حذف Trojan.Ransomlock.R

Trojan

راهنمایی حذف Trojan.Ransomlock.R

Trojan.Ransomlock.R ویروس تروجان است که طراحی شده بود به سرقت پول از کاربران بی تجربه است. در واقع، این عفونت ارتشاح کامپیوتر، قفل دسکتاپ کاربر و پرداخت مطالبات برای آنلاک آن. شناخته شده اف بی آی ویروس ویروس پلیس متروپولیتن و اروپا قانون اجرای ویروس آژانس تمام نسخه های تروجان همان و در اصل همان شیوه رفتار می کنند.

در حالی که بسیاری از کاربران ترس و باج پرداخت، ما شما که دارد راه های دیگر به دست آوردن مجدد کنترل کامپیوتر شما اطمینان. به جای دادن پول خود را به مجرمان اینترنتی، شما باید Trojan.Ransomlock.R را از رایانه خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Ransomlock.R

Trojan.Ransomlock.R چکار می کند؟

دنباله ای از اقدامات Trojan.Ransomlock.R را پس از حمله به سیستم های خود را انجام می دهد نه روشن است. اولا این سیستم از طریق ضمیمه ایمیل اسپم تغار بعضی از نوع مسنجر ارتشاح یا کاربر می تواند آن را پس از کلیک روی لینک های آلوده دانلود. پس از آن عفونت تنظیمات کاربر را مسدود کردن دسترسی به کامپیوتر دسکتاپ و پرونده ها را تغییر می دهد. تا زمانی که تروجان را داخل رایانه شما باقی می ماند این وضعیت طول می کشد. در اصل، شما از دست دادن تمام کنترل بر روی کامپیوتر شما و شما می توانید آن را تنها پس از Trojan.Ransomlock.R را حذف کنید.

هنگامی که تروجان کامل اقدامات بالا توضیح داده شد، آن پیام به دنبال جدی و رسمی به کاربر نشان می دهد. پیام ادعا می کند که کاربر با استفاده از مواد کپی رایت و یا مشاهده محتوای غیر قانونی مانند پورنوگرافی تخلف. ویروس کاربر را با عواقب حقوقی از جمله اتهامات جنایی و زمان زندان تهدید می کند. اگر او می پردازد جریمه تقریبی 100 یورو در پایان این اعلان کاربر که این عواقب می تواند اجتناب شود، آگاه است. ارز بستگی به موقعیت جغرافیایی و می تواند از دلار و یورو پوند متفاوت است. شما احتمالا به پرداخت بینی Ukash، MoneyPak، خواسته خواهد شد یا مقداری پول انتقال سیستم.

ما می خواهیم به شما اطمینان دهم که این پیام جعلی است و شما باید آن را باور نمی. آژانس های اجرای قانون بدون چنین تاکتیک هایی مانند مسدود کردن صفحه نمایش استفاده می کند به مجازات مجرم و یا جمع آوری جریمه. اگر شما اعتقاد دارم که این پیام ساختگی و ارسال پول به عنوان خواسته، شما دور پول خود را مستقیما به هکرها که کامپیوتر شما به حمله در وهله اول ارائه خواهد شد. نه فریب خورده و خلاص شدن از Trojan.Ransomlock.R در یک بار.

چگونه به حذف Trojan.Ransomlock.R

واضح است که شما باید برای حذف اسرع Trojan.Ransomlock.R با این حال شما نباید به انجام دستی تلاش است. حذف Trojan.Ransomlock.R است بسیار دشوار و پیچیده و حتی کوچکترین اشتباه می تواند عواقب بسیار جدی داشته باشد. در عوض شما باید خرید قدرتمند ضد بدافزارها و اسکن کامپیوتر خود را با آن. ابزار حرفه ای امنیت قادر به از بین بردن Trojan.Ransomlock.R و محافظت از سیستم شما در آینده خواهد بود.

خاتمه Trojan.Ransomlock.R از ویندوز 8

 1. پیروزی + C را همزمان فشار دهید و تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. حرکت به تغییر تنظیمات کامپیوتر و شیر آب عمومی.
 3. برو به جستجوی پیشرفته راه اندازی و راه اندازی مجدد در حال حاضر کلیک کنید.
 4. عیب یابی را انتخاب کنید و به گزینه های پیشرفته حرکت می کند.
 5. تنظیمات راه اندازی را انتخاب کنید و شروع مجدد کلیک کنید.
 6. شیر F5 و راه اندازی مرورگر شما
 7. اسکن کامپیوتر شما و نصب خود را ارجح ضد بدافزارها.

پاک کردن Trojan.Ransomlock.R از ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر و شروع بهره برداری از کلید F8 هنگامی که بارهای دفترچه.
 2. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید از منوی بوت پیشرفته با استفاده از کلید های arrow.
 3. بله کلیک کنید.
 4. باز کردن منوی شروع و راه اندازی اجرا.
 5. Msconfig را تایپ و OK را کلیک کنید.
 6. در سیستم پیکربندی سودمند کلیک بر روی زبانه راه اندازی و همه غیر فعال کردن را انتخاب کنید.
 7. روی OK کلیک کنید.
 8. راه اندازی مرورگر شما دانلود قدرتمند ضد بدافزارها و سیستم شما را اسکن.

حذف Trojan.Ransomlock.R از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای بایوس.
 2. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و کلیک کنید را وارد کنید.
  ترش مرورگر مورد علاقه شما و نصب مشروع ضد بدافزارها.
 3. کل سیستم خود را اسکن کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Ransomlock.R

پاسخ دهید