حذف Trojan.Banker

Trojan

راهنمایی در مورد حذف Trojan.Banker

Trojan.Banker اسب تروجان است که بسیاری از نام های مختلف مانند تروجان Downloader.Win32.Agent.cvby PSW است.Banker5.BEUT Win32:Banker-GRX یا Trojan.Banker.Win32.Agent.axd یا Behav/269-Sus و بیشتر. هدف اصلی تروجان به سرقت اطلاعات شخصی مربوط به بانکداری آنلاین خود را و دسترسی به حساب بانکی شما است. این ضبط فعالیت های اینترنتی و ارسال جزئیات مهم مانند نام های کاربری و رمزهای عبور به سرور از راه دور.

یک بار اتفاق می افتد که مجرمان اینترنتی این اطلاعات به سرقت پول خود را استفاده کنید. است که چرا شما باید به سرعت عمل و حذف Trojan.Banker از کامپیوتر خود را در اسرع وقت است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Banker

Trojan.Banker نشانه چیست؟

اگر سیستم شما آلوده می شود Trojan.Banker چند از علائم است که نمایشگاه کامپیوتر شما وجود دارد. یکی از نشانه های حضور msnmsgr.exe فایل اجرایی است. اگر شما ویندوز مسنجر نصب شده بر روی کامپیوتر خود ندارید و این پرونده به نظر می رسد در مدیر وظیفه خود ویندوز سیستم خود را آلوده می تواند این معنا. علامت دیگر حضور یک پوشه C:WindowsSystem32gbiehuni.dll است. این پوشه همچنین C:WindowsSystem32gbiehabn.dll یا C:WindowsSystem32gbiehcef.dll نام می تواند.

Trojan.Banker چکار می کند؟

طوری که هر بار که شما بر روی کامپیوتر شما تبدیل آن به طور خودکار راه اندازی هنگامی که در سیستم Trojan.Banker برخی از تغییرات به تنظیمات شما می سازد. عفونت نیز تلاش برای غیر فعال کردن اجزای خاصی از نرم افزار که در بانکداری آنلاین برای احراز هویت امن استفاده می شود. اگر چه هدف اصلی برنامه به سرقت اطلاعات شخصی خود را، آن را نیز بسیار قادر به باز کردن یک backdoor برای سایر نرم افزارهای مخرب را روی رایانه شما نصب است. اگر این اتفاق می افتد که شما تجربه برخی بد عمل کردن سیستم مانند slowdowns، یخ و تصادفات. شما همچنین دسترسی به برخی از فایل های خود را مانند اسناد، عکس، فایل های سیستم و غيره بدهند. همه در تمام کامپیوتر شما بدرستی عمل نمی کند و به سختی قابل استفاده خواهد بود. که از این اتفاق جلوگیری شما نیاز به حذف Trojan.Banker به محض این که شما می توانید.

چگونه به حذف Trojan.Banker است؟

برای همیشه Trojan.Banker از رایانه شما باید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان را از بین بردن. برنامه ضد جاسوس اسکن کامپیوتر شما، همه اجزای تهدید شناسایی و خاتمه Trojan.Banker. همانطور که در حال حاضر، هر چه زودتر بهتر می ذکر شده است. به خصوص اگر تروجان در حال حاضر از سایر نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود دانلود است دستي در این صورت، امکان پذیر نیست. ابزار امنیتی قابل اطمینان سیستم خود را تکمیل Trojan.Banker حذف و همچنین با نگه داشتن کامپیوتر خود را ایمن از حملات مشابه آنلاین مراقبت از خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Banker

پاسخ دهید