حذف Trojan.Badur

Trojan

راهنمایی در مورد حذف Trojan.Badur

Trojan.Badur اسب تروا است. با به کارگیری بخار ربات بازی پلت فرم است که مردم را به عنوان دوستان اضافه می کند و می فرستد یک لینک کوتاه شده که حاوی برنامه مخرب صورت مبدل به عنوان یک فایل محافظ صفحه نمایش کار می کند. هنگامی که باز، یک backdoor که اجازه می دهد برنامه مخرب به سیستم شما وارد می سازد. این اطلاعات ورود به سیستم بخار خود را دزد و طول می کشد بیش از حساب است. اگر این وضعیت برای شما آشنا احساس، در اینجا به توضیح دهید که چگونه کار می کند و چگونه به حذف Trojan.Badur هستیم.

هنگامی که شما درخواست دوستی از یک فرد ناشناخته قبول Trojan.Badur سیستم خود را آلوده. پس از قبول این ربات به عنوان یک دوست یک چت پاپ آپ بلافاصله می آید. این “فرد” خود را به عنوان یک دوست واقعی زندگی معرفی و لینک bit.ly به عکس به شما می دهد. چون برخورد با پشتیبانی از مشتری بخار برای بازگرداندن هر مورد سرقت می تواند مدت زمان طولانی را با احتیاط از لینک های کوتاه شده بودن به معنای واقعی کلمه شما مشکل زیادی بعد از آن در صرفه جویی می تواند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Badur

وقتی کلیک لینک کوتاه شده شما می توانید به درایو گوگل که در آن میزبانی فایل, IMG_211102014_17274511.scr, هدایت می شوید. از آنجا که “و تایید = no_antivirus” اضافه شده است به گوگل آدرس درایو، شما با استفاده از گزینه های در حال اجرا و یا ذخیره پرونده در رایانه شما بلافاصله ارائه شده. نرم افزارهای مخرب است که هک حساب بخار بار اگر روی اجرا کلیک کنید. در این مورد، شما باید کلاینت شما بخار را ببندید و Trojan.Badur همراه با هر گونه فایل های مخرب دیگر بلافاصله. در غیر این صورت، اگر شما انتخاب می کنید برای ذخیره فایل بر روی کامپیوتر شما همراه با Trojan.Badur بلافاصله آنرا حذف و سیستم خود را با برنامه حذف نرم افزارهای مخرب اسکن.

حتی اگر شما دوستان درخواست از کاربران بخار را قبول نمی کند شما هنوز هم توسط Trojan.Badur آلوده دریافت می تواند. اگر Trojan.Badur دوست شما حساب hacks، ربات مسئول کنترل مشتری خود را و شروع به هرزه نگاره، هر کس در لیست دوستان با لینک کوتاه شده. اگر این لینک را کلیک کنید، شما نیز آلوده می شود. قبل از کلیک کردن روی هر لینک به این می شود که اندازه گیری ایمنی خوب را امتحان کنید و با دوستان خود گپ بزنید. اگر کسی پاسخ نمی کند، به عنوان آن می تواند یک ربات ما نه با کلیک بر روی هر چیزی، راهنمایی کند.

شما ممکن است فکر می کنم که Trojan.Badur خیلی نگران نیست، اما تروجان ها به طور کلی نوع مخرب است که اغلب به عنوان یک backdoor، عمل امکان کنترل آن را به انجام اقدامات مختلف بر روی کامپیوتر آلوده است. نوع آسیب شما به بستگی به طور کامل چه تروجان می تواند برنامه ریزی شده به انجام. این می تواند فرمت هارد دیسک، کمک کنترل کننده به تماشای صفحه نمایش خود را از راه دور، ورود keystrokes خود را ضبط فیلم وب کم خود را و یا فقط بیش از سیستم شما و کنترل از راه دور آن را از طرف دیگر جهان است. تروجان ها کسب و کار جدی است. شما باید چشم انداز سهل انگار در مورد امنیت خود را ندارد.

چگونه به حذف Trojan.Badur

اگر شما گمان می برند که شما توسط Trojan.Badur آلوده شده اند, مشتری بخار اول خارج شوید. سپس رفتن به مدیر وظیفه و برای پروسه های مشکوک مانند wrrrrrrrrrrrr.exe vv.exe و یا هر گونه فایل های ناآشنا روند. آنها را انتخاب کنید و End Process کلیک کنید. اکنون, دانلود ابزار حذف تروجان قابل اعتماد، سیستم خود را اسکن و حذف Trojan.Badur. را کاملا مطمئن شوید که شما بخار حساب امن، نصب مجدد مشتری و رمز عبور خود را تغییر دهید. فراموش نکنید که به تغییر رمز عبور خود به طور منظم.

حذف Trojan.Badur

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Badur

پاسخ دهید