حذف Trojan.Ransomlock.G

Trojan

راهنمای در مورد حذف Trojan.Ransomlock.G

Trojan.Ransomlock.G نام تشخیص مورد استفاده برای شناسایی نوع تروجان Reveton است. به محض این که آن را وارد رایانه، زیرا آن بلوک دسترسی به آن و خواست باج اصطلاح را برای آن باز پرداخت این تروجان اغلب به عنوان ransomware، اشاره است. Reveton تروجان ها معمولا در اروپا، آمریکا و کانادا توزیع.

آنها اغلب ادعا می کنند دلیل شما جرمی مرتکب شده که دسترسی به کامپیوتر شما محدود شده است. “جرم” معمولا با قوانین حق تکثیر است. کلمه ارائه شده در اطلاع رسانی جعلی را باور ندارد و پول خود را هدر. به محض این که شما می توانید Trojan.Ransomlock.G را خاتمه دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Ransomlock.G

Trojan.Ransomlock.G چگونه کار می کند؟

Trojan.Ransomlock.G توزیع با استفاده از روش های مختلف روی حیله و تزویر. آن می تواند به عنوان یک پیوست ایمیل یا لینک خراب شده فرستاده شده است. آن همچنین رایانه شما از طریق دانلود همراه از منبع غیر قابل اعتماد وارد کرده اید می تواند. همه در همه، بسیار آسان را ناخواسته آلوده رایانه و است که چرا شما در حالی که مرور وب بسیار باید با احتیاط است. اگر برنامه قابل اعتماد ضد مخرب خود با این حال، در برخی موارد حتی بسیار مراقب باشید که شما کمک کند.

هنگامی که عفونت را به سیستم خود را slithers، آن را قفل رایانه و ارائه به شما با اطلاع رسانی که ادعا می کند که از امکانات دولت آمده اند. هشدار ایالات که شما قوانین کپی رایت را شکست و در حال حاضر باید جریمه پرداخت. آن می گویند اگر شما آن پرداخت، که شما قادر به باز کردن کامپیوتر خود را نخواهد می رود. معامله از طریق برخی از پول آنلاین سیستم انتقال مانند Paysafecard یا Ukash ساخته شده است قرار است. ما به شدت توصیه برابر انتقال هر گونه پول به مجرمان اینترنتی به عنوان ضمانت که آنها کامپیوتر شما باز خواهد شد وجود دارد. در واقع، که نه بعید است. در عوض، ما پیشنهاد می Trojan.Ransomlock.G به خود حذف کنید.

چگونه به حذف Trojan.Ransomlock.G

هر چه زودتر شما Trojan.Ransomlock.G از کامپیوتر شما، بهتر از بین بردن. از تهدید بسیار پیچیده، ما اقدام به Trojan.Ransomlock.G به صورت دستی حذف کنید مگر اینکه شما مهارت های کامپیوتری پیشرفته توصیه نمی. چه باید بکنید دانلود ضد مخرب ابزار و اجازه دهید آن را مراقبت از کامپیوتر شما است. حذف نرم افزارهای مخرب سیستم خود را اسکن و شناسایی تمام قطعات از عفونت. آن همچنین تهدیدهای دیگر که ممکن است بر روی آن را تشخیص دهد. هنگامی که آن را ندارد، آن به طور خودکار Trojan.Ransomlock.G و دیگر تهدیدات حذف خواهد کرد. شما را به استفاده از کامپیوتر خود را در هیچ زمان بازگشت و شما مجبور به نگرانی در مورد مشکلات مشابه در آینده خواهد شد. آنلاین شوید و دانلود ابزار امنیتی, شما نیاز به دسترسی به حالت ایمن با شبکه. در اینجا است که چگونه شما می توانید.

حذف Trojan.Ransomlock.G

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز برای دسترسی به صفحه شروع را فشار دهید
 2. باز افسون نوار و تنظیمات را انتخاب کنید
 3. حرکت به تغییر تنظیمات کامپیوتر و عمومی را کلیک کنید
 4. رفتن به پیشرفته راه اندازی
 5. راه اندازی مجدد در حال حاضر کلیک کنید و انتخاب عیب یابی
 6. حرکت به گزینه های پیشرفته
 7. تنظیمات راه اندازی را انتخاب کنید
 8. راه اندازی مجدد را کلیک کنید و فشار دهید F5
 9. باز کردن مرورگر خود و دانلود ابزار

ویندوز 7 و ویستا

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
 2. شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که صفحه بایوس از بین می رود
 3. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و مطبوعات را وارد کنید
 4. مرورگر خود را باز کنید و دانلود نرم افزار

ویندوز ایکس پی

 1. پیگیری مراحل بالا 1-3
 2. بله در کادر گفتگو کلیک کنید
 3. باز کردن منوی شروع و اجرا کنید
 4. نوع “msconfig” و “موافق” را کلیک کنید
 5. رفتن به تب راه اندازی و غیر فعال کردن همه را کلیک کنید
 6. روی تأیید کلیک کنید و سیستم خود را راه اندازی مجدد
 7. آنلاین شوید و دانلود برنامه

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Ransomlock.G

پاسخ دهید