار حذفبرای حذف Triple-search.com

Triple-search.comچیست؟

در حالی که این hijacker مرورگر ظاهر می شود ممکن است به عنوان خطر عفونت مخرب کاربران اینترنت باید بدانند که استفاده از این وب سایت برای یک اینترنت جستجوهای روزانه توصیه نمی شود–آن را ردیابی کاربران در حال دیدن سایت اینترنت با ثبت آی پی آدرس و جستجوی نمایش داده شد وارد, علاوه بر این، در این وب سایت قادر به استفاده از فریبنده موتور جستجوی اینترنتی که فراهم می کند نتایج جستجو مشکوک است.

تغییر مسیر مرورگر Triple-search.com ممکن است منجر به عفونت های مخرب و سرقت هویت بنابراین آن را برای از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگرهای اینترنت توصیه می شود. این تنظیمات مرورگر تغییر سخت نزدیک است مربوط به بابل ltd می باشد–این توسعه دهنده نرم افزار رایگان برای توزیع نوار ابزار بابل و دیگر برنامه های ناخواسته شناخته شده است. Triple-search.com مرورگر hijacker یکسان به مدل های قبلی است که کاربران اینترنت به dalesearch.com، دلتا Search.com BuenoSearch.com و Searchgol.com سازندگان این دولت نوار ابزار مرورگر است که آنها افزایش کاربر در حال دیدن سایت اینترنت توسط نمایش لینک سریع به وب سایت های محبوب رادیو اینترنتی و ارائه با موتور جستجوی اینترنتی قابل اعتماد، اما در واقع آنها به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و آن طبقه بندی شده است توصیه نمی به استفاده از تغییر مسیر و plug-in های مرورگر ایجاد شده توسط Montiera فن آوری های آموزشی ویبولیتین است

چگونه برای حذف Triple-search.com تغییر مسیر از اینترنت اکسپلورر/فایرفاکس/کروم (راهنمای حذف)

برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین برنامه های کاربردی ناخواسته کاربران کامپیوتر باید بسیار مواظب هنگامی که دانلود و نصب نرم افزار آزاد است. اگر مدیریت دانلود خود را توسط برخی از مشتری دانلود حتما به نصب برنامه های افزودنی مرورگر آگهی. هنگام نصب برنامه های دانلود شده در حال حاضر استفاده از “سفارشی” یا “پیشرفته گزینه های نصب”، این مرحله نصب و راه اندازی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه آشکار می تواند. کاربران کامپیوتر که مرورگر تغییر مسیر به Triple-search.com در حال تجربه باید استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن سخت از مرورگر اینترنت خود را.

حذف جستجو های سه گانه از کروم

فرمت نوار ابزار:

 1. Google Chrome را باز کنید.
 2. سفارشی کردن و کنترل دکمه (نماد “3 رگه” یا روی نماد آچار در نسخه های قدیمی تر) کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. پسوندهای منوی سمت چپ کلیک کنید.
 4. حذف/غیرفعال کردن نوار ابزار سه گانه.

موتورهای جستجوی پیش فرض:

 1. از سفارشی کردن و کنترل دکمه (نماد “3 رگه” یا روی نماد آچار در نسخه های قدیمی تر)، تنظیماترا انتخاب کنید.
 2. در بخش جستجو مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید و جستجو سه گانه حذف از لیست موتورهای جستجوی پیش فرض.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

صفحه اصلی:

 1. Google Chrome را باز کنید.
 2. کلیک کنید دکمه سفارشی کردن و کنترل (نماد “3 رگه” یا روی نماد آچار در نسخه های قدیمی تر)، تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. در بخش در راه اندازی مجموعه ای از صفحات و حذف آدرس سه گانه (شما می توانید مجموعه ای یک صفحه اصلی متفاوت با وارد کردن یک آدرس اینترنتی انتخاب شما) کلیک کنید.
 4. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 5. در بخش ظاهر، روی تغییر کلیک کنید و URL سه گانه (شما می توانید یک صفحه اصلی متفاوت تنظیم) را حذف کنید.
 6. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Triple-search.com

پاسخ دهید