Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR

Trojan

Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR تشخیص معمولی برای یک کامپیوتر تروجان است که نشان می دهد بسیاری از علائم خراب شده بر روی سیستم آلوده است. هنگامی که آن اجرا شده قادر به اضافه کردن برخی رجیستری که اجازه می دهد برنامه های مضر برای اجرای هر زمان که شما شروع به ویندوز است. بنابراین، میانگین نگه می دارد این ویروس گزارش خواهد شد اما هرگز به شما اجازه می دهد تا شما آن را به طور کامل حذف کنید.

این ویروس می تواند در همان زمان برای از بین بردن کامپیوتر شما بیشتر همراه با تروجان ها دیگر آمده است. و آن قطره چندین فایل زیر پوشه Temp ویندوز به اشغال منابع سیستم خود را در ساخت کامپیوتر شما یخ و یا سقوط تصادفی. اگر شما سعی می کنید برای اتصال به دستگاه های خارجی مانند آیفون و یا درایو فلش به رایانه در علاوه بر این، شما ببینید ممکن است پیغام خطا مانند “usbaapl64.sys با اسب تروجان آلوده است: PSW.Generic10.BPRR.” بدیهی است، میانگین است شما را از دسترسی به آی فون خود را یا دیگر دستگاه های مسدود شده. مانند تروجان ها دیگر آن می تواند از دست دادن پول و احتمالا سرقت هویت باعث چون قادر به غیر فعال کردن فایروال و سپس اجازه دسترسی سیستم آلوده به طوری که اطلاعات شخصی و اطلاعات محرمانه خواهد شد در نتیجه در معرض هکرها از راه دور است. ویروس مخرب چنین باید حذف دستی یک بار شناسایی، یا آن ممکن است پرونده آسیب, کاهش سرعت سیستم شما و حتی نقض حریم خصوصی شما.

این نوع ویروس می تواند انتقام هرج و مرج بر روی کامپیوتر شما با انجام اقدامات زیر:

1-این ویروس بدن افت می کند کردن سرعت کامپیوتر خود را که شما دچار مشکل در حالی که باز کردن برنامه و گشت و گذار در اینترنت. برای همیشه لطفا برای باز کردن برنامه یا وب سایت طول می کشد.
2. در حالی که شما گشت و گذار در اینترنت شما رایانه را در معرض خطر است اما شما از این همه شر نمی تواند نمایش آنتی ویروس نصب کرده اید تا پیام ظاهر نگه می دارد.
3. این ویروس نمی تواند خود را دیگر برنامه ضد ویروس و ضد جاسوس افزار را تعطیل خواهد شد. این ویروس نیز آلوده و فاسد خود رجیستری کامپیوتر شما کاملا نا امن ترک.
4. این ویروس غیر فعال کردن اجرای مناسب از بسیاری از برنامه های مختلف یا حتی غیر فعال کردن برخی از توابع از کامپیوتر شما.
5. سیستم بازیابی برای پاک کردن این تروجان کامل کمک نمی کند.

نحوه حذف Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR به طور موثر از کامپیوتر

  1. کامپیوتر شما به طور منظم استفاده از وصله و رفع ارائه شده توسط ویندوز به روز نگه دارید.
  2. شما باید یک برنامه آنتی ویروس قوی نصب شده در کامپیوتر شما. آنتی ویروس خود را به روز نگه دارید و آن شما را از آخرین تهدیدات محافظت.
  3. همچنین سعی کنید ترکیب یک فایروال در سیستم امنیتی خود را. سپس اگر ویندوز فایروال غیر فعال شده است سپس آن را فعال و یا اگر آن خوبی است انجام دیوار آتش قدرتمند دانلود از اینجا.
  4. در صورتی که شما لازم نیست که هر گونه برنامه های امنیتی نصب شده در کامپیوتر شما و یا خود آنتی ویروس موجود Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR را تشخیص است، سپس بهتر برنامه های آنتی ویروس قدرتمند و کارآمد ترین سال ارائه شده در زیر دانلود و اجرا اسکن رایگان برای تشخیص و تمام آثار Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR از کامپیوتر خود را به طور موثر حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan Horse PSW.Generic10.BPRR

پاسخ دهید